Animal Crossing Coelacanth: Jak złapać Coelacanth w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Coelacanth: Jak złapać Coelacanth w nowych horyzontach
12. stycznia 2024
4 minutes
31

By Jhonny Gamer

Coelacanth jest jedną z najrzadszych ryb W Animal Crossing: Nowe Horyzonty a złapanie go jest niezbędne do ukończenia wystawy ryb w muzeum.

Problem z Coelacanth polega jednak na tym, że pojawi się on tylko na morzu podczas bardzo konkretnych warunków pogodowych, co oznacza, że czekasz na szansę złapania jednego.

Złapanie Coelacanth przybliża Cię do odblokowania złotej wędkarskiej pręta DIY i ukończenie critterpedia.

Na tej stronie:

Gdzie i kiedy mogę złapać Coelacanth Przejście zwierząt: nowe horyzonty?Poniżej możesz znaleźć wszystko, co musisz wiedzieć o Coelacanth w nowych horyzontach:

  • Coelacanth miesiące – Cały rok
  • Coelacanth Times – 24 godziny
  • Lokalizacja Coelacanth – Morze podczas deszczu
  • Cena sprzedaży Coelacanth – 15 000 dzwonków

Pamiętaj tylko – jeśli chcesz złapać Coelacanth, musisz szukać go w deszczowy dzień, ponieważ tak długo, jak będzie deszcz, będzie Coelacanth.


Jak złapać Coelacanth w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Podczas polowania na Coelacanth w nowych horyzontach jest tylko jedna rzecz, którą naprawdę musisz pamiętać – Coelacanth pojawia się tylko, gdy pada deszcz.

Oznacza to, że musisz poczekać deszczowy dzień, aby złapać jednego i, w zależności od pory roku, może to zająć trochę czasu. Miej oczy na niebo, ponieważ w nowych horyzontach pochmurny dzień może z łatwością stać się mokry.Kiedy w końcu pojawi się deszcz, będziesz chciał patrolować brzeg swojej wyspy, szukając wielkiego cienia rybnego. Na szczęście ten cień jest tak duży, że można go łatwo zauważyć.

Jeśli chcesz przyciągnąć do ciebie Coelacanth, sugerujemy, abyś zrobił okropnie dużo przynęty rybnej z małży Manila – jeden małż na każdą torbę przynęty.

Z przynętą w ręku idź na małe molo, które będzie położone wzdłuż jednej z linii wybrzeży na twoją wyspę i zacznij wrzucać przynętę do wody. To molo nie jest molo, w którym znajduje się Dodo Airlines.


Poszukaj dużego cienia ryb.

Zalecamy łowić łowienie z tego molo, ponieważ w zależności od pory roku istnieje wiele ryb, które można złapać tylko przez łowienie ryb z tego molo. Wybór tej lokalizacji nie tylko da ci szansę złapania Coelacanth, ale te rzadkie ryby, w tym Blue Marlin, Giant Trevally, Mahi-mahi i tuńczyk w zależności od pory roku.

Ponieważ wszystkie te ryby, w tym Coelacanth, są dostępne przez cały dzień, nie ma znaczenia, gdy idziesz łowić ryby – upewnij się, że pada deszcz!

Coelacanth może być dostępny tylko wtedy, gdy pada na twojej wyspie, ale jest dostępny przez cały rok, a gdy jest odpowiednia, można go złapać o każdej godzinie.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rybach w nowych horyzontach, sprawdź nasz przewodnik po rybach. Jeśli jednak szukasz bardziej wyspecjalizowanych informacji, mamy strony na Barreleye, Blue Marlin, Giant Trevally, Złoty pstrąg, Mahi-mahi, Jesiotr, Stringfish, każdy rekin, Oba żółwie, Tuńczyk i zarówno łosoś i łosoś króla.

How do you rate Animal Crossing Coelacanth: Jak złapać Coelacanth w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *