Neopets Developer podobno „myśli o przyniesieniu gry do Nintendo Switch”

Startseite » Neopets Developer podobno „myśli o przyniesieniu gry do Nintendo Switch”
24. kwietnia 2024
2 minutes
72

By Jhonny Gamer

Wirtualna strona internetowa PET na wczesnych czasach może przyjechać do Nintendo Switch w pobliżu.

Nic jeszcze nie jest ustawione w kamieniu, ale według nowego raportu Washington Post£) To bada wpływ upadku Adobe Flash na całą generację gier flash, obecny zespół programistów Neopets chce wprowadzić go do rodzinnej faworytowej konsoli Nintendo.


Dziennikarz Shannon Liao ujawnił, że podczas wywiadów w artykule zespół Neopets podobno powiedział, że „zastanawia się, że przeniesie grę do Nintendo Switch”, ale „odmówił udostępnienia dalszych szczegółów”.

Jest to „odmowa udostępnienia dalszych szczegółów”, który był podekscytowany fanami, co wskazuje, że wysiłki w celu przeniesienia gier do Nintendo Switch mogą już być w toku.

Zespół Neopets zastanawia się nad wprowadzeniem gry do Nintendo Switch, ale odmówił udostępnienia dalszych szczegółów.

— Shannon Liao (@shannon_liao) 8 kwietnia 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

I tak, mimo że jest wystarczająco dorosły, aby pić po obu stronach stawu, Neopets wciąż jest silny, a nawet ma wersję mobilną. Od 2014 roku jest prowadzony przez amerykański programista Jumpstart Games, który z kolei jest własnością chińskiego wydawcy gier online NetDragon.

Dopiero w zeszłym roku kanadyjska firma telewizyjna zebrała prawa telewizyjne do serii Neopets i potwierdził, że animowany program jest teraz w przygotowaniu. Pierwszy odcinek ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Założone w Wielkiej Brytanii przez kilku znudzonych studentów uniwersytetów, Neopets szybko przyciągnęło korporacyjne wsparcie, aby rozwijać się w platformie do gier odwiedzanych przez miliony ludzi każdego dnia, spin-offy gier na konsole i całą kupę towarów.

How do you rate Neopets Developer podobno „myśli o przyniesieniu gry do Nintendo Switch” ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *