Destiny 2 urodzone w milicji Boga Roll and Drop Location

Startseite » Destiny 2 urodzone w milicji Boga Roll and Drop Location
7. marca 2024
3 minutes
121

By Jhonny Gamer

Prawo urodzin milicji jest legendarnym uruchamiającym granatem, do którego powrócił Destiny 2 Po długiej nieobecności.

Ten jeden strzał w granatorze zajmuje Twój kinetyczny automat do broni, umożliwiając uratowanie ciężkiego miejsca na broń dla innego śmiertelnego dealera obrażeń.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć urodziny milicji W Destiny 2, i co Roll Boga Boga milicji wygląda jak.

Na tej stronie:

Jak zdobyć prawo urodzin milicji w Destiny 2

Prawo urodzinowe milicji to Broń do nocnej, i można go znaleźć tylko jako losowy spadek pod koniec udanego uderzenia w noc. Aby sprawić, że sytuacja jest trudniejsza, którą broń może spaść z zapadania zapadania na noc, więc musisz upewnić się, że urodziny milicji zostaną przedstawione przed próbą jej złagodzenia.


Po potwierdzeniu jest możliwe, że urodziny milicji jest możliwe (zalecamy sprawdzenie jagody.gg), musisz zacząć działać na noc. Będziesz musiał polegać na szczęściu, aby broń mogła się upuścić, ale możesz napijać łuski na swoją korzyść.


Mocfall ma wiele trudności, z których każda zaprojektowana jest, aby misja była trudniejsza. Kropla broni w nocy jest rzadka w Adept Trudności, rzadka w bohatera i powszechna w legendzie lub mistrzu.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Boża narodziny boga Destiny 2

Prawo urodzinowe milicji najlepiej jest używać jako obszar dodawania broni efektu, a Excel w PVE w porównaniu z grupami wrogów paszowych armat.


Idealna wersja urodzenia milicji lub „bóg rzuca” pochyla się w tym sytuacyjnym użyciu, pozwalając ci szybko przejść i zwolnić granat, a następnie natychmiast przejść z powrotem do twojej pozostałej broni.

Oto nasz polecam, że bóg urodzinowy milicji się pojawił Destiny 2:

  • Liniowy kompensator
  • Granaty Spike
  • Szybkie losowanie
  • Automatyczna kabura

Prawo urodzin milicji nie jest typem wyrzutni, że wyrządza to duże obrażenia dla jednego wroga. Zamiast tego chodzi o uszkodzenie obszaru (AOE). Liniowy kompensator zwiększa promień wybuchu, aby osiągnąć ten efekt, a zwiększenie prędkości i stabilności są ładnymi uzupełniającymi korzyściami.

Granaty Spike Dodaj 50% bonus do początkowego uszkodzenia uderzenia tego, kto jest ciężarówką przez granat pralni. Jest to proste i skuteczne w uderzeniu trudniejszych wrogów w grupach.

Szybkie losowanie pozwala na wydobycie i bardzo szybko przygotować broń. Celem tej kompilacji jest mieszanie szybkich granatów premiery pomiędzy strzałami z innymi pistoletami, a to znacznie idzie, aby to osiągnąć.

Automatyczna kabura to profit, który sprawia, że jest to rzut bóg. Dzięki temu urodziny milicji przeładowują się po kilku sekundach. Pomysł jest prosty. Strzel pozostałych pistoletów, a następnie przejdź do tego (najlepiej z QuickDraw), aby wystrzelić strzał, który usuwa obszar, a następnie przełącz się. Po kilku sekundach powtórz. Może to dać jednemu opiekunistom siłę ognia, aby wyczyścić całe pokoje w kilka sekund.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 urodzone w milicji Boga Roll and Drop Location ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *