Dyskontowany GTA5 dla PS5 niedostępny za pośrednictwem PlayStation Webstore

Startseite » Dyskontowany GTA5 dla PS5 niedostępny za pośrednictwem PlayStation Webstore
21. marca 2024
2 minutes
100

By Jhonny Gamer

Nowa wersja Grand Theft Auto 5 dla PlayStation 5 wciąż nie pojawił się na PSN Webstore, Użytkownicy zauważyli.

Jest podobnie niewidoczny za pośrednictwem sklepu PS4, co oznacza, że potrzebujesz dostępu do PS5, aby skorzystać z jego aktualnie zdyskontowanej ceny.

Czytelnicy Eurogamer, którzy wskazali na to, mówią, że różni się to od tego, w jaki sposób właściciele PS4 mogą korzystać z Webstore do zakupu innych tytułów PS5 lub wykupu tytułów PS5 PS5 i dodawania ich do swojej biblioteki.


Nowa wersja GTA5 uruchomiona zarówno dla PlayStation 5, jak i Xbox Series X/S w zeszłym tygodniu z skomplikowaną strukturą cenową.

Tryb fabularny GTA5 jest zdyskontowany do połowy ceny do 14 czerwca dla obu platform. Dodatkowo, na PS5, część GTA online jest bezpłatna do tej daty.

Oznacza to, że pakiet GTA online i trybu fabularnego dla PS5 jest obecnie £8.75 – skutecznie jedna czwarta swojej zwykłej ceny.

To ta niska cena, którą użytkownicy bez PS5 mówią, że chcieliby skorzystać teraz, kupując pakiet za pośrednictwem Webstore, aby grać na PS5 w przyszłości.

Po 14 czerwca GTA online i tryb fabularny będzie kosztował £34.99 – zarówno dla PS5, jak i Xbox Series X/S.

Kolejnym dziwactwem jest to, że zakupy w trybie fabularnym z Internetu GTA Online Koszty uruchamiające £9, nieco więcej niż £8.75 kosztuje, jeśli kupisz go bezpośrednio w sklepie konsoli PS5.

Na Xbox, Tryb opowieści I Tryb fabularny + pakiet online GTA oba są dostępne do zakupu za pośrednictwem Internetu.

How do you rate Dyskontowany GTA5 dla PS5 niedostępny za pośrednictwem PlayStation Webstore ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *