10 Brama Baldur 3 mody do wykonania lub złamania walki

Startseite » 10 Brama Baldur 3 mody do wykonania lub złamania walki
8. stycznia 2024
5 minutes
133

By Jhonny Gamer

Minął tydzień Baldur’s Gate 3 wydany w całości na PC, a już dostępnych jest wiele modów, skierowanych zarówno do walki, jak i rozwoju postaci – lub potencjalnie łamanie gry.

Jako nowicjusz obu Brama Baldur 3 i d&D, do tej pory uważam tę grę trochę nieprzeniknioną (ale nadal przyjemna!), a walka jest z pewnością trudna. Więc nie będę kłamał, patrzyłem na niektóre mode, aby pomóc.

Oto dziesięć modów do pomocy Brama Baldur 3 – Dostępna teraz Nexusmods. Strzeż się, mogą skończyć zrujnowanie równowagi.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
11 Brama Baldura 3 wskazówki dla d&D początkującyObejrzyj na YouTube

Zdolności i zaklęcia resetują się po walce

Dużą częścią walki jest zarządzanie zasobami dla Longhaul i zapewnienie, że spoczywasz między walkami o uzupełnienie umiejętności i umiejętności. Ale co jeśli nie musiałeś?

O to chodzi tych dwóch uzupełnianie modów z oilnarak01, co oznacza, że nie musisz odpoczywać ani martwić się o nadużywanie swoich umiejętności i zaklęć. Schludny!

Zwiększ swoją wagę przenoszenia

Jeśli jesteś Digital Hoarder Baldur’s Gate, potrzebujesz tego noszenie moduła wagi. Dzięki Mod twórcy Mhariusa, twoja zdolność przenoszenia można teraz zwiększyć do ponad 9000. To dużo śmieci.

Przyjaciele AI

Walka w Brama Baldura 3 zaczyna się od rzucania się na inicjatywę, a następnie Kontrola Lining wszystkich członków partii w bitwach opartych na turnieju. Z ten mod z Malachxaviel i Nox Phantom, Jednak gracze mogą używać zaklęcia znajomych na towarzyszach do przełączania sztucznej inteligencji Kontrola dla autonomicznych działań. Teraz usiądź wygodnie i obserwuj, jak rozwijają się bitwy!

Więcej akcji

Każda runda walki jest ograniczona punktami akcji – każdy członek strony może na przykład wydać jeden punkt akcji na cantrip lub zaklęcie, a następnie akcję premiową. Mag Magus Mod, zwiększył dostępne punkty akcji w ten mod, więc gracze mogą zrobić więcej na każdym turze.

Flipde jest to potencjalnie również dotyczyć wrogów, jeśli szukasz dodatkowego wyzwania.


Mod dla większej liczby punktów akcji w [NoEdit] Baldur's Gate 3
Spójrz na te wszystkie piękne punkty akcji i bonus! |.Obraz Kredyt: Mag

Więcej szczelin zaklęć

Wiele klas korzysta z zaklęć w walce, a każdy poziom UP odblokowuje pewną liczbę szczelin zaklęć, rozszerzając pakiet tej postaci dostępnych zaklęć. Z ten mod od mrożonego tykarza, Gniazda zaklęć zdobytego z poziomem w górę są podwojone, znacznie rosnące możliwości dzierżące zaklęcia.

Szybki XP

Czy jesteś niecierpliwym graczem? Nie mogę się doczekać, aby odblokować więcej umiejętności? Chcę szybciej awansować? Następnie pobierz ten mod z Malcroix To podwaja ilość doświadczenia zarobionego tylko na pierwszych sześciu poziomach lub w trakcie gry. Celem było zwiększenie wczesnej gry dla tych, którzy już grali wczesny dostęp, ale bezczelni nowicjowie też mogą to sprawdzić.

Poziom 20

Larian powiedział już, że rozszerzenie Baldur’s Gate 3 byłby trudny Z powodu zasad D&D. Gdy postać osiągnie poziom poziomu 12, ich umiejętności stają się nieco zbyt silne, aby gry mogły sobie poradzić.

Jeśli naprawdę chcesz trafić w D&D Max na poziomie 20, wtedy będziesz tego potrzebować Mod poziomu z Malcroix To pozwala graczom osiągnąć poziom 20 przez wieloklasowy – o ile żadna pojedyncza klasa nie przekroczy 12. Zainteresowany multicassingiem? Sprawdź nasze Przewodnik wideo.

Limit partii, rozpoczyna się

Baldur’s Gate 3 ogranicza imprezę do czterech postaci: zwykle gracz i trzech towarzyszy. Ale wybór tylko trzech towarzyszy jest trudnym pytaniem, kiedy wszyscy są tak cudownie wyrażone i mają intrygujące historie.

Teraz nie musisz wybierać! Modder Sildur stworzył Limit partii, rozpoczyna się mod, który zwiększa wielkość partii do 16 członków (lub 8 w trybie wieloosobowym). Oczywiście, zabranie małej armii do walki zrujnuje równowagę, ale przynajmniej gracze mogą teraz przywrócić sześcioosobowy limit partii poprzednich Gry Baldur’s Gate.


Wiele okien z członkami partii w [Noedit] Baldur's Gate 3
Spójrz na te wszystkie osoby! |.Kredyt obrazu: Sildur

Większe czcionki

Mały (bez zamierzonej gry słów), ale to Mod z Cezarrr pozwala na zwiększenie wielkości czcionki menu. Jeśli mrużasz zbytnio po godzinach gry, jest to zdecydowanie dla Ciebie.

Elementy transmogowe

Nie jest to mod bojowy, ale nikt nie chce wybierać między modą a użytecznością, prawda? Modder Conrad Wolfhart stworzył MOD TRANSOD który używa gniazda obozu, aby umożliwić postaciom utrzymanie swoich początkowych zbrojów. Jak dotąd działa tylko z tymi początkowymi strojami, ale ma to znaczenie, gdy wyglądają tak fajnie? Mimo to transogowane bielizny z pewnością nie są daleko.

Wciąż szukam niektórych Brama Baldur 3 pomoc? Sprawdź nasze wskazówki bojowe i pełny przewodnik po romansie.

How do you rate 10 Brama Baldur 3 mody do wykonania lub złamania walki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *