Ogłoszone gry PlayStation Plus For March

Startseite » Ogłoszone gry PlayStation Plus For March
4. czerwca 2024
2 minutes
13

By Jhonny Gamer

Sony ogłosiło swoje PlayStation Plus na marsz.

Jak wcześniej informowano, Brawler Sifu z trzeciej osoby Sifu przybędzie na usługę w przyszłym miesiącu. Będzie dostępny zarówno na PlayStation 4, jak i PS5. Dołączają do niego trzy inne gry – a raczej dwa inne plus Destiny 2: Rozszerzenie królowej czarownicy (do czego będziesz potrzebować Destiny 2 w bibliotece do gry).

Pełna lista gier PlayStation Plus na marzec obejmuje:

  • SIFU (PS4, PS5)
  • EA Sports F1 23 (PS4, PS5)
  • Hello Neighbor 2 (PS4, PS5)
  • Destiny 2: Królowa Witch (PS4, PS5)

Destiny 2: The Witch Queen – SavathûŚwiat tronowy N.

Każda z tych gier będzie dostępna PlayStation Plus członkowie na wszystkich poziomach od wtorku 5 marca. Pozostaną na służbie do poniedziałku, 1 kwietnia i nie to nie jest żart z okazji prima aprilis.

W recenzji SIFU Eurogamer, Współtwórca Edwin Evans-Thirlwell chwalił „oszuki niesamowitej intensywności” gry i kampanię „dziwną, ale angażującą”.

Tymczasem zadzwonił Vikki Blake Destiny 2: The Witch Queen „The Killer Crescendo Gracze tęsknili za” po wydaniu w 2022 roku.

„Przede wszystkim Królowa Witch jest triumfem opowiadania historii”, napisała w Eurogamer’s Destiny 2: Wrażenia Królowej Czarownicy. „Skłonność Bungie do zaciemnienia wymaga wstępu – byłem zaangażowanym graczem dla siedmiu z nich Destiny prawie osiem lat istnienia i swobodnie przyznaję, że staram się nadążyć za niezliczonymi zwrotami akcji – ale ale Najnowsze rozszerzenie Destiny olśniewa od początku do końca dzięki gładkiej walce, wysublimowanej pracy głosowej oraz wspaniałym środowisku i projektowaniu misji.”

Jeśli jeszcze nie zdobyłeś gry PlayStation Plus PlayStation PlayStation. Foamstars, doskonałe kolejki górskie i steelrising są nadal dostępne w usłudze, jeśli chcesz je dodać do biblioteki gier przed rozpoczęciem partii w przyszłym miesiącu. Te trzy gry będą dostępne do poniedziałku, 4 marca.

Możesz przeczytać więcej na temat usługi subskrypcji Sony w poręcznym przewodniku Eurogamer PlayStation To obejmuje wszystkie gry nadchodzące i odchodzące.

How do you rate Ogłoszone gry PlayStation Plus For March ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *