Activision zaprezentuje nowe rozwiązanie anty-Cheat po stronie serwera i Call of Duty

Startseite » Activision zaprezentuje nowe rozwiązanie anty-Cheat po stronie serwera i Call of Duty
10. stycznia 2024
3 minutes
34

By Jhonny Gamer

Activision – wciąż uwikłana w coraz bardziej nieuporządkowane Bitwy prawne po Kalifornii Departamentu Fair Zatrudnienie i pozew mieszkaniowy Kultura dyskryminacji seksualnej, nękanie i kultura „Frat Boy” w Blizzard Entertainment – ostatecznie podzieliło szczegóły Ricochet, wcześniej drażnionego nowego rozwiązania antycheatowego dla Call of Duty.

Ricochet jest opisywany jako „wieloaspektowe” podejście do zwalczania oszukiwania i zawiera „nowe narzędzia po stronie serwera, które monitorują analitykę w celu identyfikacji oszustw, ulepszonych procesów dochodzeniowych w celu wysadzania oszustów, aktualizacji w celu wzmocnienia bezpieczeństwa konta i innych.”

Jedną główną częścią tego nowego rozwiązania antykłowego jest sterownik na poziomie jądra na komputery, który będzie siedział na komputerach graczy i monitoruje aplikacje „które próbują interakcja i manipulowanie Call of Duty „w sposób nietypowy. „Podczas gdy kierowca jądra…Wypuszcza się na PC ”, zauważa Activision w swoim Post Ogłoszenie, „Co więcej, gracze konsoli grają za pośrednictwem Cross-play przeciwko graczom na PC, będą również korzystać.”


Rozwiązania anty-szarotowe na poziomie jądra, takie jak te Zagłada wieczny i walorant, okazały się kontrowersyjne w przeszłości, biorąc pod uwagę wysoki stopień dostępu do systemu gracza. Jednak Ricochet różni się od podobnych implementacji – przynajmniej w swoim „początkowym wdrożeniu”, aby użyć frazowania Activision – o ile nie zawsze jest na. „Oprogramowanie włącza się po rozpoczęciu Call of Duty: Warzone i zamyka się po zamknięciu gry ” – mówi Activision. „Plus, kierowca na poziomie jądra tylko monitoruje i zgłasza działania związane z Call of Duty.”

Znacznie więcej czasu spędza próbę zapewnienia graczy na komputerze PC, że kierowca na poziomie jądra Ricochet jest bezpieczny i nie ma zagrożenia dla ich prywatności w Activision’s Post wprowadzający I Towarzyszący FAQ, Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Backend anty-Cheat Backend po stronie serwera Ricochet będzie początkowo uruchomić Call of Duty: Vanguard 5 listopada, zanim dotarł do Warzone w ramach aktualizacji Pacyfiku. I odwrotnie, kierowca na poziomie jądra Ricochet zadebiutuje Warzone, ponownie z aktualizacją Pacyfiku, i zostanie wydany dla Vanguard w późniejszym czasie.

„Zobowiązanie zespołu anty-szarotowego Ricochet jest nieustępliwym dążeniem do fair play, która jest walczyła z wyrafinowaną kwestią oszukiwania”, podsumowuje Activision. „Jesteśmy oddani i zdeterminowani, aby z czasem rozwinąć rycochet anty-szarleg, walczą.”

How do you rate Activision zaprezentuje nowe rozwiązanie anty-Cheat po stronie serwera i Call of Duty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *