Activision zaktualizował Call of Duty: Black Ops Cold War dzisiaj

Startseite » Activision zaktualizował Call of Duty: Black Ops Cold War dzisiaj
10. stycznia 2024
1 minute
37

By Jhonny Gamer

2020. XX wieku Call of Duty: Black Ops Cold War otrzymała dziś niespodziewaną aktualizację – i wygląda na to, że w tym roku pojawią się więcej aktualizacji w tym roku.

Jest to niezwykły krok dla Activision, który zazwyczaj obsługuje podejście ognioodporne do swojego corocznego Wydania Call of Duty.

Oczywiście jest tutaj kontekst. Ostatnie lata Call of Duty Vanguard osiągnął gorsze wyniki, i mówi się, że Activision po cichu opóźniła swoją niezapowiedzianą 2023 Gra Call of Duty do 12 miesięcy. W międzyczasie prawdopodobnie widzi wsparcie dla wciąż popularnych Black Ops Cold War jako dobry pomysł.


Dzisiaj Activision ogłoszony że jest zremasterowana klasyczna mapa (WMD, z oryginału Black Ops ) i karabin szturmowy VARGO 52 dla zarówno trybu wieloosobowego, jak i zombie. Oba są już dostępne.

Activision opisał aktualizację jako „pierwszy… z 2022 r. ”, sugerując, że nie będzie to ostatni.

Pracownicy Activision niedawno mieli do czynienia z burzliwym czasem – wstrząsany doniesieniami o niewłaściwym postępowaniu pracowników, wstrząśnięty protestami i niezadowoleniem personelu, A teraz część ogromnej oferty wykupu Microsoft 69 mld USD.

How do you rate Activision zaktualizował Call of Duty: Black Ops Cold War dzisiaj ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *