Nintendo odmawia zezwolenia na relacje osób tej samej płci w życiu Tomodachi

Startseite » Nintendo odmawia zezwolenia na relacje osób tej samej płci w życiu Tomodachi
20. maja 2024
4 minutes
30

By Jhonny Gamer

Aktualizacja 09/05/2014: Nintendo wydało oświadczenie dla Eurogamera przepraszającego za brak uwzględnienia relacji osób tej samej płci w życiu Tomodachi.

Firma wyjaśniła, że dodanie takiej funkcji do życia Tomodachi byłoby „znaczącą zmianą rozwoju”, której „nie można osiągnąć za pomocą łatki po okręgu.„To powiedziawszy, zobowiązało się, że przyszłe wysiłki„ dąży do zaprojektowania wrażeń od gry od podstaw, które jest bardziej integracyjne, i lepiej reprezentuje wszystkich graczy.”

Pełne stwierdzenie Nintendo jest następujące:

„Przepraszamy za rozczarowanie wielu ludzi, nie uwzględniając relacji osób tej samej płci w życiu Tomodachi. Niestety nie możemy zmienić projektu tej gry, a tak znaczącej zmiany rozwoju nie można osiągnąć za pomocą łatki po statku. W Nintendo poświęcenie zawsze oznaczało wykroczenie poza gry, aby promować poczucie wspólnoty i dzielić się duchem zabawy i radości. Jesteśmy zaangażowani w rozwój naszych długoletnich wartości firmy i rozrywki dla wszystkich. Przysięgamy, że jeśli stworzymy kolejną odsłonę w serii Tomodachi, będziemy starać się zaprojektować wrażenia z gry od podstaw, które jest bardziej integracyjne, i lepiej reprezentuje wszystkich graczy.”

Oryginalna historia 07/05/2014: Nadchodzące zwariowane surrealistyczne życie Nintendo Sim Tomodachi Life nie pozwala na romans tej samej płci. Niektórzy mogą to przypisać jako nadzór, ale kiedy gracze rozpoczęli kampanię w mediach społecznościowych, aby zmienić to rażące pominięcie, Nintendo zyskał defensywę w sprawie luz.


Iwata i Miyamoto Patrick Stewart i Ian McKellen Close Platoniczna przyjaźń jest uważana za dobrze.

„Nintendo nigdy nie zamierzał stworzyć żadnej formy komentarzy społecznych z uruchomieniem„ Tomodachi Life ”, powiedział Nintendo of America Inc wiadomości ABC. „Opcje relacji w grze reprezentują zabawny alternatywny świat, a nie prawdziwa symulacja. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi fani zobaczą, że „Tomodachi Life” miało być kapryśną i dziwaczną grą, i że absolutnie nie próbowaliśmy przekazać komentarzy społecznych.”

Oczywiście „zamierzone jako komentarz społeczny” i „nieumyślne tworzenie komentarzy społecznych” to dwie różne rzeczy, a Nintendo zwrócił się tylko do tego pierwszego, podczas gdy odmówił uznania tego drugiego.

Kampania „#Miiquality” rozpoczęła 23-letni mieszkaniec Arizony Tye Marini. „Chcę móc poślubić MII mojego prawdziwego narzeczonego, ale nie mogę tego zrobić”-powiedział Marini w filmie internetowym, który był szeroko rozpowszechniony w ciągu ostatniego tygodnia. „Moimi jedynymi opcjami jest poślubienie niektórych kobiet Mii, zmiana płci MII lub MII mojego narzeczonego lub całkowicie unikanie małżeństwa i przegapić ekskluzywne treści, które z tym wiążą się.”

Na ten Nintendo odpowiedział: „Zdolność relacji osób tej samej płci w grze nie była częścią oryginalnej gry, która została uruchomiona w Japonii, a ta gra składa się z tego samego kodu, który został użyty do lokalizacji dla innych regionów na zewnątrzJaponii.„W związku z tym wdrażanie relacji gejowskich wymagałoby większego stopnia majsterkowania kodu niż po prostu odwrócenie przełącznika.

To, że Nintendo nie ogłosiło dodania relacji osób tej samej płci do życia Tomodachi, nie oznacza, że nigdy nie będzie. „Słyszeliśmy i starannie rozważaliśmy wszystkie odpowiedzi” – powiedział Nintendo w odniesieniu do kampanii #Miiquality. „Będziemy nadal słuchać i myśleć o opinii. Wykorzystujemy to jako okazję do lepszego zrozumienia naszych konsumentów i ich oczekiwań wobec nas na wszystkich poziomach organizacji.”

Tomodachi Life był wielkim sukcesem w Japonii, gdzie rozpoczął się w kwietniu 2013 roku. Od grudnia ubiegłego roku sprzedał 1.83 miliony egzemplarzy. Rozpocznie się 6 czerwca w Europie i Ameryce Północnej. Aby uzyskać więcej informacji na temat osobliwej SIM, nasz redaktor Martin Robinson poświęcił trochę czasu z życiem Tomodachi gdzie nazwał to „chwalebnym bocznym”.

Skontaktowaliśmy się z Nintendo, aby sprawdzić, czy może rozwinąć swoje przemyślenia na temat kampanii #Miiquality i zaktualizuje się, gdy słyszymy.


How do you rate Nintendo odmawia zezwolenia na relacje osób tej samej płci w życiu Tomodachi ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *