Fani myślą, że Nintendo pierwotnie zaplanował Pokémon różowy

Startseite » Fani myślą, że Nintendo pierwotnie zaplanował Pokémon różowy
20. lutego 2024
2 minutes
94

By Jhonny Gamer

Coś, co wydaje się być dowodem długoletniego Pokémon Pink Version pojawiła się online.

Fani myślą Pokémon Pink został pierwotnie zaplanowany do premiery Game Boy wraz z frontami Pikachu Pokémon żółty, sama kolejna kolejka do oryginalnego zestawu gier serii.

Dowody jego istnienia zostały wyciekły przez 4chan w weekend, a następnie przeanalizowane przez szanowane Pokémon historyk dr. Lawa. Nieco zaskakujące, wszystkie dowody wskazują na to, że jest to legalne.

Wzmianka o Pokémon Pink można znaleźć w starożytnym kodzie źródłowym dla Pokémon żółty, który obejmuje również pozorny dźwięk testowy dla większej liczby głosów anime, które należy zaimplementować (ostatecznie uwzględniono tylko głos Pikachu).Jak to wszystko się teraz pojawiło? Cóż, dane te najwyraźniej pochodzą z głównego hacka serwerów Nintendo – tego samego naruszenia, które wcześniej ujawniło wczesne wersje innych Pokémon gry, takie jak wersja beta Pokémon Go ld i srebro z licznymi stworzeniami, które nigdy nie widziały światła dziennego.

Haker, 24-letni Brytyjczyk o imieniu Zammis Clark, otrzymał 15-miesięczny wyrok w więzieniu Aby uzyskać dostęp do prywatnych serwerów Nintendo i Microsoft na początku 2018 roku.

Ale wiele lat później dane uzyskane w hacku wciąż spływają do domeny publicznej po tym, jak Clark udostępnił ją innym – niektóre za pośrednictwem Internetu Poświęta o nazwie Ganix, z którym przeprowadził wywiad Dr. Lawa O ich roli w tym wszystkim. Rozumie się, że więcej szczegółów jest tam, przekazywane prywatnie, choć groźba działań prawnych w celu uczynienia z niego publicznych krosna.

Rozmawianie z dr. Lava za ten artykuł powiedziano mi o tym nowym odniesieniu do Pokémon Pink rzeczywiście pochodzi z tego samego źródła – choć co Pokémon różowy mógł wyglądać, jakby jest mniej pewny.

Istnieją mocne dowody sugerujące, że zagrałby Clefairy – raz przeznaczoną jako maskotka seria. Ale jego rozwój w odpowiedzi na sukces anime serii sugeruje kolegę różu Pokémon Jigglypuff mógł zagrać zamiast tego.

Być może dalsze wycieki mogą rzucić na to więcej światła – lub inne anulowane Pokémon gry.

Kredyt obrazu: Resetera.


How do you rate Fani myślą, że Nintendo pierwotnie zaplanował Pokémon różowy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *