Nintendo Demoed Switch 2 do programistów w Gamescom

Startseite » Nintendo Demoed Switch 2 do programistów w Gamescom
10. maja 2024
2 minutes
46

By Jhonny Gamer

W Kolonii w zeszłym miesiącu Nintendo’s Public Gamescom Showfloor Booth pozwala grać w Pikmin 4 i super Mario Kart 8 Deluxe. Ale za kulisami firma miała więcej zanotów.

Prezentacje programistów dla przełącznika 2 Eurogamer rozumie, że miał miejsce za zamkniętymi drzwiami.

Demo One Switch 2 to udawana wersja tytułu uruchamiania przełącznika Zelda: Breath of the Wild, zaprojektowany tak, aby trafić do bardziej docelowych specyfikacji Switch 2. (Jasne jednak – to tylko demo technologiczne. Nie ma sugestii, że gra zostanie ponownie wydana.)

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Super Mario Bros. Wonder wprowadza się w październiku dla aktualnego przełącznika Nintendo.Obejrzyj na YouTube

Nintendo ma jeszcze publicznie omówić plany dla jego nieuniknionego następcy przełącznika, chociaż jego nowy sprzęt jest powszechnie oczekiwany do uruchomienia w pewnym momencie w 2024 roku. Słowo, że teraz jest pokazywane dla zewnętrznych programistów, gdy zaczęły się pojawiać szczegóły, gdy możemy zobaczyć uruchomienie systemu.

Niedawny raport przypisał przybycie Switcha 2 do drugiej części przyszłego roku, z zestawami rozwojowymi w rękach niektórych kluczowych partnerów. To zakonne z tym, co Eurogamer również wcześniej słyszał, choć o czasie rozumiem, że Nintendo chce uruchomić system wcześniej, jeśli to możliwe.

Publicznie Nintendo ogłosiło silną ofertę gier, aby zobaczyć obecny przełącznik przez resztę 2023 r. I na początku przyszłego roku, z imponującym wyglądającym Super Mario Bros. Zastanawiać się, Super Mario RPG Remake i Nowa Warioware zbliża się po tej stronie Bożego Narodzenia.

2024 przyniesie nową grę Peach Princess i port Luigi’s Mansion 2. Tymczasem długo oczekiwana Metroid Prime 4 nadal posiada datę premiery „TBA”.

Nintendo nie skomentował, gdy zwrócił się o odpowiedź.

How do you rate Nintendo Demoed Switch 2 do programistów w Gamescom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *