Kolejna wersja Xboxa Microsoft może pozostać w tyle za Sony z powodu opóźnienia podpisania umów z AMD, oświadczenia Leaker

Startseite » Kolejna wersja Xboxa Microsoft może pozostać w tyle za Sony z powodu opóźnienia podpisania umów z AMD, oświadczenia Leaker
2. maja 2024
3 minutes
59

By Jhonny Gamer

Kolejna wersja konsoli Microsoft może pozostać w tyle za Sony’m z powodu opóźnienia w podpisywaniu umów z partnerem technologicznym AMD.

Tak jest według prawa Podcastera Moore’a, który stwierdził na początku tego tygodnia, że Microsoft „poważnie, poważnie zakupi z Intelem, a nawet Nvidia, najwyraźniej na konsolę nowej generacji”.


Intel Licyting na następny generał Xbox, Arrow Lake Tops Leak, RDNA 4, Zen 5, AMD 8700G |Styczeń luźne kończy się

„Od miesiąca temu nie podpisano żadnej umowy z AMD z Microsoftem”-powiedzieli.

„Tymczasem umieszczanie rzeczy w kontekście […] Istnieje wiele umów po PS5 podpisanych już między Sony i AMD, co oznacza, że PlayStation Handheld – czy to wyjdzie, czy nie – jest w rozwoju wysokiego szczebla. PlayStation 6 jest już w głębokim rozwoju, a to jest naprawdę dziwne, jeśli Sony ma już dwa kontrakty z AMD, a Microsoft nadal nie podpisał jednego.”

Prawo Moore’a jest martwe, mówi dalej, że Microsoft często „robi zakupy”, zanim podpisał kontrakt z AMD w nadziei, że zarejestrował tańszą ofertę. Uważa się jednak, że Microsoft „przeciąga [jego] stopy”, potwierdzając, czy umowa zamierza kontynuować AMD.

Co ciekawe, Intel traktował to zainteresowanie „super poważnie” i podobno rozważał oferowanie „krzem przynajmniej po koszcie, jeśli nawet nieco poniżej kosztu”.

Co najważniejsze, uważa się, że opóźnienie Microsoft w wyborze partnera krzemowego mogło postawić go za wieloletnim partnerem sparingowym, Sony.

Wycieczka potwierdza, że „W ostatnich kilku tygodniach” Microsoft „przestał Ghosting AMD” i dopiero teraz Microsoft „Rozpoczęcie projektowania z AMD”. Oznacza to, że Microsoft jest „drogi za Sony” i chociaż uważają, że Microsoft może z pewnością dogonić Sony, jego system następnej generacji „może być nieco później niż ludzie, i może być trochę pośpieszne” (dzięki, wccftech).

Skontaktowaliśmy się z Microsoft w celu uzyskania komentarza i zaktualizujemy, gdy usłyszymy.

Na początku tego tygodnia, po decyzji Microsoft o ograniczeniu 1900 pracowników, Jez Corden z systemu Windows Central powiedział, że Microsoft „zamknął działy poświęcone dostarczaniu gier Xbox do fizycznej detalicznej”.

Podczas gdy niekoniecznie koniec gier Xbox w pudełku – Corden powiedział, że Microsoft może zlecić produkcję gier fizycznych i może konsolidować zespoły w różnych działach – Wiadomość, którą zmniejszył personel pracujący nad wydaniami gier fizycznych, pojawia się po tym, jak Microsoft przypadkowo ujawnił, że planował na przyszłość konsoli cyfrowej Już w tym roku. I, jak zauważył nam w tym czasie Tom, tylko w zeszłym tygodniu Microsoft powiedział, że jedna z kluczowych gier na ten rok – Hellblade 2 – byłaby tylko cyfrową premierą.

How do you rate Kolejna wersja Xboxa Microsoft może pozostać w tyle za Sony z powodu opóźnienia podpisania umów z AMD, oświadczenia Leaker ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *