Lista gier Xbox Series X: Wszystkie potwierdzone gry premiery na wydaniu plus Xbox Series X Wyjaśnione

Startseite » Lista gier Xbox Series X: Wszystkie potwierdzone gry premiery na wydaniu plus Xbox Series X Wyjaśnione
22. maja 2024
28 minutes
26

By Jhonny Gamer

Xbox Series X Games są powoli ogłaszane – dając nam wyobrażenie o tym, w co będziemy grać, gdy system uruchomi się od listopada 2020 r.

Jest mnóstwo potwierdzone gry Xbox Series X wokół premiery i nie tylko (wiele, które są również na liście gier PS5), dając nam zdecydowane wyobrażenie o tym, w co będziemy grać wokół premiery – a także jak Microsoft Radzi sobie Ekskluzywne gry Xbox Series X I Ulepszone aktualizacje Xbox Series X dla istniejących gier Xbox One.

I dla jasności, następująca lista działa na Xbox Series S, Mniejsza, tańsza konsola Microsoft nowej generacji – tylko w niższej rozdzielczości renderowania.

Na tej stronie:

Wiemy kilka innych rzeczy na temat nowej konsoli Microsoft – w tym specyfikacje Xbox Series X, Seria Xbox X Kontrola ler Szczegóły i projekt konsoli Xbox Series X.

All Exclusive i First-Partia Xbox Series X Games i Xbox Series S potwierdzone do tej pory

Chociaż w najbliższej przyszłości nie będzie żadnych wyłącznie Xbox Series X – Microsoft nadal potwierdził kilka wydawnictw Xbox Series X / S (i PC), które, choć, są jednak za kilka lat, daj ci coś, na co można się spodziewać.

Oto pierwsza impreza Xbox Series X Games i gry Xbox Series S od Microsoft, o których wiemy, że nadchodzą do tej pory, a także wszelkie wyłączenia z studiów innych lub partnerskich, czasowych lub w inny sposób:

Halo Infinite – Ogłoszony Oprócz (tak zwanych) projekt Scarlett podczas E3 2019, ten „duchowy ponowne uruchomienie” (który został opóźniony do 2021 roku) będzie oferować 60 klatek na sekundę na Xbox Series X, a także wydanie na PC i Xbox One.


Bajka – Ponowne uruchomienie franczyzy fantasy jest w rozwoju Forza Horizon Studio Playground Games. Nie otrzymał jeszcze daty premiery, ale pojawi się na Xbox Series X i PC.


Stan rozkładu 3 – Kontynuacja z serii Zombie z otwartego świata z Undead Labs jest wczesna program.


Forza Motorsport – Kolejne (i nieistotne) wpis w serii Forza z Turn 10 Studios wprowadzi śledzenie Raya obok 4K, 60 klatek na sekundę. Nie otrzymał jeszcze daty premiery, ale pojawi się na Xbox Series X i PC.


Everwild – Nowa nieruchomość Rare, która jest „inspirowana pięknem otaczającego nas świata przyrody”, pojawi się na Xbox Series X i PC.


Notoryczny – Gra odgrywania ról w pierwszej osobie ustawiona w filarach Eternity Universe z Obsydian Entertainment to Xbox Series X i PC.


Jak upada zmierzch – To stworzona przez New Studio Interior/Night we współpracy z Microsoft Game Studios, jest to „wielograniczna historia ustanowiona na południowym zachodzie amerykańskiego na temat odporności, poświęcenia i tego, jak błędy starszego pokolenia przekazują młodszemu”. Przybywając do Xbox Series X, Xbox One i PC.


Psychonauts 2 – Opracowany przez teraz podwójną grzywnę należącą do Microsoft, Potwierdzono, że pojawi się na Xbox Series X wraz z innymi platformami, w tym PS4, Xbox One, PC, Mac i Linux.

S.T.A.L.K.mi.R. 2 – Kolejny wpis z serii Survival Horror Shooter pojawi się na PC i zadebiutuje w konsoli na Xbox Series X.


Efekt Tetris: połączony – Efekt ulepszenia Tetris (gra Eurogamer 2018) Wprowadza nowe tryby kooperacji i konkurencyjnych online, a także wystrzeliwuje jako konsola Xbox Exclusive na Xbox One i Series X, a także PC, w 2020 r., Przed innymi platformami (w tym PS4) latem 2021.

Gunk – Nowa franczyza z obrazu i formy programistów Steamworld, ta przygoda „napotykacie przerażających wrogów i trudnych zagadek w dążeniu do rozwiązywania tajemnicy zapomnianej planety”. Pochodzi jako konsola Xbox-Wyłączenie czasu dla Xbox Series X, Xbox One i PC we wrześniu 2021.

Medium – Psychologiczna gra zespołu Blooper zawiera pracę kompozytora Silent Hill Akiry Yamaoka i Arkadiusz Reikowski. Przybycie na PC i Xbox Series X w 2020 r. Jako konsola Xbox-Consoled-Wykonanie 10 grudnia:


Warhammer 40 000: Darktide – Od programistów Vermintide FatShark, jest to czteroosobowa przygoda kooperacyjna na PC i Xbox Series X jako konsola z wyłącznością.

Crossfirex – W rozwoju Microsoft i Smilegate Entertainment – oraz z kampanią opracowaną przez Alan Wake Studio Remedy Entertainment – Franczyza Hit PC zostanie uruchomiona na Xbox One i Xbox Series X w 2020 roku.

Saga Senua: Hellblade II – Zaprezentowane obok projektu konsoli Xbox Series X Z zwiastunem instalacji i jest kontynuacją Hellblade: Senua’s Sacifice, z obecnie teorii Ninja, która jest własnością Microsoft Game Studios, która „zbudowana jest w celu wykorzystania pełnej mocy Xbox Series X”. Oczywiście, jak wspomniano, z wyjątkiem tego, że pojawi się również na Xbox One i PC.


Pogarda – Atmosferyczna przygoda z pierwszej osoby opracowana przez EBB. Konsole Xbox Series Eksponus w momencie premiery, będzie również dostępny na Xbox Game Pass.


Oprócz powyższego jest 15 identyfikatorów gier Xbox, które są konsolą Xbox Timed Excluusives, wszystkie również przychodzą do Xbox Series X:

 • 12 minut
 • Martwy dysk statyczny
 • Exo jeden
 • Jezioro
 • Ostatni przystanek
 • Mad Streets
 • Sobole
 • Shredders
 • Pieśń żelaza
 • Artfal Escape
 • Wnieśnienie
 • Wielki Con
 • Tunika
 • Niezbędne 2: Dziedzictwo The Wayfarer

Istnieją oczywiście inne rozwój tytułów Microsoft, które w składzie z debiutem Xbox Series X i Beyond – projekt Theory Ninja Mara, Microsoft Flight Simulator, Dlala i Rare Battleads Wśród nich – które, choć nie potwierdzone dla Xbox Series X, są możliwe dla każdego odbierania serii X.

Lista gier na Xbox Series Series Series

Oto inne gry Xbox Series X potwierdzone do tej pory, które pojawiają się również na innych platformach – niezależnie od tego, czy jest to PC, Xbox One, czy PlayStation 4 czy PS5:

Mørkredd – Z Aspyr i Hyper Games, to widzi, że „używasz światła i cienia do rozwiązywania zagadek w ciemnym świecie inspirowanym długimi zimami i kulturą nordycką”, a na Xbox One, Xbox Series X i S i PC w grudniu. Będzie również dostępny na Xbox Game Pass.

Jasna pamięć 1.0 – Możesz zagrać oryginalną grę akcji pierwszej osoby opracowaną przez Fyqd-Studio przed Bright Memory Infinite na premierę Xbox Series X / S.

Kuchnia Royale – Free-to-play Battle Royale z oprogramowania Darkflow „Z realistyczną bronią, mistycznymi pułapkami i demonicznymi rytuałami” będzie miała wersję Xbox Series X / S na uruchomieniu.

Falconeer – Opisany jako „najbudniejsza gra w historii” w naszych praktycznych, Będzie miała wersję Xbox Series X / S podczas uruchomienia.


King Oddball Ta przygoda z fizyką z ponad 120 poziomami będzie miała wersję Xbox Series X / S na uruchomieniu.

Garden kolektora – Ta wielofunkcyjna gra na puzzle w przestrzeni i fizyce będzie miała wersję Xbox Series X / S podczas premiery.

Touryst (Karta Xbox Game) – Po przybyciu na Xbox One i PC w sierpniu ta wokselezowana przygoda ma wersję Xbox Series X / S w debiucie systemu.


War Thunder – Ta darmowa gra walki będzie miała wersję Xbox Series X / S na uruchomieniu.

Tak, twoja łaska – Ta gra RPGING Kingdom Management została wydana na Xbox One w czerwcu 2020 r. I będzie miała wersję Xbox Series na premierę.

Doctor Who: Edge of Reality – To ponowne wyobrażenie sobie VR Game Edge of Time pojawia się na bieżących konsolach generacji i PC wiosną 2021 r., Podczas gdy BBC powiedział: „Bądź na bieżąco… Wsparcie konsoli nowej generacji ”:


Menedżer piłkarski 2021 – Wersja „specjalnie dostosowana” serii zarządzania pojawia się na urządzeniach Xbox – w tym Xbox Series X i S – od 24 listopada, z obsługą Save Xbox Store Store.

Devil May Cry 5: Wydanie specjalne – Przybycie na PS5 i Xbox Series X / S – ale nie komputer – Wprowadza to Vergil jako zabawną postać, a także legendarny tryb Dark Knight, tryb turbo (wzrost prędkości 20 % gry) i obsługę śledzenia promieniowania.


Immortals Fenyx Rising – Formalnie bogowie i potwory, ta platformówka akcji Ubisoft Open World przychodzi na PC, aktualne i nowej generacji konsole 3 grudnia 2020 r.


Riders Republic – Ta nowa franczyza sportów ekstremalnych z Ubisoft z motocyklami, tablicami, nartami i skrzydłami pojawia się na PC, obecne i nowej generacji konsole.

Ride 4 – Kolejna gra z serii wyścigowych na dwumieszce obejmie wersje nowej generacji 21 stycznia 2021 r., Po wydaniu obecnej generacji i komputera PC 8 października 2020.

Graven – Ten duchowy następca Hexen 2 jest opracowywany przez Slipgate IronWorks i opublikowany przez 3D Realms i 1C Entertainment, i przychodzi na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch i PC w 2021.

klocki Lego Star Wars: Saga Skywalker – Następny Star Wars Lego wyląduje wiosną 2021 i będzie dostępny na PS5, PS4, Switch, Xbox One i Xbox Series X.


Klub pokerowy – Od Ripstone Games i rozliczane jako „najbardziej wciągająca symulacja pokera, jaką kiedykolwiek powstała”, jest to PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, PC i Switch w 2020 roku.

Białe cienie – Ta stylizowana czarno-biała platformówka zaprezentuje historię „, która jest mroczna, ale zabawna, porywająca i odpowiednia dla życia graczy” i przychodzi na PC, Xbox Series X i PS5 w 2021.

Przystań – Od programistów Furi The Game Bakers Comes Haven, „Historia miłosna pary próbującej pozostać razem”, gdy eksplorują opuszczoną planetę, dla Xbox Series X, Xbox One, Switch, PS4, PS5 i PC.

Dragon Age 4 – Nie możemy spodziewać się kolejnej raty w serii Dragon Age do 2022 roku, ale wiemy, że będzie dostępna na PS5 i Xbox Series X.


Małe koszmary 2 – Kontynuacja horroru z Tarsier Studios stanie się dostępna zarówno dla PS5, jak i Xbox Series X 11 lutego 2021 r., Z bezpłatną aktualizacją następnej generacji dla każdego, kto już kupił grę.

Bridge Constructor: The Walking Dead – Na Xbox Series X, Xbox One PS5, PS4, Switch i PC w 2020 r., Ta gra widzi, że budujesz mosty, aby uciec.

Nieznany 9: Przebudzenie – Od Reflector Studios ta gra nie otrzymała jeszcze daty ogłoszenia. Debiutancki zwiastun podąża za młodą indyjską dziewczyną o nadprzyrodzonych mocach.

Call of Duty: Black Ops Cold War – Najnowsze w Seria Call of Duty będzie dostępna na PS5, z opcją aktualizacji nowej generacji dostępnej dla osób kupujących ją do bieżącej generacji, chociaż wszelkie powiązane opłaty nadal wymagają potwierdzenia.


Puyo Puyo Tetris 2 – Na Xbox One, Series X i Switch 8 grudnia (a także PS4, PS5 przed końcem 2020 r. I PC w 2021 r.), Kontynuacja Puyo Puyo Tetris będzie obsługiwać inteligentną dostawę na konsole Xbox Consoles.

Gotham Knights – Ta nowa historia Batmana, grywalna solo lub w dwóch graczach, podąża za Batgirl, Nightwing, Red Hood i Robin Protect Protect Gotham po śmierci Batmana i przyjeżdża na PC, obecne konsole nowej generacji w 2021 roku.


Suicide Squad: Kill the Justice League – Kontynuacja Rocksteady’s Arkham Universe, rozgrywa się to w metropolii z otwartego świata i może być odtwarzana solo lub do czterech graczy, i przychodzi na PS5, Xbox Series X i PC w 2022.


BRAID: Edycja rocznicowa – W wersji Xbox Live Arcade Game odbędzie się ponownie wizualne i komentarzy programisty, gdy uruchomi się na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, Switch i PC w 2021.

Temtem – Gra wieloosobowa Creature Collecting, obecnie na wczesnym etapie dostępu na PC, zadebiutuje w PS5 8 grudnia, a także pojawi się na Xbox Series X i przełącza się w 2021 roku.

Kaptur: banity i legendy – Zbliżając się do PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One i PC w 2021 r.

Phantasy Star Online 2: Nowa geneza – Ta „przeprojektowana” wersja serii MMORPG pojawia się na Xbox Series X, Xbox One i PC w 2021.


Ludzie mogą latać projektem AAA – Ludzie mogą latać, zespół za Bulletstorm, ma swoje studio w Nowym Jorku Praca nad „wysoce ambitnym, przełomowym tytułem przygody akcji, który przyjmuje prawie dwie dekady wiedzy specjalistycznej rozwoju PCF w nowym kierunku” dla konsol nowej generacji. Zespół rośnie w ciągu następnego roku lub dwóch, więc nie spodziewaj się, że zostanie to wydane w najbliższym czasie.

Earthlock 2 – Kontynuacja The Snowcastle Games Adventure inspirowana przez JRPG z lat 90. powraca do Umbra, planety, w której połowa świata jest w ciemności, a druga w świetle słonecznym, a uruchomi się na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i PC PC.

Generowanie echa – Ta turowa gra przygodowa śledzi gang dzieci, badają supernaturalne. Przybycie na Xbox One i Xbox Series X z ulepszeniami na wiosnę 2021.


Balan Wonderworld – Platformówka akcji z Sonic Twórca Yuji Naka i Square Enix Studio Balan Company widzi „Wspomnienia i widoki z rzeczywistego miksu z tym, co ludzie są kochani” i przychodzi do Xbox Series X, Xbox One, PS5, PS4, Switchi PC wiosną 2021.

Exomecha – Bezpłatna strzelanka online ustawiła egzotyczną planetę, która pojawia się na Xbox Series X, Xbox One i PC.


Witaj sąsiad 2 – From TinyBuild Games to kontynuacja oryginału Stealth Horror, która pojawia się na Xbox Series X, Xbox One i PC w 2021.

Rozgotowany: wszystko, co możesz zjeść – Kompilacja dwóch pierwszych rozgotowanych gier pojawia się na konsolach nowej generacji, wraz z wydajnością 4K i 60 klatek na sekundę.


Far Cry 6 – Ta kontynuacja Breaking Bad z Breaking Bad i Giancarlo Esposito jako antagonista Anton Castillo, brutalnego dyktatora, ta kontynuacja, która rządzi ustawieniem Mandalorian Giancarlo Esposito, a także jego antagonistę Anton Castillo, brutalnego dyktatora, który rządzi ustawieniem Giancarlo Esposito, a także jego antagonista Anton Castillo, brutalnym dyktatorem, obejmuje Breaks, a jego antagonista Anton Castillo, brutalnym dyktatorem.

Watch Dogs: Legion – Uruchamiając pierwsze w konsolach i komputerach PC 29 października, będzie wersja nowej generacji, gdy pojawią się nowe konsole.

Marvel’s Avengers – Po wydaniu Square Enix Adventure na PS4 i Xbox One 4 września, odbędzie się bezpłatna aktualizacja nowej generacji, który obejmuje transfer postępu gry, grupę tej samej generacji i ulepszenia wydajności, w tym „Niezwykle szybki czas obciążenia, rozdzielczość i wierność” i nie tylko.

Pes – Gra 2021 PES jest zaprojektowana dla PS5 i Xbox Series X, z technologią serii przeniesionej do Unreal Engine i szacunkowego wydania w drugiej połowie roku.


Steelrising – Od Greedfall i The Technomacer Studio Studio Spiders to gra akcji z udziałem „Automata Automata Army King Louis XVI terroryzująca obywateli Paryża” i przyjeżdża na konsole PC i nowej generacji.

Recompile – Ta platformówka w stylu Metroidvania widzi, że grasz wirus infiltrujący obiekt. Przybycie na PC, PS5 i Xbox Series X.

Nowe projekty EA Studios Dice, Motive and Criterion – Długo oczekiwana kontynuacja BioWare została dokuczona na konsole nowej generacji, w ramach szerszego spojrzenia na to, nad czym EA pracuje nad nowymi konsolami Podczas EA Play 2020. Obejmuje to nowy projekt Motive, Dice (prawdopodobnie Battlefield ) i kryterium (prawdopodobne Potrzeba prędkości ).


FIFA 21 – Ta gra jest kolejnym wpisem w corocznej serii EA Sport, oferującą „płonące czasy ładowania, odroczone oświetlenie i renderowanie, ulepszoną technologię animacji, humanizację poza piłką i nie tylko”. Zakupy na Xbox One zobaczą bezpłatną aktualizację do Xbox Series X wraz z większością postępów w grze.

Madden 21 – Następny wpis w corocznej franczyzy EA Sports będzie zawierał bezpłatną ofertę aktualizacji z wersji Xbox One, jeśli zostanie zakupiona do 31 grudnia 2020 r. I wykupiona do 31 marca 2021 r.


Cyberpunk 2077 – Udane w listopadzie, Na uruchomieniu z Light Next Gen odbędzie się łatka, a następnie bardziej znaczny, aby lepiej wykorzystać ulepszony sprzęt. W przypadku właścicieli Xbox One wersja Xbox Series X za darmo „jeśli jest dostępna” w ramach tego samego zakupu.

Planet Coaster: Console Edition – Frontier wypuszcza Planet Coaster na konsolach nowej generacji, a także PS4 i Xbox One, gdy gra symulacyjna Park ulega pod koniec 2020 roku.

Tales Cris – Opisana jako „List miłosny do klasycznych JRPGS”, ta 2D Contain Adventure ma korzystanie z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, aby ukształtować otaczający cię świat.

Sherlock Holmes: rozdział pierwszy: Deweloper Frogwares wraca z historią pochodzenia słynnego detektywu, tym razem odchodząc z wiktoriańskiego Londynu na wyspę inspirowaną Morzem Śródziemnym. Nadchodzący 2021.


Dustborn – Piętrowana, pojedyncza przygoda akcji od rozdziałów Dreamfall i Draugen Red Thread Games nadchodzących 2021.

NBA 2K21 – Kolejna część serii koszykówki z 2K Sports nadchodzi jesień 2020 roku.


Hitman 3 – IO Interactive widzi, jak agent 47 powraca na „najbardziej intymną i profesjonalną umowę” swojej kariery w zakończeniu trylogii „Świat zabójstwa”. Wydaje styczeń 2021 na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i PC.

Resident Evil Wieś – Znany również jako ósmy tytuł z serii, zachowuje perspektywę pierwszoosobową Resident Evil 7 i uruchamia się w 2021.


Metal: Hellsinger – Deweloperzy przez osoby z zewnątrz (studio współzałożone przez byłego Battlefield 3 główny projektant i Payday 2 Divider David Goldfarb), Metal: Hellsinger to rytm FPS, który przychodzi na PC, Xbox One, PS4 i konsole nowej generacji w 2021 roku.

Rycerstwo 2 – Przybywając na komputery PC, bieżącej generacji i konsole nowej generacji, będzie to obsługiwać pełną odgrywanie między wszystkimi platformami.

Demon Turf – Opracowany przez Fabraz, dewelopera Slime-san, jest to przygoda 3D, która również przychodzi na Xbox One, PC i Switch.

Pragmata – Tajemnicza nowa gra z Capcom, która przyjeżdża do konsol nowej generacji w 2022 roku.


raj utracony – „Tajemnica napędzana emocjami” z poliamorystycznych gier o chłopcu odkrywającym bunkier w powojennym krajobrazie. Również przybycie na PS5 i PC.

Yakuza – jak smok – Na PS4, Xbox One i Windows 10 podczas premiery, wersje nowej generacji będą dostępne, a edycja Xbox Series X pojawi się wraz z premierą konsoli. Tymczasem wydanie PS5 przybywa 2 marca 2021, i nie popiera wsparcia zapisu generacji.

Jasna pamięć nieskończona – Gra akcji pierwszej osoby opracowana przez Fyqd-Studio. Wchodząc również na Xbox One, będzie zawierał obsługę śledzenia Ray w serii X:


Dirt 5 – Najnowsze z długotrwałej serii jazdy rajdowej od CodEmasters i będzie miał inteligentną obsługę dostawy z wersją Xbox One i do 120 klatek na sekundę na Xbox Series X.

Wampir: maskarada – Bloodlines 2 jest kontynuacją fan-faworytu opublikowanego przez Paradox. Oferuje inteligentną obsługę dostawy z wersją Xbox One i nadchodzi 2021.

Wnieśnienie – Ta strzelanka obsługiwana przez kooperację z Curve Digital będzie miała inteligentną dostawę Xbox Wsparcie w wersji Xbox One:

Szkarłatny Nexus – Japońska gra akcji opracowana przez Bandai Namco, z Xbox Smart Dostawa Wsparcie z wersją Xbox One.

Drugie wyginięcie – Trzyosobowy strzelanka kooperacyjna w światowym opanowaniu przez zmutowane dinozaury, oferując Smart Dostawę Xbox Wsparcie z wersją Xbox One.


Call of the Sea – Tajemnica przygodowa z pierwszej osoby opublikowana przez Raw Fury, która pojawia się na Xbox One z Xbox Smart Dostawa Wsparcie w 2020 r. I będzie dostępne na Xbox Game Pass.

Assassin’s Creed Valhalla – Najnowszy wpis z długotrwałej serii Ubisoft, który droczył się z przekształceniem marki serii RPG, będzie dostępne podczas premiery. To także kolejna niezaprzeczalna dostawa nie-Microsoft Xbox Gra, dająca ci wersję serii X z zakupem wersji Xbox One.

Observer: System Redux – Nowej generacji remaster horroru science fiction z drużyny Bloober, która ma zostać wydana w 2020 roku.

Chór – Opowiadana historia, strzelec kosmiczny dla jednego gracza opublikowanego przez Deep Silver. Dzięki inteligentnej dostawie z wersją Xbox One i obsługą śledzenia Ray na Xbox Series X, jest datowana na 2021:


Władca pierścieni: Gollum – Ta gra będzie podążać za przygodami Gollum, jako zła wpływ jednego pierścienia i resztki Sméagola bitwy o jego umysł. Opracowany przez Daedalic Entertainment, zostanie wydany w 2021 roku, a po raz pierwszy ujawniono w edycji Edge.

Outriders jest strzelanką spółdzielni od jednego do trzeciego, stworzonego przez Bulletstorm Studio People Can, ustawione do wydania do końca 2020 roku.

WRC 9 z Kylotonn Przyjdzie do nowych konsol po zadebiutowaniu na PS4, Xbox One i PC we wrześniu.

Poza tym potwierdzono, że wiele innych studiów pracuje nad gierami Xbox Series X – oto podgląd, na którym na zdjęciu dostarczonym przez Microsoft:Które istniejące gry obecne generacji zostaną ulepszone na Xbox Series X?

Oprócz powyższych nowych wydań, istniejące gry zobaczą również ulepszenia Xbox Series X.

Chociaż nie potwierdzono w każdym przypadku, oczekuj wielu z nich (szczególnie ze studiów pierwszej strony) otrzyma aktualizacje za darmo za pośrednictwem Xbox Smart Dostawa inicjatywa.

Należy zauważyć, że różni się to od standardowej kompatybilności Xbox Wsparcie – z następującymi gierami są zoptymalizowane do konsol nowej generacji.

 • No Man’s Sky – Gra Spirvival Space Survival oferuje „Fuller Worlds”, 32 graczy wieloosobowy na konsoli, wydajność 4K 60 FPS i Cross Play w ramach bezpłatnej aktualizacji międzypokoleniowej dla istniejących graczy.
 • Halo: The Master Chief Collection – Zoptymalizowana wersja serii X / S – która jest bezpłatna dla istniejących właścicieli – będzie oferować 120 klatek na sekundę w trybach kampanii i trybów wieloosobowych, „Ulepszenia podziału” i rozdzielczość 4K w serii X. Aktualizacja będzie dostępna 17 listopada.
 • Mortal Kombat 11 – Bezpłatna aktualizacja następnej generacji pojawi się wraz z ostateczną aktualizacją 17 listopada, oferując „4K dynamiczną rozdzielczość, ulepszone wizualizacje, ulepszone czasy ładowania i więcej”.
 • Samuraj Showdown – Przełącznik, PC, PS4 i Xbox One Fighter z SNK znajduje się na Xbox Series X i S „Tej zimy”.
 • Borderlands 3 – Wersje Xbox Series X i PS5 będzie obsługiwać zapisy z poprzedniej generacji-a także oferuje wydajność 60 klatek na sekundę w jednym odtwarzaczu oraz dodanie czteroosobowej lokalnej spółdzielni podzielonej ekranu.
 • Manater – Gra z otwartą wodą, akcji Shark zaoferuje wsparcie 4K i 60 FPS oraz wsparcie w zakresie śledzenia promieni w ramach bezpłatnej aktualizacji podczas uruchomienia systemów nowej generacji.
 • Rainbow Six Seige – Właściciele gry na PS4 i Xbox One otrzymają bezpłatną aktualizację nowej generacji, która działa do 120 klatek na sekundę i rozdzielczość 4K.
 • The Witcher 3: Dzikie polowanie – Funkcje nowej generacji – w tym śledzenie promieni i szybsze czasy ładowania – pojawią się na PC, PS5 i Xbox Series X jako bezpłatna aktualizacja dla właścicieli gry na bieżących platformach.
 • Dead by Daylight – Wersja nowej generacji z ulepszonymi wizualizacjami, wydajność 4K i 60 FPS będzie dostępna do konsol nowej generacji jako bezpłatna aktualizacja dla obecnych właścicieli w 2020 roku.
 • Elder Scrolls Online – Bethesda pracuje nad wsparciem kompatybilnym z tyłu, kiedy pojawiają się konsole nowej generacji, a także konkretną wersję Xbox Series X Online, która będzie oferowana jako bezpłatna aktualizacja, jeśli jest dostępna.
 • Doom Wieczny – Bethesda pracuje nad wsparciem kompatybilnym z powrotem do momentu wystrzeliwania konsol nowej generacji, a także konkretnej wersji Xbox Series X Doom wieczny, który będzie oferowany jako bezpłatna aktualizacja, jeśli jest dostępna.
 • Forza Horizon 4 – Wersja zoptymalizowana Xbox Series X uruchamia 2020, wraz z 4K i 60 klatek na sekundę i ulepszone czasy ładowania. Oto spojrzenie na technologię PC autorstwa Digital Foundry jako smak tego, co może być możliwe:

 • Taktyka biegów – Przybywając do konsoli po uruchomieniu na PC w połowie 2020 roku, zawiera 4K i 60 klatek na sekundę. Oto spojrzenie na technologię PC autorstwa Digital Foundry jako smak tego, co może być możliwe:

 • Sea of Thieves – Uruchamiając Holiday 2020, Piracka dla wielu graczy Rare skorzysta z sprzętu Xbox Series X. Oto spojrzenie na technologię PC autorstwa Digital Foundry jako smak tego, co może być możliwe:
 • Ori i wola WISPS – To będzie pochwalić się wizualami 4K i szybkość 120 klatek na Xbox Series X, gdy zostanie uruchomiony pod koniec 2020 roku:
 • Powiedz mi dlaczego – Life Is Strange Studio Dontnod’s Xbox i PC Ekskluzywne epizodowe serie przygodowe – która debiutuje 27 sierpnia, a następnie rozdziały 3 września i 10 września – będą miały ulepszenia Xbox Series X.
 • The Outer Worlds – Gra w obsydian RPG 2019, która we wrześniu otrzyma swoją pierwszą opowieść o ekspansji na Gorgonie, otrzyma również ulepszenia Xbox Series X:
 • Uziemiony – Z First Party Studio Obsidian Entertainment pojawia się debiut przygodowy w trybie wieloosobowym w Xbox Game Preview 28 lipca, a później zostanie zoptymalizowany dla Xbox Series X:
 • Control – Wersja nowej generacji Control będzie dostępny dla właścicieli edycji Ultimate. Jeśli już jesteś właścicielem gry podstawowej, nie masz dostępu do ulepszonej edycji – choć nadal można ją odtwarzać z kompatybilnością Xbox.
 • GTA 5 – Nowej generacji wersji GTA 5 i GTA Online będzie oferować „szereg ulepszeń technicznych, ulepszeń wizualnych i ulepszeń wydajności”, gdy uruchomi się w drugiej połowie 2021.

 • Destiny 2 – Bezpłatna strzelanka z Bungie będzie obsługiwać 60 klatek na sekundę i 4K, gdy zwolni na konsolach nowej generacji. Zakupy z wersji Xbox One przejdzie do wersji Xbox Series X za darmo i będzie można grać z graczami Xbox One z międzypokoleniowymi crossway. Wszystkie rozszerzenia, w tym w listopadzie Beyond Light, będzie dostępne za pośrednictwem Pass Xbox Game Pass.
 • Fortnite – Chociaż Epic nie ujawnił jeszcze, jak Fortnite zostanie ulepszony na konsolach nowej generacji, będzie dostępny podczas premiery Działa najpierw na Unreal Engine 4.25 Przed przejściem do Unreal Engine 5 kiedyś w 2021 r.
 • Przekładnie 5 Będzie miał wiele aktualizacji Xbox Series X dostępnych podczas uruchomienia systemu, dostępnych bezpłatnie w ramach Microsoft Xbox Smart Dostawa inicjatywa. „Programiści pracowali z Epic Games w celu uzyskania UE4 na serii X, a następnie po prostu zwiększyli wszystkie wewnętrzne ustawienia jakości do równoważnego Ultra PC, dodając ulepszone cienie kontaktowe i zupełnie nową (oparta na oprogramowaniu) ekranowy przestrzeń ekranuGlobalne oświetlenie ” – napisał Digital Foundry w raporcie o aktualizacji.
 • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege będzie miał wersję nowej generacji, która będzie miała wieloosobowy gra. „Na przykład gracze PlayStation 5 może grać z graczami PlayStation 4, a gracze Xbox Series X mogą grać z graczami Xbox One” – wyjaśnił dyrektor kreatywny Leroy Athanassoff.
 • Warframe został ogłoszony jako rozgałęzienie konsol nowej generacji w raporcie finansowym przez Leyou Technologies.

Choć jeszcze nie potwierdzone, na pewno istniało wiele innych gier pierwszej strony – zwłaszcza tych, które widzą regularne aktualizacje, takie jak Minecraft i krawędź krwawienia – które prawdopodobnie otrzymają również ulepszenia Xbox Series X.

Wszystkie Xbox Series X Launch Games w wydaniu

Oto potwierdzone gry Xbox Series X i Xbox Series S, które zostały uruchomione wraz z konsolą 10 listopada 2020:

 • Assassins Creed Valhalla (inteligentna dostawa)
 • Borderlands 3 (inteligentna dostawa)
 • Jasna pamięć 1.0 (inteligentna dostawa)
 • Kuchnia Royale (inteligentna dostawa)
 • Dead by Daylight (Karta Xbox Game + Inteligentna dostawa)
 • Devil May Cry 5: Wydanie specjalne
 • Dirt 5 (inteligentna dostawa)
 • Zaciągnął się
 • Evergate
 • Falconeer (inteligentna dostawa)
 • Fortnite
 • Forza Horizon 4 (Xbox Game Pass + Inteligentna dostawa)
 • Gears 5 (Xbox Game Pass + Inteligentna dostawa)
 • Taktyka biegów (Xbox Game Pass + Inteligentna dostawa)
 • Uziemiony (Xbox Game Pass + Inteligentna dostawa)
 • King Oddball (inteligentna dostawa)
 • Manater (inteligentna dostawa)
 • Garden kolektora (inteligentna dostawa)
 • NBA 2K21
 • Observer: System Redux
 • Ori i wola WISPS (Xbox Game Pass + Inteligentna dostawa)
 • Planet Coaster (inteligentna dostawa)
 • Sea of Thieves (Karta Xbox Game + Inteligentna dostawa)
 • Efekt Tetris: połączony (Xbox Game Pass + Inteligentna dostawa)
 • Touryst (Xbox Game Pass + Inteligentna dostawa)
 • War Thunder (inteligentna dostawa)
 • Warhammer: Chaosbane Slayer Edition
 • Watch Dogs: Legion (inteligentna dostawa)
 • WRC 9 FIA World Rally Championship (inteligentna dostawa)
 • Yakuza: Like a Dragon (Inteligentna dostawa)
 • Tak, twoja łaska (inteligentna dostawa)

Microsoft powiedział, że gry te są zoptymalizowane pod kątem nowych konsol Gry dostępne podczas premiery.

Poza tym możemy spodziewać się, że następujące daty pojawią się następujące daty:

 • Just Dance 2021 (24 listopada)
 • Haven (3 grudnia)
 • Immortals Fenyx Rising (3 grudnia)
 • FIFA 21 (4 grudnia)
 • Madden NFL 21 (4 grudnia)
 • Puyo Puyo Tetris 2 (8 grudnia)
 • Medium (10 grudnia)
 • Cyberpunk 2077 (10 grudnia)
 • Hitman 3 (20 stycznia 2021)
 • Far Cry 6 (18 lutego 2021)
 • Riders Republic (25 lutego 2021)

Niepotwierdzone, ale prawdopodobne, Xbox Series X Games

Ogłoszenia do gry Xbox Series X są niewiele i daleko, ale możemy mieć wykształcone domysły na temat tego, co pojawi się w systemie w nadchodzących miesiącach i latach:

 • Starfield, Space oparta na odtwarzaniu ról przez Bethesdy, jest jeszcze kilka lat i jest kolejną grą generacji. Oczywiście może być również generacji z Xbox One. Choć nie potwierdzone, przejęcie przez Microsoft Bethesda przez Microsoft sprawia, że jest to prawie pewne jako gra serii x.
 • Elder Scrolls 6 jest jeszcze dalej od tego – prawie na pewno jest to oparte na Xbox Series X niż nowy Xbox, szczególnie w świetle akwizycji Bethesda przez Microsoft. Oto nasze wykształcone, ale bardzo zwrócone starsze zwój 6 prognozy, jeśli chcesz więcej na ten temat.

Zainteresowany dowiedzeniem się więcej o planach Microsoft na następnej generacji?
Oto wszystko, o czym wiemy Xbox Series S vs x, Pełny zestaw potwierdzonych specyfikacji i funkcji Xbox Series X oraz konstrukcja konsoli, rozmiar, wymiary i porty, seria Xbox Kontrola ler i potwierdzone gry serii Xbox, w tym te, które obsługują inteligentną dostawę Xbox.
Linia konsol Xbox Series będzie również obsługiwać bieżącą bibliotekę gier Xbox Game Pass.
Gdy będziesz gotowy, możesz szukać zapasów Xbox Series X/S.

Czy będą jakakolwiek pierwsza Xbox Series X Exclusive?

Microsoft powiedział, że nie wyda żadnych ekskluzywnych gier Xbox Series X podczas premiery z listy studiów pierwszej strony – z dużymi hitterami, takimi jak Halo Infinite również wydają się na Xbox One i PC.

„Gdy nasze treści pojawiają się w ciągu następnego roku, dwa lata, wszystkie nasze gry, coś w rodzaju komputera, zagrają w górę iw dół z tej rodziny urządzeń”, wyjaśnił szef Xbox Game Studios Matt Booty MCV.


Halo Infinite.

„Chcemy upewnić się, że jeśli ktoś zainwestuje na Xbox między teraz a [Seria X], uważa, że dokonał dobrej inwestycji i że jesteśmy im zaangażowani w treść.”

Ma to sens, gdy weźmiesz pod uwagę dysk Microsoftu, aby zobaczyć Xbox jako bardziej usługę-z wieloma gierami pierwszej strony w ostatnich lat.

Nie oznacza to, że ekskluzywności Xbox Series X. Podczas prezentacji gier w lipcu 2020 r, Microsoft ujawnił takie jak Fable, State of Decay 3, Forza Motorsport i Avowed dla Xbox Series X i PC, a nie Xbox One. Jednak mając na uwadze powyższy cytat, możliwe jest, że nie dotrą one dobry rok lub dwa po uruchomieniu Xbox Series X.

Ponadto Microsoft pozostawi to innym wydawcom, aby ekskluzywność Xbox Series X była decyzją dla własnych gier.


Halo Infinite.

Niezależnie od ekskluzywności Xbox Series X, Microsoft Games pojawi się na Xbox Series X, zobaczy ulepszenia, które „skorzystają ze wszystkich funkcji” nowego systemu, z Halo nieskończone wśród tych tytułów.

„Po raz pierwszy od ponad 15 lat będziemy mieli zsynchronizowanie tytułu Halo z nową konsolą” – powiedział Booty. „I ten zespół na pewno będzie robić rzeczy, aby skorzystać z [Seria X].”

Włączanie to jest inteligentna dostawa Xbox Microsoft Funkcja, która, aby uzyskać obsługiwane gry (takie jak własne tytuły Xboxa), musisz kupić grę tylko raz, a uruchomi najlepszą możliwą wersję na Xbox, którą posiadasz.Trzeba twórcy stron trzecich mogą również tego użyć, umożliwiając im wydanie gier Xbox One z modernami Xbox Series X.

Spodziewaj się, że więcej ogłoszeń gier przyjdzie w nadchodzących tygodniach i miesiącach. W międzyczasie, jeśli szukasz więcej informacji na temat następnej konsoli Microsoft, mamy strony w specyfikacjach Xbox Series X, projekt konsoli Xbox Series X i Xbox Series X Kontrola ler.

How do you rate Lista gier Xbox Series X: Wszystkie potwierdzone gry premiery na wydaniu plus Xbox Series X Wyjaśnione ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *