Mass Effect Legendarna edycja krótko pojawiła się z odznaką karty Xbox Game Pass w Polsce

Startseite » Mass Effect Legendarna edycja krótko pojawiła się z odznaką karty Xbox Game Pass w Polsce
4. czerwca 2024
2 minutes
13

By Jhonny Gamer

To wygląda jak Mass Effect Legendarna edycja może przyjść na Xbox Game Pass.

Polska strona gier, XGP, donosi, że fan-favourite trylogia krótko miała odznakę karty gry na polskim sklepie Microsoft, który wymienił kilka dni temu.Kredyt: XGP

Obraz z logo Xbox Game Pass został już usunięty – naturalnie – i ani Microsoft, ani EA nie potwierdziły ani nie zaprzeczyły plotce, ale XGP twierdzi, że udało mu się uzyskać zrzut ekranu, zanim lista została zmieniona (dzięki z powrotem (dzięki z powrotem, VGC).

Chociaż wszystko, co możemy zrobić, to na razie kreda to plotka, biorąc pod uwagę subskrypcję EA, EA Play, jest pakowana w ramach usługi Xbox Game Pass, nie jest to najbardziej absurdalna plotka, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Chyba jaka to miejsce…

ICYMI, Mass Effect 1 -Combat Pinnacle Station – jedyny element dodatkowej zawartości pominięcia z tegorocznej legendarnej edycji Bumper – została dodana do gry przez fanów.

Jak donosi Tom w tym czasie, przed wydaniem legendarnego wydania, Bioware poinformuj fanów, że Pinnacle Station niestety nie będzie obecna Gdy jego oryginalny kod źródłowy został utracony, a kopia zapasowa została uszkodzona. Bez tego, powiedział Bioware, DLC zajęłoby miesiące pracy, aby przywrócić. Cóż, sześć miesięcy później zespół fanów to zrobił – naprawiając oryginalne błędy i odkrywając długo zagrożone jajko wielkanocne.

How do you rate Mass Effect Legendarna edycja krótko pojawiła się z odznaką karty Xbox Game Pass w Polsce ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *