Borderlands 1 Remaster potwierdzony dla Xbox One, PS4 i PC, w przyszłym tygodniu

Startseite » Borderlands 1 Remaster potwierdzony dla Xbox One, PS4 i PC, w przyszłym tygodniu
22. stycznia 2024
2 minutes
32

By Jhonny Gamer

W ramach prezentacji na żywo, na scenie w Pax East, Gearbox potwierdził, że jego długotrwałe Borderlands 1 Remaster jest prawdziwy i wystrzeliwuje na Xbox One, PlayStation 4 i PC w środę, 3 kwietnia.

Gearbox nazywa remaster „definitywną wersją” jego ukochanego łupy z 2009 roku. Obejmuje grę podstawową i wszystkie DLC oraz wprowadza nową broń, „znaczące” ulepszenia wizualne (z lepszym oświetleniem, teksturami i modelami postaci, a także 4K i HDR na obsługiwanych konsolach), a także różne ulepszenia gry i poprawy jakości życia.

Możesz na przykład spodziewać się nowego mini-mapy, głów i skór, złoty.

Ta ulepszona wersja będzie znana jako Borderlands: Game of the Year Edition i istniejących właścicieli Borderlands 1 na Steam będzie mógł uaktualnić bezpłatnie.


Dodatkowo 3 kwietnia widzi wydanie specjalnego pakietu tekstury Ultra HD Borderlands: Przystojna kolekcja, zaprojektowana dla Xbox One X i PS4 Pro. Nic dziwnego, że zwiększa wizualną wierność Borderlands 2, Borderlands: The Pre -Sexel i wszystkie DLC, dla osób grających w 4K – chociaż skrzynia biegów twierdzi, że ulepszeń można również cieszyć się na innych wyświetlaczach.

Ultra HD Pakiet zostanie udostępniony za darmo, a także nadejdzie Borderlands 2 i Borderlands: przedsekwent na PC.


Wreszcie jest trochę smakołyk Borderlands 2 graczy VR na PS4. Gearbox mówi, że doda wszystkie cztery rozdziały DLC – to kapitan Scarlett i jej pirat’s Booty, MR. Kampania Torgue of Carnage, Big Game Hunt Sir Hammerlocka i atak Tiny Tiny na Dragon Keep – w bezpłatnej aktualizacji tego lata tego lata. Spodziewaj się więcej szczegółów w nadchodzących miesiącach.

How do you rate Borderlands 1 Remaster potwierdzony dla Xbox One, PS4 i PC, w przyszłym tygodniu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *