Mafia 3 Definitive Edition obecnie brakuje PS4 Pro, Xbox One Enhancents

Startseite » Mafia 3 Definitive Edition obecnie brakuje PS4 Pro, Xbox One Enhancents
30. maja 2024
2 minutes
16

By Jhonny Gamer

Definitywne wydanie of Mafia 3 straciła ulepszenia gry dla PlayStation 4 Pro i Xbox One X – coś, co 2K już powiedział, że jest błędem.

Zwykła wersja Mafia 3 od dawna obsługiwała ulepszone konsole Sony i Microsoft z wizualizacjami 4K – 1440p na PS4 Pro i 1728p na Xbox One x.

Strona sklepu Microsoft do gry obiecuje „Full 4K”. Ale po przetestowaniu naszych kolegów z Digital Foundry, Zamiast tego stwierdzono, że edycja definitywna na Xbox One X zamiast tego wynosi 900p.

Właściciele Mafia 3, który pobrał 10 GB Definitive Edition Aktualizacja Zgłoś teraz, że gra wygląda znacznie gorzej na swoich ulepszonych konsolach.

„Obawiam się, że [ludzi], którzy byli z tyłu Mafia 3 Definitive Edition nawet nie wiedziała, że istnieje konkretna wersja Xbox One X i PS4 Pro, „jeden właściciel napisał w długim wątku Reddit.

Patrząc na ten problem, Digital Foundry zapytał wydawcę 2K, co się dzieje.

„Wspierający zespół programistów Mafia 3: Definitive Edition jest świadomy tego problemu i jak najszybciej pracuje nad przywróceniem obsługi Xbox One X i PlayStation 4 Pro ” – powiedział rzecznik 2K – powiedział rzecznik 2K.

Mafia 3 Ostateczne wydanie zostało wydane w zeszłym tygodniu wraz z remaster Mafia 2, w ramach nowego Kolekcja trylogii mafii. Klejnot w koronie, wystawny z uziemienia remake Mafia 1, przybywa w sierpniu.


How do you rate Mafia 3 Definitive Edition obecnie brakuje PS4 Pro, Xbox One Enhancents ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *