Infamous Nintendo Hacker Gary Bowser zaprzecza zaangażowaniu w nowy projekt Flash Cart

Startseite » Infamous Nintendo Hacker Gary Bowser zaprzecza zaangażowaniu w nowy projekt Flash Cart
12. marca 2024
2 minutes
93

By Jhonny Gamer

Haker Nintendo, Gary Bowser, zaprzeczył zaangażowaniu w nowy projekt Flash Cart, który pozwala użytkownikom przełącznika grać w kopie zapasowe swoich gier.

Według urządzenia wózek Flash Mig-Switch Flash jest „urządzeniem do tworzenia kopii zapasowych i programistycznych dla Nintendo” strona internetowa, To nie jest zatwierdzone ani licencjonowane przez Nintendo z Japonii. Chociaż pomysł urządzenia jest to, że gracze mogą tworzyć kopie zapasowe gier, które posiadają legalnie, otwiera również drzwi piractwa i dla ludzi, którzy potencjalnie grać w romach gier, których nie posiadają.

Jednak Bowser – który został skazany na 40 miesięcy więzienia W celu dystrybucji i sprzedaży urządzeń do piractwa w 2022. Haker podobno powiedział, że był „przedmiotem ataku zatrucia DNS na [jego] serwisach nazw” (dzięki, VGC).


Eurogamer Newscast: News Quiz of the Year 2023!

W poście na Discord Bowser napisał: „Naprawiłem szkody i zmieniłem wszystkie moje hasła, ale niestety ludzie będą mówić, a nie to, czego potrzebowałem tuż przed świętami Bożego Narodzenia… A także zaledwie dzień po tym, jak ktoś zagroził mi przez Skype, domagając się wysyłania go 1000 $ miesięcznie na następne 40 miesięcy, albo wycieknie kilka gówna.”

Skończył: „Nie zamierzam angażować trolli ani nie komentuję tego.”

Haker ogłosił także jego brak zaangażowania na X (wcześniej Twitter). Zapytany bezpośrednio, czy był częścią projektu Flash Cart, Bowser odpowiedział wprost: „Nie jestem w to związany”.

Oskarżenia pojawiają się po tym, jak witryna Bowsera została rzekomo odkryta w DNS Records of AfterTimex.com, strona internetowa, na której po raz pierwszy pojawiły się filmy Miga-Switcha, jak wyjaśniono w filmie przez Nowoczesny vintage gracz.

Nie jestem w to zaangażowany w te rzeczy.

— Gary Bowser (@bowser_garyopa) 3 stycznia 2024
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Sam Bowser został zwolniony z więzienia w zeszłym roku. Jednak pomimo tej względnej wolności pozostanie w długości Nintendo w dającej się przewidzieć przyszłości, ze względu na jego wspomniane działania przeciwko firmie.

Przemawiając w kwietniu ubiegłego roku, Bowser wyjaśnił, że Nintendo jest teraz w stanie odzyskać 25-30 procent swojego Dochód persona przez resztę życia zawodowego.

How do you rate Infamous Nintendo Hacker Gary Bowser zaprzecza zaangażowaniu w nowy projekt Flash Cart ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *