Cyberpunk 2077 łatka nowej generacji przetestowana na konsolach PS5 i Xbox Series

Startseite » Cyberpunk 2077 łatka nowej generacji przetestowana na konsolach PS5 i Xbox Series
1. lutego 2024
3 minutes
40

By Jhonny Gamer

Witaj zpowrotem w Cyberpunk 2077, gra przekształcona w konsole PlayStation 5 i Xbox Series. Wcześniejsze wersje gry „Back-Compat Plus” do zupełnie nowej interpretacji opartej na obecnych SDK generacji, umożliwiając CD Projekt Red na pełne wykorzystanie możliwości nowej fali konsol. To jest gra z niespokojną historią i tym nowym 1.5 Upgrade zapewnia zarówno śledzenie promieni 30 klatek na sekundę, jak i ulepszony tryb wydajności 60 klatek na sekundę, w połączeniu z innymi ulepszeniami o długości obecnej, takimi jak ulepszone czasy ładowania – ale ile aktualizacji faktycznie otrzymują użytkownicy?

Po pierwsze, warto zająć się słoniem w pokoju: Xbox Series S. Nie ma tego ubierania się, junior Xbox nie ma w ogóle przełącznika grafiki i jest ustawiony na dynamiczny 1440p, przy 30 klatkach na sekundę. W liczbie pikseli jest to w rzeczywistości zakres od 2304 x 1296, do 2560×1440 na podstawie moich testów. Wyłącznie na poziomie powierzchni tutaj szkoda, że przegap w trybie 60 klatek na sekundę (CDPR twierdzi, że bada dodawanie go), ale równie nie można też włączyć żadnych funkcji śledzenia promieniowania. Mimo to ogólna poprawa jakości życia na łatce 1.50 dokonaj Cyberpunk Bardziej grywalne – po prostu nie oczekuj żadnych rewolucyjnych wzmocnień do swoich wizualizacji w tym przypadku. W tym celu musimy wrócić do PS5 i serii X, gdzie po raz pierwszy na konsoli, Ray śledzone cienie są włączone, działając w połączeniu z ulepszonymi odbiciami w przestrzeni ekranu.


Rozszerzony rozkład wideo Cyberpunk Nowy 1 2077.5 aktualizacja nowej fali konsol, w porównaniu ze sobą – i ostatnią wersję gry.

Pomimo rozmowy o 4K, nasze testy zdecydowanie sugerują, że tryby RT na obu konsolach renderują na natywnym 1440p. Skalowanie rozdzielczości dynamicznej może występować, ale wszystkie wyniki na wszystkich konsolach zapewniają tę samą wartość w każdym scenariuszu – co rodzi pytanie: co właściwie robi RT? Na zewnątrz wpływ cieni RT jest dość wyciszony do tego stopnia, że nawet w bezpośrednich porównaniach z głową, możesz mieć problemy z zauważeniem różnicy między trybami jakości i wydajności. W pomieszczeniu jest to inna gra w piłkę, w której ostre oświetlenie kierunkowe może naprawdę wykazać ulepszenie. RT wytwarza bardziej realistyczne cienie, zgodnie z prawdziwą logiką, w której im dalej obiekt pochodzi ze źródła światła, tym bardziej rozproszony jest kontur. To samo dotyczy barier pojazdów, małych przedmiotów wokół mieszkania V, a nawet poduszek na ich łóżku. Efekt jest często subtelny. Jednak w wybranych miejscach Shadows w pełni otocz scenę, aby stworzyć oczywiście bogatszy, głębszy obraz.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Cyberpunk 2077 łatka nowej generacji przetestowana na konsolach PS5 i Xbox Series ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *