First PlayStation plus niezbędna gra na wycieki marca

Startseite » First PlayStation plus niezbędna gra na wycieki marca
2. kwietnia 2024
2 minutes
96

By Jhonny Gamer

Jak stała się tradycją, mamy niezbędny wyciek PS Plus na nadchodzący miesiąc.

Według zawsze niezawodnych Billbil-kun of Dealabs, który ma dobre wyniki w tych rzeczach, w przyszłym miesiącu będziemy mogli zdobyć standardową edycję SIFU. Jeśli nie jesteś świadomy, Sifu jest osobą trzecią osobą z „ciasną mechaniką bojową Kung Fu i kinematyczną akcją sztuk walki”. Został wydany przez programistę Sloclap w 2022 roku.

Billbil-kun mówi, że SIFU będzie dostępny na wszystkich poziomach PS Plus od 5 marca do 2 kwietnia.


SIFU – Przegląd systemu śmierci i starzenia się dla Playstion 5 i PS4.

W recenzji SIFU Eurogamer, Współtwórca Edwin Evans-Thirlwell chwalił „oszuki niesamowitej intensywności” gry i kampanię „dziwną, ale angażującą”.

„Może to potraktować trochę mniej poważnie. Pewna teren zabija i tłum Sekwencje Control Przypomnij sobie komedie akcji Jackie Chan i Sillier Beat 'Em Ups z epoki PS2, ale Sloclap nigdy nie dostarcza tego potencjału komicznego – napisał Edwin – napisał Edwin.

„Historia jest poważna i mechaniczna, bardziej uduszona niż energetyzowana przez znany temat nienawiści konsumującej hejter. Mniej pełne szacunku podejście mogło również pomóc w rozplątaniu własnego orientalistycznego światopoglądu i postrzegać się nie jako uroczystego kuratora kultury wschodnioazjatyckiej, ale doceniał turysta, galopujący z kamerą.”

Pełny skład PlayStation Plus prawdopodobnie zostanie ujawniony przez Sony jutro. Oczywiście będziemy informować Cię na bieżąco, więc bądź na bieżąco o więcej.

W międzyczasie możesz przeczytać więcej na temat usługi subskrypcji Sony PlayStation Plus, obejmując wszystkie gry, które nadchodzą i odchodzą, tutaj.

How do you rate First PlayStation plus niezbędna gra na wycieki marca ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *