Integracja PlayStation Discord zgłosiła się w marcu

Startseite » Integracja PlayStation Discord zgłosiła się w marcu
16. kwietnia 2024
2 minutes
88

By Jhonny Gamer

Pełna integracja niezgody przez PlayStation nastąpi podobno w marcu przyszłego roku.

Wspomniane o łączeniu się z kontami sieci PlayStation zostały zauważone w aplikacji mobilnej dla Discord w zeszłym tygodniu, co sugeruje, że integracja będzie wkrótce nastąpiła.

Jednak źródła rozmawiające Gry poufne stwierdził, że oczekują, że integracja zostanie uwzględniona w ramach PS5 7.00 Aktualizacja systemu, która jest obecnie zaplanowana na 8 marca.


Eurogamer Newscast: Czy Konami nie powiódł się z powodu Silent Hill z martwych?

Integracja PSN z Discord już zaczęła się wprowadzać w styczniu dla użytkowników w USA i umożliwia użytkownikom wyświetlanie swoich identyfikatorów PSN na ich profilu Discord.

Więcej funkcji ma nadejść. Według zrzutu ekranu pobranego z aplikacji mobilnej Discord, następny etap integracji pozwoli użytkownikom pokazać, jaką grę grają na swoim profilu niezbędnym na PS4 i PS5. Czat głosowy będzie dostępny tylko na PS5,.

Tytuł ekranu przechwyconego w aplikacji mówi „Ponowne połączenie PlayStation”, sugerując, że użytkownicy będą musieli przejść podobny proces do właścicieli Xbox One i serii X/S w bieżącym teście czatu głosowego serwera niezgody przez konsolę.

How do you rate Integracja PlayStation Discord zgłosiła się w marcu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *