500 000 oszustów zostało zakazanych Call of Duty: Warzone

Startseite » 500 000 oszustów zostało zakazanych Call of Duty: Warzone
9. stycznia 2024
2 minutes
34

By Jhonny Gamer

Ponad pół miliona Call of Duty: Konta Warzone zostały zakazane za oszustwo.


Po zakazaniu wczoraj 30 000 pozbawionych skrupułów graczy, Woodeveloper Software Raven Software potwierdził, że WARZONE potwierdził, że to doprowadza do oszałamiających rachunków do oszałamiającego 500 000.

Raven nie opracował, czy był to na jednej platformie, czy udostępniono im wszystkie z nich, ani to, co faktycznie robili oszuści, aby uzasadnić młot zakazu – ale przynajmniej pokazuje, że studio poważnie traktuje oszustwo i trzymaoszuści do rozliczenia.

Odpowiedzi są jednak pełne graczy, którzy stwierdzają, że ich zakazy były niesprawiedliwe, ponieważ ich relacje zostały wówczas zhakowane przez oszustów, więc zrób to, co będziesz.

Zakazano ponad 30 000 złośliwych kont Wczoraj Call of Duty… doprowadzanie nas do ponad pół miliona kont zakazanych #Warzone. 🚫

— Oprogramowanie Raven (@ravensoftware) 14 maja 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

ICYMI, Raven niedawno wydał już poprawkę dla exploita, który pozwolił graczom tworzyć niezniszczalne maski gazowe, które powinny teraz, miejmy nadzieję, uniemożliwić ludziom biwakowanie w gazie.

To nie jest tak dobra wiadomość dla usterki stadionowej, która była znanym problemem od kilku tygodni i pozwala graczom zatopić się niezauważone pod mapą, aby bez podejmowania niczego niepodejrzewających graczy bez odwetu.

How do you rate 500 000 oszustów zostało zakazanych Call of Duty: Warzone ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *