17 lat później Freedom Fighters powrócił

Startseite » 17 lat później Freedom Fighters powrócił
8. stycznia 2024
2 minutes
110

By Jhonny Gamer

IO ponownie wydał bojowników o wolność.

Strzelca trzeciej osoby hitmana, który pierwotnie uruchomił w 2003 roku na PC, Xbox, GameCube i PlayStation 2, powraca 17 lat później w zakresie pracy w systemie Windows 10 Via Gog.com, Epic Games Store i Steam.

Freedom Fighters jest osadzony w alternatywnej historii, w której Związek Radziecki zaatakował i okupował Nowy Jork. Grasz w hydraulika, który stał się bojownikiem oporu, który w końcu prowadzi walkę.

Tom Bramwell, redaktor eurogamer, dając mu 7/10. „… To nie jest zbyt trudne, ma pewien urok, pozwala przyjmować rzeczy na swój własny sposób (jako dowódca lub komandos), i nie boi się popchnąć staromodnego arkadowego wyzwania, jakim jest przejść przez poziom bez poziomuUderzenie F6 co dziesięć sekund – powiedział Bramwell. „Zabawa, frywolna i warta obejrzenia…”


Will Porter napisał następnie retrospektywę bojowników o wolność dla Eurogamer w listopadzie 2012 r. „Freedom Fighters był kawałkiem chaosu alternoginiowego”-napisał Porter. „To opowieść o nowojorskim hydraulika (nie, nie ten hydraulik nowojorski), który staje się nowoczesnym bohaterem oporu, gdy siły radzieckie skupią się na Brooklynie. Jest to scenariusz dobrze omawiany przed i od tego czasu, ostatnio Modern Warfare 3, ale podejście IO i szczera miłość do stereotypów kulturowych nadal sprawiają, że bojownicy wolności śpiewają.”

How do you rate 17 lat później Freedom Fighters powrócił ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *