Apex Legends Przyczepa sezonu 7 pokazuje nową mapę, pojazdy i zdolności horyzontu

Startseite » Apex Legends Przyczepa sezonu 7 pokazuje nową mapę, pojazdy i zdolności horyzontu
22. stycznia 2024
2 minutes
116

By Jhonny Gamer

Szybko zbliżamy się do daty premiery nowego Sezon Apex Legends i sądząc po zwiastunach podzielonych do tej pory, sezon 7 będzie duży. Po przyczepie wiedzy z tego tygodnia, Mamy teraz kolejny zwiastun, aby pokazać, jak nowy legenda Horizon pasuje do grupy – i właściwe spojrzenie na nową mapę i pojazdy.

Jak ustalono w poprzednim filmie, Horizon jest genialnym astrofizykiem z szkockim akcentem (i tragiczną historią, która wydaje się niesamowicie podobna do międzygwiezdnego Christophera Nolana). Wygląda na to, że będzie dobrze wykorzystać te umiejętności w bitwie Royale Arena, ponieważ w pewnym momencie rzuca pułapkę, która wypuszcza drużynę w powietrze, podczas gdy inna wydaje się ssać zespół do czarnej dziury. Nic dziwnego, że wydaje się to dość skuteczne w ich usuwaniu.


Drużyna Horizon spędza sporo czasu na prowadzeniu nowej mapy Olympus, miastu chmurowego na planecie Psamathe (które możesz pamiętać z Zwiastun sezonu 4 – i zdarza się, że jest rodzinnym miasteczkiem Octane i Lifeline). Nowy pojazd Trident jest poduszką zdolną do szybkich zakrętów i prawdopodobnie jest wyposażony w mechanikę doładowania. Więc na szczęście wydaje się, że te małe manewry nie będą cię kosztować 51 lat. Jeśli chodzi o Olympus, na ogół wygląda jak idylliczne i bujne środowisko z rampami i wysokimi wieżami – wraz z tajemniczą kulą na jednym końcu mapy.Apex Legends Strona sezonu 7 Wymienia także nową funkcję klubów, która powinna pozwolić graczom „budować społeczność i wznieść się razem”, ale szczegółowe informacje na temat tego, jak to działa, pozostają raczej lekkie. Sezon ma się jednak wydać 5 listopada, więc nie będziemy musieli dłużej czekać, aby się dowiedzieć. Zwłaszcza jeśli spędzasz czas obok czarnej dziury.

How do you rate Apex Legends Przyczepa sezonu 7 pokazuje nową mapę, pojazdy i zdolności horyzontu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *