19 Call of Duty: Warzone wskazówki dotyczące nauki wiarygodnego zdobycia

Startseite » 19 Call of Duty: Warzone wskazówki dotyczące nauki wiarygodnego zdobycia
8. stycznia 2024
10 minutes
65

By Jhonny Gamer

Call of Duty: WARZONE jest tutaj, nadchodząc jako bezpłatna aktualizacja nie tylko do Modern Warfare gracze, ale jako tryb wolny w całości, dostępny dla każdego z PS4, Xbox One lub PC.

Mając to na uwadze, stworzyliśmy wybór wczesnego Warzone Wskazówki i wskazówki dla wszystkich graczy – Początkujący i zahartowani eksperci – co powinno doprowadzić cię do lotu.

Będąc bitwą Royale, oczywiście dzieli się wieloma kluczowymi elementami z innymi takimi gierami. Tam wciąż jest coraz bardziej błyszcząca playzone i zamykający pierścień śmiercionośnego gazu. Tam wciąż z łupem do zbierania, budynki do ukrycia się, szerokie przestrzenie, aby jeździć i wrogowie, aby przetrwać i pokonać. Ale jest też wiele nowych rzeczy, w które nurkujemy tuż poniżej.

Na tej stronie:

Call of Duty: WARZONE początkujący 'Przewodnik: Pomocne rzeczy, które powinieneś wiedzieć

Zacznij od początku od podstawowego wyjaśniającego trybu. W WARZONE Zostałeś wrzucony do bitwy z ostatnim graczem z 150 graczami-więcej niż zwykłe 100 znalezione w grach takich jak PubG i Fortnite – i domyślnie jesteś częścią składu trzech graczy.

Przeżyj, dopóki nie jesteś ostatnim stojąco – nawet jeśli jest to tylko jeden z was – i wygrasz grę. Ale oczywiście to znacznie łatwiej powiedzieć niż zrobić, ponieważ jest około 147 innych graczy, którzy chcą zrobić to samo.

Oprócz tej podstawowej przesłanki, pozostałe kluczowe punkty to to, że wszyscy zaczynasz w samolocie – znowu, standard dla bitwy Royale – latający nad mapą. Stąd możesz zobaczyć ścieżkę lotu na mapie w grze i zaplanować, gdzie ty i twoi kumple chcecie wylądować, a od momentu wyskakowania z samolotu i czas na to, aby walczyć. Unikaj okresowego zamykania pierścienia toksycznego gazu, który zabije cię za kilka sekund, jeśli w nim staniesz. Unikaj zabijania przez innych graczy i generalnie unikaj po prostu zabijania, a ty i masz szansę.

Podstawowy Warzone

Warzone różni się od standardowych gier w gatunku takim jak PUBG, Fortnite i Apex Legends na wiele sposobów. Tutaj jest szybkie podsumowanie kluczowych:

  • Zajęty na broń nie są częścią łupów – nadal musisz łupić się, gdy lądujesz, ale wylądujesz przynajmniej z pistoletem, czyli więcej niż większość!
  • Możesz uzyskać dostęp do gotowych kompilacji w grze, które będą pełne zestawu.
  • Są zabójstwa – zszywki z Call of Duty Multiplayer – który pozwala robić takie rzeczy, jak wzywanie naloty lub helikoptery ataku, gdy otrzymasz pewną liczbę zabójstw.
  • Łupy głównie obraca się wokół skrzyń, jak w Apex Legends lub Fortnite. Jest tylko mniejsza ilość łupów niskiej jakości, które można znaleźć na ziemi.
  • Istnieją mini misje w grze, zwane umowami, które można zbierać i wypełnić w grze dla łupów i innych nagród.
  • Możesz odrodzić się! A przynajmniej możesz. Więcej o tym poniżej.

Call of Duty: Warzone wskazówki dotyczące opanowania Warzone i nauka zdobycia niektórych

Jak w przypadku wszystkich bitwy królewskich, Warzone może być trochę przytłaczające – szczególnie dla początkujących, a zwłaszcza jako W szczególności WaTzone ma bardziej nakładające się systemy i fragmenty interfejsu użytkownika niż większość! Tutaj jest podsumowanie niektórych pomocnych wczesnych wskazów.

Ogólny Warzone wskazówki i podstawy

1. Możesz strzelać do ludzi, podczas gdy ty i wszyscy jeszcze w powietrzu z jazdy samolotem. Otwórz swój spadochron, a następnie zamknij go ponownie, a ty narysujesz broń, pozwalając ci strzelać do innych wrogów zarówno w powietrzu, jak i w dół, podczas gdy ty spadasz w kierunku ziemi. Pamiętaj tylko, aby ponownie otworzyć swój '!

2. Twój spadochron jest nieskończenie ponowne użycie. W przeciwieństwie do PUBG lub nawet Fortnite, możesz wiele razy otworzyć spadochron, gdy spadasz z samolotu i w dowolnym innym czasie, gdy jesteś wystarczająco daleko od ziemi: zrzucając szczyt budynku o średniej wysokości, z helikoptera, prace. Jest to również przydatne do szybkiego podróżowania na średnich odległościach!

3. Krąg ' Circle '- Bezpieczna strefa, w której wygrałeś i nie ma wpływu na gaz, naznaczony białym kołem na mapie – porusza się w mniejszych przyrostach niż większość bojowych Royales przez większość gry. Przez pierwsze trzy czwarte gry rzadko jesteś całkowicie przesunięty, co oznacza, że jeśli dotrzesz do centrum, możesz spodziewać się tam bezpiecznie przez chwilę.

4. Każdy gracz może ożywić raz, przez gułag. Więcej szczegółów w naszym oddanym Warzone Gułyg Przewodnik, ale podstawy: kiedy umrzesz, wchodzisz w scenariusz 1v1, a zwycięzca może wrócić do akcji w pobliżu ich drużyny. Możesz iść tylko raz. Tam też jest to zdolność do samowystarczalności, którą można kupić w jednym ze sklepów w grze, a twoja drużyna może również "Odwieść cię z powrotem" Odwiedzając jeden z wyznaczonych sklepów na mapie (możesz pingować je okresowo, gdy i martwy).

5. Są sklepy w grze! Są one naznaczone małymi trollami zakupowymi na mapie. Odwiedź jedną i użyj gotówki zarobionej w tym meczu – od zabójstw i zbierania luźnej gotówki z grabieży – aby kupić takie rzeczy, jak dodatkowe tablice, zdolność do samodzielnego rozdzielania lub inne bonusy.

6. Z reguły wydawaj gotówkę wcześnie i często. Self-resurrect jest priorytetem w wysokości 4500 USD, po tym jest twój wybór, ale nie siedzisz na swoich pieniądzach. Jeśli umrzesz, stracisz go, nawet jeśli wrócisz przez gułag, więc nie ma sensu gromadzić się, chyba że oszczędzasz na coś konkretnego.

7. Weź udział w niektórych kontraktach we wczesnej grze. Gdy zrobiłeś miejsce grabieży, weź udział w pobliskich kontraktach – ponownie oznaczone na mapie za pomocą ikon docelowych lub flagowych – które dają nagrody za ukończenie i są często stosunkowo proste. We wczesnej grze, gdy ludzie są rozpowszechniane, ryzyko prawie zawsze jest łagodzone przez nagrodę, a oznaczenie wrogów jako nagrody lub skrzyń jako cele łupu i tak są same w sobie pomocne!

8. Gaz porusza się szybko i wyrządza sporo szkód. To nie jest inne gry, w których możesz spędzać czas w gazie przez jakiś czas jako podstępna sztuczka (a zwłaszcza nie teraz tak wcześnie Warzone Wykorzystanie gazu zostało załatane!), więc nie trzymaj się tam. Jeśli grasz w strategię krawędzi (więcej na ten temat poniżej) nie zostaniesz złapany.

9. Możesz zmielić XP w przedmorowaniu. Zdobądź trochę XP na swojej broni lub ogólnej postaci, otrzymując zabójstwa w grze przed "rozgrzewka" tryb, podczas gdy wszyscy ładują się przed właściwym dopasowaniem. Plus jest to zabawna i dobra praktyka, gdy zabijasz czas.

10. Przedmioty są oznaczone kolorami przez rzadkość, która ogólnie (ale nie zawsze) wskazuje na ich jakość. Białe jest powszechne, zielone rzadkie, niebieskie rzadkie, fioletowe epickie i pomarańczowe legendarne. Rzadkość wskazuje również liczbę załączników lub profitów, które element ma, do maksymalnej czterech!

Bardziej zaawansowany Warzone wskazówki i strategie zdobycia wygranej

11. Wysokie budynki są niesamowite na kemping i są świetne kombinacje, aby uczynić je jeszcze bardziej skutecznym. Użyj umowy zwiadowczej, która nagradza Cię za krótkie trzymanie obszaru, ujawniając lokalizację następnego okręgu w kolorze żółtym. Znajdź wysoki budynek w pobliżu środka, wyprzyj sobie z zaskoczonym karabinem i użyj Claymore przy drzwiach na dach. Niektóre budynki znajdują się w górę trzynastu opowieści i dają niesamowite korzyści z widokiem na snajpowanie lub oznaczanie wrogów, a w razie potrzeby możesz spadać spadek na szybką zmianę!

12. Z drugiej strony, chyba że masz strzał z pęknięcia, snajpowanie tam iz powrotem może być marnotrawstwo. Jeśli zostaniesz zamknięty w długotrwałej bitwie, w której wiedzą, gdzie jesteś, i oddajesz ogień, może spłonąć przez talerze tarczy i amunicję, ale ludzie i tak będą mogli się wyleczyć i odejść. Zaangażuj się tylko wtedy, gdy masz przewagę (co robisz częściej z wysokości!).

13. Jazda na krawędzi koła to strategia wysokiego ryzyka, wysokiej nagrody. Jest to ryzykowne, ponieważ krąg porusza się szybko w późniejszej grze, a gaz jest śmiertelny, ale trzymanie pleców do koła oznacza, że nie gwarantowałeś, że nikt inny nie może cię flankować od tyłu. Upuść gdzieś szeroko na mapie, zabarwiaj się bezpiecznie i stopniowo poruszaj się do wewnątrz w czasie z okrągłym okrągiem, aby bezpiecznie dostać się do późniejszej gry.

14. Kiedy widzisz wrogów, bądź agresywny. Warzone jest niezwykle psychologiczny, a grad nadchodzącego ognia może wystarczyć, aby wystraszyć wrogów do pozostawienia osłony, paniki lub w inny sposób przegrany. Łatwiej jest spieszyć wrogów niż utrzymać pozycję w większości przypadków, jeśli jesteś mądry z okładką i linią wzroku. Nie bój się wymienić ognia!

15. Angażuj się zgodnie z Twoim sprzętem. Wszystko to powiedziane o agresji, nie ma sensu walczyć w bliskim Ranger z snajperem lub dalekim zasięgiem z SMG. Pistolety są dość nieelastyczne, z wyjątkiem karabinów szturmowych i LMG, które są nieco bardziej zaokrąglone. Oto najlepsze Broń wojen dla każdej odległości, podczas gdy my na niej.

16. "Gorący kropla" dla wprawy. Będąc doświadczonym Modern Warfare Gracz wieloosobowy oczywiście pomoże, zakresy i środowiska Warzone są bardzo różne. Jeśli chcesz poprawić w podstawowych walkach strażackich, wpadnij do zajętych obszarów pod ścieżką lotniczą, co zwykle oznacza na środku mapy. Tam jest wielu ludzi, do których można od razu walczyć, więc świetnie się uczyć, ale mniej świetne do wygrania tego meczu – chyba że jesteś wykwalifikowany lub szczęśliwy!

17. Nie samooceny w gazie, chyba że jesteś bardzo blisko wyjścia. Umrzesz tak szybko na gaz po wstaniu, że warto go użyć. Zamiast tego idź do gułagu, aby wypróbować swoje szanse lub zbierać znajomego, aby cię kupić!

18. Naucz się mapy. Mamy wcześnie Call of Duty: Przewodnik mapy WARZONE, który wyjaśnia wszystkie kluczowe punkty. Przestudiuj to i zapoznaj się z zawiłościami, a ty będziesz mógł bezpośredni przewagę nad wieloma innymi. Istnieje ogromna liczba niuansów (czy wiesz, że możesz zjeść wałki windy, a także w dół?) Więc znajdź się i zdobądź przewagę nad swoimi wrogami!

19. Połączyć swoje zasoby. To bardzo trudne do wygrania WARZONE całkowicie sam, chociaż oczywiście możesz spróbować (przełączając "automatyczne wypełnienie" W menu przed meczem). Najlepsze, co zrobiliśmy samodzielnie, to trzecie. W składzie możesz dosłownie połączyć swoje pieniądze, aby kupić sobie nawzajem na stacjach zakupów, możesz porzucić sobie sprzęt, aby dzielić się nadmiarem amunicji, broni lub tarczy, oznaczać dla siebie wrogów i strategie. Jak wiele rzeczy, Warzone jest lepszy z przyjaciółmi.

To wszystko dla naszych Warzone na razie wskazówki! Spodziewaj się, że wybierzemy o wiele więcej, gdy gramy, ale mam nadzieję, że to zaciągnie cię do pęknięcia. Powodzenia i miłej zabawy!

How do you rate 19 Call of Duty: Warzone wskazówki dotyczące nauki wiarygodnego zdobycia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *