Disney Dreamlight Valley „Z wielką mocą”, w tym mistyczne rozwiązania puzzli jaskiniowych

Startseite » Disney Dreamlight Valley „Z wielką mocą”, w tym mistyczne rozwiązania puzzli jaskiniowych
18. marca 2024
8 minutes
118

By Jhonny Gamer

„Z wielką mocą” to długa główna misja Disney Dreamlight Valley To zadanie z rozwiązywaniem wielu łamigłówki w mistycznej jaskini Aby znaleźć kula mocy potrzebna do filaru mocy na Dazzle Beach.

Poniżej mamy Chodź do „z wielką mocą” zadanie Disney Dreamlight Valley , w tym gdzie znaleźć przeklętą jaskinię, jak rozwiązać klejnot, uprawę i gotowanie puzzli w mistycznej jaskini, i gdzie dokładnie znaleźć kula i filar mocy.

Na tej stronie:


Gdzie znaleźć przeklętą jaskinię do „z wielką mocą” misja Disney Dreamlight Valley

Misja głównej historii „z wielką mocą” pojawi się, gdy ty Odblokuj biom Dazzle Beach W Disney Dreamlight Valley. Aby to rozpocząć, najpierw musisz porozmawiać z Merlinem. Jeśli właśnie wydałeś 5000 Dreamlight, aby odblokować Dazzle Beach, będzie tuż przed tobą. Jeśli nie, wyświetl swoją mapę i poszukaj poruszającego się awatara Merlina, aby go zlokalizować.


Merlin cię o to poprosi Przeglądaj przeklętą jaskinię i poszukaj Ursuli, która poprosi o jej pomoc. Kiedy skończysz rozmawiać z Merlinem, idź do największej części Dazzle Beach na wschód od mapy. Tutaj, Znajdziesz przeklętą jaskinię w północno -wschodniej części Dazzle Beach W Disney Dreamlight Valley, tuż pod ścieżką do lasu męskiego biomu. Można go łatwo rozpoznać przez fioletową mgłą otaczającą jej wejście.

Idź do jaskini na północny wschód od Dazzle Beach, aby zlokalizować przeklętą jaskinię.

W środku przeklętej jaskini zobaczysz Ursula płynącą w małej basenie wody. Porozmawiaj z nią, aby zdobyć kryształowy klucz, którego potrzebujesz, aby kontynuować misję „z wielką mocą”, ale nie zapomnij otworzyć klatki piersiowej po prawej stronie jaskini! Dostaliśmy uroczą czerwoną sukienkę do naszych wysiłków, ale nagroda może być inna dla każdego.

Lokalizacja mistycznego urządzenia do jaskini do misji „z wielką mocą” Disney Dreamlight Valley

Teraz, gdy Ursula tak łaskawie zrezygnowała z swojego kryształowego klucza, musisz umieścić go na urządzeniu w pobliżu zamkniętego wejścia do mistycznej jaskini na Dazzle Beach.

Mistyczne urządzenie jaskiniowe znajduje się w zachodnim gaju Dazzle Beach, tuż za filarem władzy i drzewem bananowym. Zobaczysz duże kamienne drzwi przy klifach – kamienny filar przed nim jest urządzeniem, na którym musisz umieścić kryształowy klucz Ursuli.

Po przeniesieniu klawisza kryształowego na urządzenie, te kamienne drzwi przed sobą otworzą się, a uzyskasz dostęp do mistycznej jaskini i trzech zagadek.


„Z wielką mocą” Mistyczne roztwór łamigłowy w jaskini Disney Dreamlight Valley

Prawie, gdy tylko zaczniesz odkrywać mistyczną jaskinię, natkniesz się na pierwszą magiczną bramę blokującą twoje postępy i będziesz musiał znaleźć sposób na usunięcie tej pierwszej magicznej bramy w mistycznej jaskini, rozwiązując zagadkę klejnotówzamówić jaskinię.


Dostajesz pomocną wskazówkę, klikając kamienny tablet przed drzwiami, który mówi, abyś „dostarczył klejnot, który najlepiej pasuje, aby kontynuować misję bohatera”. Zasadniczo musisz wstaw odpowiedni kolor klejnotu, który reprezentuje trzy posągi przed tobą.


Rozwiązaniem układanki klejnotów w ramach misji „z wielką mocą” jest:

 • Zielony świecący posąg – wstaw oliwin klejnot
 • Niebieski świecący posąg – wstaw akwamaryn klejnot
 • Czerwony świecący posąg – wstaw granat klejnot

Oto, jak możesz znaleźć wszystkie klejnoty potrzebne do rozwiązania tej pierwszej mistycznej łamigłówki:

 • Oliwin – Olśniewa plaża i spokojne łąki
 • Akwamaryn Dazzle Beach and the Forest of Valor
 • Granat Pokojowe łąki i plac

Gdy masz jeden z każdego klejnotu, wróć do mistycznej jaskini i wstaw je do prawidłowego posągu wymienionego powyżej. Pieczęć pierwszej magicznej bramy, a następnie uniosą się, a ty możesz zejść – ale wkrótce znajdziesz drugą magiczną bramę i kolejną łamigłówkę czekającą na Ciebie.
Włóż perydot dla zielonego posągu, akwamaryn.

„Z wielką mocą” mistyczne uprawy jaskiniowe rozwiązanie Disney Dreamlight Valley

W przypadku tej puzzli w mistycznej jaskini kamienny tablet mówi, abyś „odkrył odpowiednie uprawy, aby rosły, aby kontynuować poniżej. Jeden jest pod ziemią, drugi złoto i brąz. Pozostaje czerwony i okrągły. W kategoriach nierodzin zasadzić prawidłowe składniki poniżej prawego posągu.


Rozwiązaniem układanki uprawnej w ramach misji „Z wielką mocą” jest:

 • Pierwszy posąg – roślina a marchewka
 • Drugi posąg – zakład pszenica
 • Trzeci posąg – roślina a pomidor

Zwracamy uwagę na pozycje posągu, zaczynając od najbliższego kamiennego tabletu. Warto również zauważyć, że możesz być w stanie sadzić te uprawy w dowolnym innym miejscu, ale jest to zamówienie, które dla nas działało.


Posadź jedną marchewkę, jedną pszenicę i jeden pomidor, aby rozwiązać puzzle uprawy w mistycznej jaskini.

Aby uprawiać te trzy uprawy, będziesz musiał sadzić ich nasiona. Możesz uzyskać wymagane nasiona upraw Clearing Night Thorns w tych samych biomach Goofy sprzedaje każdy składnik w. Jeśli korzystałeś z nasion lub miałeś pecha i nie dostałeś żadnego, usuwając nocne ciernie, musisz zamiast tego kupować nasiona uprawy z różnych straganów Goofy.

Tutaj możesz kupić wszystkie nasiona upraw potrzebne, aby rozwiązać tę drugą mistyczną łamigłówkę jaskiniową:

 • Nasiona marchwi – Goofy’s Stall w spokojnych łąkach
 • Nasiona pszenicy – Goofy’s Stall w spokojnych łąkach
 • Nasiona pomidorów – Goofy’s Stall w Dazzle Beach

Jeśli nasiona nie pojawiają się dla ciebie, spróbuj ulepszyć stoisko Goofy, aby zrobić więcej miejsca. Jeśli nadal nie pojawiają się po tym, jak uaktualniłeś przeciągnięcie Goofy tak bardzo, jak to możliwe, niestety będziesz musiał poczekać do następnego dnia, kiedy jego zapas odświeża się.


Możesz kupić nasiona pomidorów w Goofy’s Stall w Dazzle Beach.

Upewnij się, że podlejesz uprawy po sadzeniu ich w mistycznej jaskini, a następnie poczekaj, aż wszyscy będą się wyrosnąć (pomidor przejmie najdłużej z 25 -minutowym czasem uprawy). Gdy wszystkie trzy uprawy wzrosną, druga magiczna brama otworzy się, ale spotkasz się z kolejną puzzle.

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

„Z wielką mocą” mistyczne roztwór gotowania jaskiniowego Disney Dreamlight Valley

Na szczęście nie musisz robić żadnego wydobycia lub uprawy, aby ukończyć tę małą łamigłówkę w mistycznej jaskini. Trzeci kamienny tablet brzmi „Ostatnia zagadka, pozwól, aby dowiedzieć się: gotować i jeść to, co dorosła”.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zbierz marchewkę, pszenicę i pomidory, które zasadziłeś jako część poprzedniej puzzli upraw, a następnie dodaj je do garnka do gotowania przed trzecią magiczną bramą. Jeśli potrzebujesz węgla, aby ugotować posiłek, złam za sobą szare skały, aby znaleźć trochę.


Zalecamy złamanie skał, nawet jeśli masz wystarczającą ilość węgla, ponieważ w największej osi jest skrzynia skarbowa.


Po ugotowaniu marchewki, pszenicy i pomidora dostaniesz posiłek z makaronu wegetariańskim. Wszystko, co musisz teraz zrobić Zjedz wegetariański makaron, aby obniżyć barierę na trzecich magicznych drzwiach.


Kula i filar lokalizacji mocy w Disney Dreamlight Valley

Nie obawiaj się, jesteśmy prawie pod koniec misji „z wielką mocą” Disney Dreamlight Valley! Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić w mistycznej jaskini, jest ryby kula zasilania ze złotego koła w wodzie na dnie jaskini.

Przełącz się na pręt rybacki jak normalny, a następnie wrzuć linię na środek złotego koła. Gdy pojawia się podpowiedź o złożenie kuli mocy, naciśnij ją na czas białym okręgiem wokół złotego koła.

Wszystko, co musisz teraz zrobić z Kulą Mocy, to wstawić ją do filaru mocy, czyli znajdujący się na zewnątrz mistycznej jaskini, w której jesteś.

Gdy kula władzy znajduje się na filarie na Dazzle Beach, wróć do przeklętej jaskini w północno -wschodniej części plaży Dazzle, aby porozmawiać z Ursulą. Ona ujawni kilka ważnych informacji na temat zapominania, wtedy będziesz musiał znaleźć i porozmawiać z Merlinem, aby w końcu zakończyć misję „z wielką mocą”.

Otrzymasz 1000 Dreamlight za ukończenie tego zadania i możesz kontynuować postęp w głównej historii Disney Dreamlight Valley Po odblokowaniu wymaganych biomów i postaci.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy Disney Dreamlight Valley, mamy przewodniki, jak ulepszyć Twój dom, Jak zrobić Ratatouille, Jak zrobić crudyty i kanapki z rybami, Jak zrobić Bouillabaisse, i jak zdobyć wodorosty.

How do you rate Disney Dreamlight Valley „Z wielką mocą”, w tym mistyczne rozwiązania puzzli jaskiniowych ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *