Były szef Nintendo wziął The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wyciekają we własne ręce

Startseite » Były szef Nintendo wziął The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wyciekają we własne ręce
10. stycznia 2024
2 minutes
101

By Jhonny Gamer

Były szef Nintendo of America, Reggie Fils-Aimé The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wycieki i ludzie chwali się wcześniej nabyciem gry i nie jest z tego zadowolony. W rzeczywistości cała sytuacja sprawiła, że przyjął się swojego wewnętrznego Liama Neesona.

W odpowiedzi na jednego użytkownika Twittera udostępnia zdjęcie swojego ekranu głównego Switch, który miał The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ustawione w kolejce i gotowe do zabawy (prawdopodobnie uzyskane za pomocą nielegalnych środków, ale nie mogę powiedzieć, że ałun Nintendo of America postanowił napięcie jego mięśni, cytując z Neesona z przodu.Zrobiony film akcji.

„Nie wiem, czego chcesz. To, co mam, to bardzo szczególny zestaw umiejętności, umiejętności, które nabyłem w bardzo długiej karierze, umiejętności, które sprawiają, że jestem koszmarem dla ludzi takich jak ty-napisał Fils-Aimé.


Newscast: Is Zelda grywa w łzy królestwa?

Te słowa wyboru z Fils-Aimé były wystarczające, aby użytkownik Twittera, o którym mowa.

Jednak to samo nie wystarczyło dla Fils-Aimé, który w poszukiwaniu sprawiedliwości postanowił podzielić się następstwem tweeta pokazującym początkową rozmowę. Tak, zrzucił giełdę na potomstwo, jak widać poniżej.


Nie zadzieraj z Reggie Fils-aimé. Obraz przez Świergot.

Nintendo jest znane z twardej postawy w sprawie piractwa i emulacji, Jestem więc pewien, że z przyjemnością widzi, jak jego były egzekucja robi swój kawałek, aby internet był wolny od Internetu Zelda: łzy wycieków królestwa które uderzyły w Internet.

Więcej informacji Legenda Zelda nadchodzące wydanie, koniecznie sprawdź najnowszą funkcję Omara Hafeez-Bore’a „Spójrz, recenzuję Zelda: łzy przyczepy królestwa i dostaje niezbędne „tutaj”.

How do you rate Były szef Nintendo wziął The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wyciekają we własne ręce ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *