Animal Crossing Flick: Komisje i o której wyjaśnia się Flick w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Flick: Komisje i o której wyjaśnia się Flick w nowych horyzontach
12. stycznia 2024
3 minutes
32

By Jhonny Gamer

Trzepnięcie jest jednym z rotacyjnych gości, jak k.K. Suwak i Guliwer, Kto odwiedzi twoją wyspę Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Ten punkowy kameleon z radością przyjmie prowizje Dla ciebie tworzenie rzeźb twojego ulubionego Crossing Animal błędy, i kupi od ciebie błędy po znacznie wyższych cenach niż Crannie Nook.

Na tej stronie:

Flick i jego czas odejścia Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Flick to błąd Obsesje Chameleon, który losowo odwiedzi twoją wyspę w nowych horyzontach. Kiedy odwiedzi, Flick pozostanie na twojej wyspie do 5 rano, czyli czas resetowania na twoją wyspę.Podczas jego wizyty będziesz mógł sprzedawać robaki, aby Flick i zlecić mu wyrobić rzeźby swoich ulubionych błędów.

Flick prowadzi również wydarzenia, które występują cztery razy w roku, czyli wersja Bug of the Fishing Tourney.


Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Komisje Flick w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Flick uwielbia robaki Tak bardzo, że zaoferuje ci, że wyrzeźbia się na podstawie każdego sugerowania.

Uwaga, różnią się one od sztuki Redda, które można wyświetlić w muzeum. Zamiast tego są one dla twojego własnego Persona l Kolekcja do umieszczenia wokół domu i wyspy, gdziekolwiek chcesz.Aby zlecić rzeźbę z Flick, musisz najpierw złapać trzy konkretne błędy, które chcesz mieć posąg.

Gdy złapiesz wszystkie trzy z tych błędów, znajdź Flick, a rozmawiając z nim, wybierz opcję: „Opowiedz mi o swojej sztuce.’i wybierz błędy, których chcesz użyć.Ważne jest, aby wiedzieć, że stracisz te błędy na zawsze, więc jeśli potrzebujesz dzwonków, możesz lepiej sprzedać te błędy. Na szczęście Flick sprawdzi, czy masz pewność swojej decyzji, zanim zaakceptujesz błędy.

Flick może zaakceptować tylko jedną komisję rzeźbiarską na raz, a pewnego dnia potrwa jego sztuka, a następnego dnia pojawi się pocztą.

How do you rate Animal Crossing Flick: Komisje i o której wyjaśnia się Flick w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *