Dead Island 2 premiery niespodzianek na Xbox Game Pass

Startseite » Dead Island 2 premiery niespodzianek na Xbox Game Pass
4. marca 2024
2 minutes
64

By Jhonny Gamer

Niespodzianka! Dead Island 2 pojawił się w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, mimo że nie został wymieniony przez Microsoft, gdy ujawniła listę tytułów pod koniec lutego Xbox Game Pass wcześniej w tym tygodniu.

Dead Island 2 Wydawca Plaion potwierdził teraz wiadomość, choć w post na blogu zauważył, że gra była „dla najlepszych członków”. [[[AKTUALIZACJA: Plaion potwierdził teraz Eurogamer To był błąd i jest dostępny na konsoli dla subskrybentów konsoli Ultimate i Standard.] Użytkownicy zauważyli, że wersja na PC nie została dodana do Game Pass na PC.

Nieoczekiwany dodatek do Game Pass następuje następuje w bezpłatnym weekendzie dostępu Dead Island 2 przez promocję „darmowych dni gry” Xbox w zeszłym tygodniu.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Oto bez spoilera Iana i Aoife o ich czasie z Dead Island 2.Obejrzyj na YouTube

Dead Island 2 pierwotnie uruchomione w kwietniu i sprzedało 2 mln egzemplarzy w pierwszym miesiącu. Publishing Mating Company Embracer powiedziała, że gra pokonała wewnętrzne oczekiwania, choć od tego czasu nie dostarczyła dalszych szczegółów na temat sprzedaży.

„Bezpośrednio utalentowany Zombie Action-RPG, który nie do końca nadaje jej kalifornijski otoczenie”-napisał Edwin Evans-Thirlwell, dając grę trzy letnie gwiazdki w Eurogamer Dead Island 2 Recenzja.

Aby uzyskać pełną listę wszystkiego, co dostępne w serwisie subskrypcyjnym Microsoft, nie szukaj dalej niż przewodnik Eurogamer Xbox Game Pass.

How do you rate Dead Island 2 premiery niespodzianek na Xbox Game Pass ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *