Activision ostrzega Call of Duty oszuści można zakazać w „dowolnej przeszłości, teraźniejszości i przyszłych tytułach”

Startseite » Activision ostrzega Call of Duty oszuści można zakazać w „dowolnej przeszłości, teraźniejszości i przyszłych tytułach”
10. stycznia 2024
2 minutes
34

By Jhonny Gamer

Activision ostrzegł Call of Duty oszustów, że zakazy mogą teraz zastosować „szeroką franczyzę”.

W post na blogu napisany przez „Team Ricochet”, nowy zespół utworzony przez Activision w celu dostarczenia anty-Cheat do Call of Duty Games, zmiana w polityce egzekwowania bezpieczeństwa firmy specjalnie dla niedawno wydanych Call of Duty: Vanguard został podkreślony:

„Ekstremalne lub powtarzające się naruszenia polityki bezpieczeństwa – takie jak oszukiwanie w grze – mogą spowodować stałe zawieszenie wszystkich kont. Ponadto każda próba ukrycia, ukrycia lub zaciemnienia tożsamości lub tożsamości urządzeń sprzętowych może również spowodować stałe zawieszenie.”


Interesująca nuta pojawia się później:

„Stałe zawieszenia naruszeń bezpieczeństwa mogą teraz zastosować szeroką franczyzę, w tym Call of Duty: Vanguard, a także każda przeszłość, teraźniejszość i przyszłe tytuły w Franczyza Call of Duty.”

Sugeruje się tutaj, jeśli jesteś na stałe zakazany do oszukiwania w Gra Call of Duty, możesz być na stałe zakazu grania Gry Call of Duty już wydane, a jeszcze wydane.

Call of Duty – i w szczególności WARZOONE – od pewnego czasu jest zniszczony przez oszustów, więc społeczność jest prawdziwym pragnienie. Ale pomysł zakazania zagrania w przyszłym roku Współczesna wojna 2, nieuniknione następne Black Ops i Bóg wie, co jeszcze z powodu oszukiwania jest teraz znaczącym – i potencjalnie kontrowersyjnym – wkracz w nową erę Call of Duty anty-Cheat.


Tymczasem rykochetowy system antykłowy wkrótce będzie wyposażony w nowy sterownik na poziomie jądra PC.

Warzone będzie pierwszym tytułem, który otrzymał kierowcę, uruchamiając się wraz z nowym Aktualizacja Warzone Pacific w grudniu. Kierowca na poziomie jądra uderza Activision powiedział, że Call of Duty: Vanguard w późniejszym terminie.

Kierowcy na poziomie jądra wywołały obawy dotyczące prywatności ze względu na wysoki poziom dostępu do monitorowania oprogramowania i aplikacji na PC, takich jak sterownik karty graficznej. Activision nalegał, aby sterownik na poziomie jądra działa tylko podczas gry Call of Duty: WARZONE na PC.

Nie ma się od niego uciec, jeśli chcesz grać WARZONE. Activision powiedział, że po wyjściu kierowca będzie musiał zagrać w bitwę Royale.

How do you rate Activision ostrzega Call of Duty oszuści można zakazać w „dowolnej przeszłości, teraźniejszości i przyszłych tytułach” ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *