Jak wyłączyć Cross Modern Warfare 2 On PlayStation i Xbox

Startseite » Jak wyłączyć Cross Modern Warfare 2 On PlayStation i Xbox
3. maja 2024
4 minutes
57

By Jhonny Gamer

Modern Warfare 2 pozwala Ci na Wyłącz krzyżową na konsolach, co oznacza, że nie będziesz musiał radzić sobie z graczami myszy i klawiatury.

Tymczasem właściciele komputerów nie mogą uniknąć auto-aim używanego przez graczy konsolowych w Współczesna wojna 2 na uruchomieniu.

To może być wybór dewelopera, aby ułatwić stabilność podczas premiery – ale teraz możliwe jest Wyłącz Cross Gromplay na Xbox i PlayStation co najmniej.

Na tej stronie:


Call of Duty: Modern Warfare 2 ostatnia generacja – może PS4/PS4 Pro & Xbox One/x dostarcza 60 fps?

Jak wyłączyć MW2 Crossfer on PlayStation

Wyłączyć Cross Gromplay In Modern Warfare 2 Na PlayStation wystarczy wejść do menu Ustawienia. Można to zrobić w menu głównym i uruchamianiu, naciskając przycisk Opcje.

Teraz przejdź do sekcji „Konto i sieci”.

To nie pojawia się obecnie dla graczy Xbox lub PC, co wyjaśnimy w nadchodzących sekcjach.


Menu PlayStation 5 z przełącznikiem przedziału w ustawieniach.

Jak wyłączyć Cross MW2 na Xbox

Obecnie nie ma opcji w grze, aby wyłączyć Cross Modern Warfare 2 Jeśli grasz na Xbox. Istnieje jednak metoda poza samą grą – wchodząc do ustawień konsoli.

Najpierw przejdź do pulpitu nawigacyjnego i naciśnij przycisk Xbox. Teraz możesz wybrać ustawienia.„Teraz wykonaj następujące kroki:

  1. Wybierać ’Ogólny’
  2. Teraz „Bezpieczeństwo i rodzina online”
  3. Następnie wybierz „Prywatność i bezpieczeństwo online”
  4. otwarty „Prywatność Xbox”
  5. Wybierać „ Wyświetl szczegóły i dostosuj ”
  6. Teraz „Komunikacja i tryb wieloosobowy”
  7. Na koniec użyj „Możesz dołączyć do gry międzyprawnej” sekcja i przełącz go na ’Blok’

Kiedy rozpoczęliśmy grę, otrzymaliśmy wiadomość z informacją, że musisz przekazać autoryzację.


Po wykonaniu tego moglibyśmy grać w trybie wieloosobowym, z lobbami wypełnionymi tylko graczami Xbox.


Pamiętaj, że może być konieczne ponowne uruchomienie konsoli, aby ustawienia miało miejsce, a to dotyczy wszystkich gier na Xbox – nie tylko Współczesna wojna 2.

Czy możesz wyłączyć Cross Gromplay na PC?

Obecnie nie ma sposobu na wyłączenie gry, jeśli grasz Modern Warfare 2 na PC. Wynika to z opcji brakującej w grze podczas premiery.

Activision musi jeszcze skomentować to w dniu premiery. Zaktualizujemy, gdy usłyszymy więcej o tym, czy umiejętność zostanie dodana do gry w przyszłości.


Przełącznik krzyżowy nie pojawia się w menu gry poza PlayStation.

Utknięcie w tryb wieloosobowy? Wyjaśniamy najlepsze broń w Współczesna wojna 2 i jak odblokować całą broń i załączniki – a także poszczególne strony w zakresie składania ładowania MP5, FTAC Loadout, M4 Loadout, KOSTOV 762 COODOUT, SP-R 208 Loadout, TAQ 56 COODOUT, 556 ICARUS COODOUT, Vel 46 COODOUT, M16 Loadout i FSS Hurricane Loadout.
Podczas premiery możesz zastanawiać się, gdzie przepustka bitwy i tryby hardcore poziomu 1 są, a także jak się domagać Modern Warfare 2 krople drgania.
Gdzie indziej naucz się, jak wyłączyć Cross Gromplay na PlayStation i Xbox, Zdobądź i użyj podwójnego XP, Wyrównaj szybko, Zdobądź Gold Camo, Sprawdź KD i odblokuj wszystkich operatorów MW2.
Gra historia? Mamy tłumaczy, jak długo Kampania współczesna 2 jest i wszystkie bezpieczne kombinacje kodu.

Czy należy wyłączyć Cross Gromplay in Współczesna wojna 2?

Istnieje wiele powodów, dla których możesz wyłączyć Cross Gromplay Współczesna wojna 2.

Główne jest to, że istnieją poważne różnice między graczami PC grającymi myszy i klawiatury, a tymi, którzy grają za pomocą Kontrola ler na konsoli. Zasadniczo mysz i klawiatura pozwalają na większą precyzję i szybszy ruch w porównaniu z konsolą Kontrola ler. Aby temu przeciwdziałać, strzelcy konsoli często stosują pewien poziom asystowania AIM.

To, czy powinieneś wyłączyć grupę krzyżową, zależy całkowicie od Ciebie i czy masz nic przeciwko graniu z graczami PC, którzy zwiększyli mobilność i szybciej celowanie w ich dyspozycję, czy też konsolowe graczy z AIM Assist.

Wyłącz to, jeśli chcesz bardziej równomierne boisko, w zasadzie.

Szukam więcej Współczesna wojna 2? Mamy szczegółowe informacje na temat tego, jak długo Kampania współczesna 2 jest, Nawiasem mówiąc – jeśli masz ochotę nacisnąć go przed sezonem 1 i jednocześnie otrzymywać kilka odblokowisk dla wielu graczy.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak wyłączyć Cross Modern Warfare 2 On PlayStation i Xbox ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *