Cyberpunk 2077 Najlepsze atrybuty i najlepsze zalety dla nowych i powracających graczy

Startseite » Cyberpunk 2077 Najlepsze atrybuty i najlepsze zalety dla nowych i powracających graczy
15. lutego 2024
14 minutes
76

By Jhonny Gamer

Atrybuty jest to, w czym w pięciu podstawowych statystykach Cyberpunk 2077 Są odwoływane.

Każdy atrybut reguluje swój własny zestaw gratisy, z niektórymi wymagającymi wielu punktów do aktualizacji, a niektóre z jednoczesnych buffów, które zwykle zwiększają jeden z głównych korzyści.

Autki zapewniają szereg różnych bonusów, a także nowe umiejętności. Jeśli wracasz do Cyberpunk 2077 po pewnym czasie, Aktualizacja 2.0 Po raz kolejny zmienił system Perk, usuwając wiele niepotrzebnych węzłów i usprawniając twoje wybory – ale na początku może być przytłaczający, jeśli nie jesteś pewien, jak chcesz zbudować swój V.

Istnieje również umiejętności Możesz pracować nad systemem progresji umiejętności, który daje ci przyspieszenie swoich statystyk i odblokować dodatkowe bonusy, takie jak zwiększona zdolność do przenoszenia, skuteczność przedmiotów zdrowotnych, brak kołysania po kucaniu, a nawet premi. To tylko kilka selekcji kilkudziesięciu bonusów dostępnych z umiejętnościami!

Aby pomóc Ci w nowych lub powracających przygodach z Nocy Jak zdobyć punkty atrybutów i punkty zwagi Cyberpunk 2077, I Jak zresetować i odpowiadać atrybom i atrybutom, obok naszych zaleceń dotyczących Najlepsze zalety w Cyberpunk 2077, i gdzie umieścić swoje pierwsze punkty atrybutu podczas ekranu tworzenia postaci – który obok wyboru ścieżki życia, jest jedną z pierwszych rzeczy, które zrobisz w grze.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Cyberpunk 2077, mamy strony Cyberpunk 2077 Romance Opcje, Jak uzyskać wszystkie zakończenia, i korzystanie z szybkiej podróży.

Najlepsze zalety dla nowych graczy w Cyberpunk 2077 2.0

Jeśli zaczynasz nową grę po aktualizacji 2.0, zaokrąglaliśmy garść jednych z najlepszych korzyści na poziomie debiutantów i pro -profit poniżej, abyś mógł użyć w godzinach początkowych i przez cały czas (ale większość jest przydatna przez całą grę w całej grze!).

Chociaż naszą początkową zaleceniem jest W ogóle nie używaj żadnych punktów profitu Dopóki nie doświadczysz walki, abyś mógł poczuć, jaki rodzaj kompilacji chcesz opanować, istnieją kilka przydatnych korzyści, bez względu na to, jaką kompilację dążysz.

Mając to na uwadze, oto najlepsze zalety dla nowych graczy w Cyberpunk 2077 2.0:

 • Painkiller (ciało – debiutant) – Odblokowuje powolne zdrowie w walce.
 • Instynkt Killer (Cool – debiutant) – +25% obrażeń nożami, osiami i wyciszonymi pistoletami poza walką. Zapewniają również podgląd szacowanych szkód.
 • Łaskawy dla wojny (umiejętności techniczne – debiutant) – +5% natychmiastowe doładowanie przedmiotów i granatów po neutralizowaniu wroga.
 • Focus (Cool – Pro) – +10% strzały w głowę i słabe obrażenia na poziomie 1 i odblokowuje tryb ostrości na poziomie 2, który automatycznie aktywuje się, gdy celujesz w pełną wytrzymałość. Focus Actived Grants Brak kosztów strzelania, trwa 2.5 sekund i wymaga -40 wytrzymałości po zakończeniu.
 • Wszystkie rzeczy cyber (zdolność techniczna – pro) – +10% do wszystkich modyfikatorów statystyk Cyberware na poziomie 1, a na poziomie 2 przyznaje -20% pojemność cyberwagi.
 • Zdrowie (zdolność techniczna – pro) – Na poziomie 1 dotacja +8% prędkość ładowania dla przedmiotów i granatów, na poziomie 2 Dotacje +1 Ładunek przedmiotu zdrowia, a na poziomie 3 dotacje +150% prędkość ładowania dla przedmiotów zdrowotnych poza walką.
 • Dash (zdolność odruchowa – pro) – Na poziomie 1 przyznaje -20% koszt wytrzymałości na unikanie i pędność, a na poziomie 2 odblokowuje możliwość rozbieżności.

Profit przeciwbólowy jest prawie niezbędnym do przyjemnej gry! |.Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Najlepsze zalety dla powracających graczy Cyberpunk 2077 2.0

Nadal zalecamy wybranie najlepszych korzyści dla nowych graczy, jak wspomniano powyżej, ale jeśli powracający gracz zbierasz stary plik zapisu, wszystkie punkty profitu zostaną zresetowane (i możesz zresetować punkty umiejętności raz za darmo) za darmo). Jest więc o wiele więcej wyboru niż nowy gracz, który może być, co zrozumiałe.

Polecamy Zawężenie zalet i zdolności do skoncentrowanych kompilacji – Jak pójście drogą wywiadowczą do bycia netrunner lub fajną trasą, jeśli jesteś fanem pistoletu i snajpera. Jednak miksowanie i dopasowanie z zestawów Perk każdego atrybutu jest również świetną zabawą, aby stworzyć unikalne kompilacje, takie jak Netrunning Katana-Master lub ekspert SMG, który lubi rzucać śmiertelne noże od czasu do czasu.

Mając to na uwadze, pomijanie wymienionych wyżej zalet i trzymanie się fenomatu i legendy, oto jest najlepsze zalety dla powracających graczy Cyberpunk 2077 2.0:

 • Rush adrenaliny (ciało, fenom) – Na poziomie 1 daje się +35% Max Health, na poziomie 2 dotacje +20% premia do regeneracji zdrowia na wszystkie skutki zdrowotne ze wszystkich źródeł, a na poziomie 3 odblokowuje tryb Rush AdrenalinCyberware (do 50% Max Health).
 • Licencja na Chrome (techniczny, fenom) – Na poziomie 1 przyznaje +10% do wszystkich modyfikatorów statystyk cyberwagicznych, na poziomie 2 dotacji +40% pancerze, a na poziomie 3 odblokowuje nowy szczelinę cybernetyczną dla szkieletu.
 • Tykanie bomby czasowej (techniczna, legenda) – Pobiera potężny EMP, który uderza w pobliskich wrogów po 3 sekundach, za każdym razem, gdy aktywujesz cyberwearność systemu operacyjnego (Beserk, Sandevistan) lub tryb nadkręgla. Stosuje ogłuszenie i zadają obrażenia proporcjonalne do ilości i warstwy zainstalowanych implantów cybrycznych. Dodatkowo daje -50% przychodzących szkód podczas ładowania EMP.
 • Overclock (inteligencja, fenom) – Na poziomie 1 daje +10% wskaźnik odzyskiwania pamięci RAM, na poziomie 2 Dotacje +10% szkód szybkiego, a na poziomie 3 odblokowuje tryb nadkręgania. Jeśli masz zainstalowany cyberdeck, naciśnij razem L1/LB i R1/RB na konsolach, aby aktywować tryb nadkręgania, który pozwala używać QuickHacks nawet z niewystarczającym pamięcią RAM, ale każda jednostka pamięci RAM w stosunku do maksymalnie kosztuje 10 zdrowie.
 • Ninjitsu (cool, fenom) – Na poziomie 1 przyznaje +15% prędkość ruchu kucającego, na poziomie 2 dotacja +15% szans na łagodzenie po przykuc. To pochłania wytrzymałość, ale milujesz.

Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Pamiętaj, że to tylko wszechstronne najlepsze zalety w Cyberpunk 2077, aby uzyskać bardziej dopasowane kompilacje, upewnij się, że odblokowuje korzyści, które również przynoszą styl gry – jak zwiększenie obrażeń i stawek krytyki za karabiny szturmowe, jeśli jest to Twoja wybrana broń z wyboru.

Jak zresetować i odpowiadać atrybom i atrybutom Cyberpunk 2077

Każdy otrzymuje możliwość resetowania pojedynczego atrybutu, ale możesz zwrócić korzyści tak często, jak chcesz.

Aby zresetować atrybuty v, przejdź do menu Pause Postacie i kliknij przycisk „Resetuj atrybuty”, aby zwrócić wszystkie wydane punkty atrybutu. Pamiętaj, że możesz to zrobić tylko raz, więc upewnij się, że mądrze oddajesz swoje punkty atrybutu.


Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Plety zwykłe kosztowały Eurodollars na odpoczynek, ale teraz jest bezpłatny! Musisz jednak pracować w odwrotnej kolejności, aby je zresetować,. Więc jeśli chcesz zresetować główny profit, który ma od gałęzie profitów – zwróć wszystkie gałęzie, aby odblokować możliwość zwrotu głównego profitu.

Aby faktycznie zwrócić profit i odporność na swoją postać, naciśnij przycisk trójkąta na PlayStation lub przycisk „Y” na Xbox podczas wyróżnienia profitu. Daje to punkt zwagi, aby wydać, jak chcesz, i możesz zwrócić i zdobyć korzyści tyle, ile chcesz, ponieważ nie ma limitu.

Będziesz także mieć swoje korzyści automatycznie zwrócone, jeśli zresetujesz punkty atrybutu.


Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Atrybuty w Cyberpunk 2077

Podstawowe atrybuty w Cyberpunk 2077 to pięć głównych statystyk, które twoje umiejętności są podzielone między. Robią trzy rzeczy: rządzą określonymi trasami progresji;Pozwól na pewne możliwości w grze;i zwiększ niektóre statystyki.

Atrybut Power Relic to unikalne drzewo umiejętności wyłącznie dla płatnego Phantom Liberty DLC. Jeśli planujesz grać w Phantom Liberty – nie martw się, biorą one relikty, inny rodzaj zasobu punktowego, który możesz dostać tylko w Dogtown, więc nie musisz się martwić o zapisywanie punktów atrybutów, aby odblokować jego unikalne umiejętności.

Pięć głównych atrybutów i reprezentowane przez nich efekty to:

 • Ciało – Określa twoją surową siłę fizyczną i hartowanie. Postępowanie w jego biegłości przy użyciu strzelby, lekkich karabinów maszynowych i tępych broni. Zyskujesz +2% Max Health na punkt atrybutu.
 • Inteligencja – Określa twoje umiejętności netrunning. Postępowanie w jego biegłości dzięki inteligentnej broni i pozwala na uwolnienie pełnego potencjału jako Netrunner. Zyskujesz +1 maks. RAM na 4 punkty atrybutów.
 • Odruch – Określ swoją manewrowalność i zdolność do uniknięcia ataków wroga. Postępowanie atrybutu poprawia biegłość dzięki karabinom szturmowym, pistoletom i ostrzom, i umożliwia korzystanie z zaawansowanych ruchów. Zyskujesz +0.5% szansy krytyczna na punkt atrybutu.
 • Fajny – Określa twoje umiejętności zabójstwa i umiejętności ukrycia. Postępowanie poprawia biegłość dzięki karabinom precyzyjnym, karabinom snajperskim, pistoletom i bronie rzucającym. Zyskujesz +1.25% szkód krytycznych według punktu atrybutu.
 • Zdolności techniczne – Określa twoją wiedzę techniczną. Postępowanie poprawia biegłość dzięki materiałom wybuchowym i bronie technicznym i pozwala na kompatybilne z wysokiej klasy cyberwacznie. Zyskujesz +2 zbroję na punkt atrybutu.

Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Oprócz dostarczania nowych możliwości i pasywnych poprawek statystyk, takich jak wyższy poziom ciała, zapewniając wyższy Max Health, a także poziom atrybutów Kontrola S maksymalny poziom, jaki możesz osiągnąć w każdym drzewie umiejętności.

Oznacza to, że jeśli twój atrybut jest w legendzie, możesz odblokować dowolne korzyści w tym drzewie umiejętności. Musisz zainwestować więcej punktów atrybutowych, aby uzyskać poziomy drzew umiejętności.

Oto, ile punktów atrybutowych musisz zainwestować, aby odblokować poziom drzewa umiejętności atrybutów:

 • Rekrut – 4 punkty atrybutu
 • Zawodowiec – 9 punktów atrybutów
 • Zjawisko – 15 punktów atrybutowych
 • Legenda – 20 punktów atrybutów

Slaghterhouse Profit na poziomie legedarnym jest dla nas dostępny tylko dlatego, że zainwestowaliśmy 20 punktów atrybutowych i odblokowaliśmy główne korzyści w swojej gałęzi drzewa umiejętności. |.Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Gdzie umieścić swoje pierwsze punkty atrybutu Cyberpunk 2077

Kiedy zaczynasz Cyberpunk 2077, tworzysz własną wersję V, z decydowania o ścieżce życia Aby ustawić ich wygląd.

Zanim zaczniesz prolog, zostaniesz poproszony o rozdzielenie siedmiu punktów wśród pięciu rodzajów umiejętności – ciała, inteligencji, refleksów, zdolności technicznych i chłodu.

Możesz ustawić tylko trzy punkty na jeden typ w tym momencie gry (postępowanie z 3 punktami do 6 punktów max), co oznacza, że musisz je w pewnym stopniu rozpowszechniać.


Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Na podstawie naszego doświadczenia w grze twój wybór tutaj nie ma znaczenia, ponieważ prolog jest liniowy i delikatny, że nie zostaniesz przetestowany w żadnym konkretnym kierunku, w którym twoje punkty umiejętności zrobią różnicę. Do tego zakończenia niewielki segment miasta Night (który jest częściowo blokujący na początek) jest dostępny, gdzie niektóre punkty umiejętności mogą być pomocne, ale nie integralne. Krótko mówiąc – masz dużo czasu na rozwiązanie swojej postaci, nawet kilka godzin, więc idź z tym, co brzmi atrakcyjnie i po prostu spróbuj trochę się specjalizować, jeśli wiesz, jak chcesz grać z wyprzedzeniem.

To powiedziawszy, w godzinach otwarcia dostępnych jest kilka drobnych rzeczy, jeśli masz wyrównane punkty umiejętności, które mogą okazać się przydatne. Obejmują one:

 • Odruch i chłodne (odpowiednio 4 i 6 punktów) mają tendencję do otwierania niektórych dodatkowych wyborów dialogowych, przynajmniej we wczesnej grze.
 • Możesz porwać samochody na otwartym świecie z body Stat na 4.
 • Możesz otworzyć zamknięte drzwi na trasy premiowe lub łup technicznego statystyki między 7 a 9 lub statystykiem nadwozia między 6 a 9.
Obie te rozmowy odbyły się podczas misji Ustawa 1 Informacje.

Zauważ, że powyższe nie jest wyczerpujące dla każdego możliwego wyniku lub ścieżki życia W pierwszych kilku godzinach gry – ale daje wyobrażenie o tym, gdzie wcześniej przydzielanie punktów może być przydatne.

Jak zdobyć punkty atrybutu i profitu Cyberpunk 2077

Jeśli chcesz wyrównać profit lub atrybut w Cyberpunk 2077 Po początkowym utworzeniu własnej wersji V, będziesz musiał zdobyć punkty atrybutów lub profit.

Za każdym razem, gdy wyrównujesz V, zyskujesz jeden punkt atrybutu i jeden punkt profitu, dzięki.


Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Możesz także zdobyć dodatkowe punkty Perk, wyrównując określone umiejętności do określonej liczby. Każda umiejętność ma własne nagrody za wyrównanie tej umiejętności, więc aby wziąć shinobi jako przykład: na poziomie 15 otrzymasz dodatkowy punkt profitu, gdziekolwiek chcesz, na poziomie 20 inny buff związany z wizingiem i poziom 35 za darmo za darmoPerk Point staje się dostępny i tak dalej, aż osiągniesz poziom końcowy 60.

Aby dowiedzieć się dokładnie, kiedy możesz zdobyć te dodatkowe punkty profitu, przejdź do menu pauzy postaci i sprawdź opcję „Progresja umiejętności” w prawym dolnym rogu.

Umiejętności Cyberpunk 2077

Umiejętności reprezentują twoje umiejętności w różnych elementach rozgrywki – od Netrunning po ukrycie – które istnieją w środku Cyberpunk. Aby wyrównać umiejętność, musisz wykonać działania związane z nią lub znaleźć specjalne odłamki.

Każdy atrybut jest powiązany z poprawą jednej umiejętności. Na przykład, aby zwiększyć swoje umiejętności shinobi, możesz wykonywać refleks. Podczas gdy jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności netrunning, możesz używać QuickHacks w walce lub wyodrębnić materiały rzemieślnicze i eurodolarów z różnych portów wyróżnionych na czerwono.


Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Od tego czasu umiejętności otrzymały dużą zmianę Cyberpunk 2077, więc teraz są bardzo pasywnym zestawem bonusów, które możesz poprawić, po prostu wykonując działania.

Czasami natkniesz się na specjalne odłamki umiejętności w łupach lub w sklepach, a kiedy to zrobisz, pamiętaj, aby je zdobyć! Mogą dać Twoim umiejętnościom duży wzrost, aby po prostu je odebrać.

Profit i drzewa zębate Cyberpunk 2077

Autki to wybór bonusów i nowych umiejętności, które są umieszczone w każdym drzewie umiejętności.

Każde z tych pięciu drzew umiejętności (ciało, odruch, zdolność techniczna, inteligencja i fajne) ma swoje unikalne korzyści. Aby odblokować te różne zalety, musisz osiągnąć określony poziom z celem, który rządzi żądanym premią.


Mamy dostęp tylko do profitów debiutantów w atrybucie ciała, ponieważ nie wydaliśmy w nim wystarczającej liczby punktów atrybutowych. |.Obraz Kredyt: GamesRead/CD Projekt czerwony

Na przykład, jeśli chcesz użyć rzeźni Perk, który jest częścią drzewa umiejętności refleksów, musisz zainwestować maksymalnie 20 punktów atrybutowych, aby osiągnąć poziom legendy, na którym jest ten profit – i musisz to zrobić – i musiszOdblokuj wszystkie zalety, które pojawiają się przed nim na drzewie.

Po odblokowaniu głównego profitu możesz odblokować jego rozgałęzienie, mniejsze korzyści, ale nie są one konieczne do przechodzenia do głównych korzyści na wyższych poziomach drzewa umiejętności.

Powodzenia w Night City!

How do you rate Cyberpunk 2077 Najlepsze atrybuty i najlepsze zalety dla nowych i powracających graczy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *