Disney Dreamlight Valley Ucieczka pazurów

Startseite » Disney Dreamlight Valley Ucieczka pazurów
20. marca 2024
4 minutes
117

By Jhonny Gamer

Escape Claws to pierwszy Monsters Inc. tematyczne poszukiwanie do dodania do Disney Dreamlight Valley.

Ukończenie pazurów Escape odblokowuje oko na zadanie nagrody, co sama pozwala poruszać Mike i Sully do twojego Disney Dreamlight Valley wieś.

Więc jeśli chcesz kilku potworów, sprawdź nasze Ucieczka pazurów Do Disney Dreamlight Valley poniżej!

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jak zacząć uciekać pazurami Disney Dreamlight Valley

Jeśli chcesz, aby Mike i Sully mieszkali w Twojej wiosce w Disney Dreamlight Valley, musisz najpierw ukończyć zadanie Escape Claws, a następnie oko na nagrodę. Najpierw jednak musisz wydać 15 000 Dreamlight, aby odblokować Monsters Inc. Królestwo w zamku. Od tego momentu będziesz mógł odwiedzić królestwo, gdy chcesz.


Kredyt obrazu: GamesRead/Gameloft

Upewnij się, że pobrałeś aktualizację podłogową wydaną w środę 28 lutego 2024 r. Albo nie będziesz w stanie uzyskać dostępu do Monsters Inc. Królestwo w ogóle.

Ucieczka pazurów Disney Dreamlight Valley

Twój pierwszy krok w pazurach ucieczki Disney Dreamlight Valley polega na zbadaniu drzwi do podłogi śmiechu. Okazuje się, że będziesz musiał ukryć się jako potwór, jeśli chcesz wejść na to podłogę. Aby to zrobić, otwórz pamięć po lewej stronie miejsca, w którym wchodzisz do królestwa.


Kredyt obrazu: GamesRead/Gameloft

Otwarcie torby na ubrania, którą znajdziesz w środku, odblokuje Monsters Inc. Hard Hat i dwa zestawy potworów uszu. Następnie otwórz swoją garderobę, aby założyć jeden z potworów i twardego kapelusza – możesz również eksperymentować z fantastycznym odcieniami skóry i soczewką kontaktową dodaną w aktualizacji podłogi śmiech, jeśli tak wybierzesz. Upewnij się, że zrobisz selfie, gdy jesteś zadowolony z przebrania! (Nie poważnie – to część zadania.)

Teraz czas udać się na podłogę śmiechu, abyś mógł porozmawiać z Sully. Poprosi cię o usunięcie ośmiu kawałków śmieci imprezowych i wyczyszczenie czterech kałuży szlamu ślimaka, co możesz zrobić za pomocą podlewania. Wszystko je można znaleźć na podłodze śmiechu, więc biegnij, dopóki nie masz wszystkich. Kiedy wszystko jest miłe i schludne, porozmawiaj ponownie z Sully.


Kredyt obrazu: GamesRead/Gameloft

Składniki kawy

Czas wykonać klasyczne zadanie stażystów – robienie kawy! Wróć do recepcji, w którym znajdziesz maszynę do kawy, składniki i poręczną notatkę po it opisującą, czego potrzebujesz do obu zamówień na kawę. Mimo to, aby Ci pomóc, wymieniliśmy poniższe składniki:

  • Składniki kawy Sully’ego – 5 kawy
  • Składniki kawy Mike’a – 1 kawa, 3 cukier, 1 kawał bez mleka

Chwyć składniki z licznika, a następnie użyj maszyny, aby oba kawy. Z wykonanymi napojami, przekazaj obiemu Mike’owi.

Kredyt obrazu: GamesRead/Gameloft

Lokalizacja instrukcji awaryjnej

Cóż, to z pewnością nie poszło zgodnie z planem, co oznacza, że nadszedł czas, aby znaleźć instrukcję awaryjną w Disney Dreamlight Valley. Na szczęście nie musisz szukać daleko, ponieważ można go znaleźć na drugim biurku od wejścia do podłogi śmiechu. Gdy to masz, idź porozmawiać z Sully.


Lokalizacja instrukcji awaryjnej w Disney Dreamlight Valley. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Gameloft

Lokalizacje bezpieczników

Musimy teraz znów płynąć moc na podłodze śmiechu. Aby to osiągnąć, musisz znaleźć i wymienić zepsute bezpieczniki, a także naprawić linie energetyczne.

Zacznijmy od lokalizacji bezpieczników:

  • Na czerwonej szafce w lewym lewym rogu podłogi śmiechu obok telewizji.
  • Na biurku najbliższym drzwiom prowadzącym do podłogi śmiechu.
  • W drugim do ostatniego biurka na podłodze śmiechu.
Kredyt obrazu: GamesRead/Gameloft

Kredyt obrazu: GamesRead/Gameloft

Po znalezieniu wszystkich trzech bezpieczników wróć do skrzynki bezpieczników i umieść je w środku pojedynczo.

Jak naprawić linie energetyczne

Naprawienie linii energetycznych jest na szczęście dużo prostsze. Wszystko, co musisz zrobić, to podążać za liniami energetycznymi do ich wniosków, ponownie łącząc linie i przesuwając wózki. Musisz przesunąć niektóre wózki tam iz powrotem, aby dotrzeć do wszystkich linii energetycznych. Nie zapomnij też umieścić wtyczek z powrotem do gniazd!


Iskry i dym będą pochodzić z aktywnych linii energetycznych. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Gameloft

Po powrocie mocy Mike będzie mógł wrócić ze świata ludzkiego. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to ponownie porozmawiać z Sully, aby ukończyć pazury ucieczki. Nie pozwala to jednak zaprosić Mike’a i Sully do Twojej wioski. Aby to zrobić, najpierw musisz ukończyć nagrodę.

Mam nadzieję, że podobało Ci się pazurki ucieczki!

How do you rate Disney Dreamlight Valley Ucieczka pazurów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *