Animal Crossing Happy Home Paradise Guide: Jak uzyskać dostęp, projektowanie wnętrz i zewnętrznych, przebudowy i przenoszenia domów świątecznych w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Happy Home Paradise Guide: Jak uzyskać dostęp, projektowanie wnętrz i zewnętrznych, przebudowy i przenoszenia domów świątecznych w nowych horyzontach
15. stycznia 2024
12 minutes
30

By Jhonny Gamer

Happy Home Paradise jest płatnym DLC za Animal Crossing: Nowe Horyzonty wydany dzień po Ver.2.0.

Ten DLC widzi, że podróżujesz na miejscowy archipelag, gdzie zaprojektujesz domy wakacyjne – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne – dla odwiedzających wieśniaków. Takie, odblokowuje nowe Techniki projektowania domu, które mogą być używane zarówno w domach wakacyjnych, jak i własnym domu.

Możesz nawet Przebuduj i przenieś dom wakacyjny Jeśli zdecydujesz, że nie lubisz tego projektu, ale najpierw musisz wiedzieć Jak uzyskać dostęp do Happy Home Paradise DLC.

Na tej stronie:


Przedstawianie Crossing Animal: Nowe horyzonty – Happy Home Paradise

Jak uzyskać dostęp do Happy Home Paradise DLC dla Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Istnieją dwa sposoby dostępu do Happy Home Paradise DLC dla nowych horyzontów.

Pierwszym jest zakup DLC dla £22.49 /24 USD.99 z Nintendo Eshop lub mojego sklepu Nintendo.

Drugim jest zakup indywidualnego lub rodziny dla Nintendo Switch Online + Pack. Jeśli to zrobisz, DLC zostanie uwzględnione bez dodatkowych kosztów, ale stracisz dostęp do niego po zakończeniu subskrypcji.

Indywidualna 12-miesięczna subskrypcja dla tej usługi kosztuje £34.99 /49 USD.99, podczas gdy 12-miesięczna rodzinna subskrypcja kosztuje £59.99 /79 USD.99.Pamiętaj, że musisz posiadać kopię Animal Crossing: Nowe horyzonty i pobrałem Ver.2.0 Aby uzyskać dostęp do tego DLC. Będziesz także potrzebował członkostwa online Nintendo Switch, aby uzyskać dostęp do każdego aspektu DLC.

Po zakończeniu pobierania DLC uruchom nowe horyzonty, a kiedy opuścisz dom, otrzymasz telefon od Toma Nooka, który poprosi cię o spotkanie z nim na lotnisku. Tutaj przedstawi Ci Lottie, która wyjaśni Nook, polecił Ci jako projektant domu wakacyjnego.Po zakończeniu wstępów, będziesz mógł wybrać „Chcę iść do pracy” podczas rozmowy z Orville i Dodo Airlines będzie latać na archipelag, gdzie możesz zacząć projektować!Po obejrzeniu tej przerywnika otrzymasz również zdjęcie rajskie planujące.

Projektowanie pierwszego domu wakacyjnego w Happy Home Paradise for for for for for for for Happy Home Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Kiedy po raz pierwszy odwiedzisz Archipelag w Happy Home Paradise, spotkasz Niko w Docks;Poprowadzi cię do biura planowania Raju, a Lottie przedstawi Ci Wardell.

Następnie musisz iść na górę i użyć szafki, aby zmienić się w mundur planowania rajskiego. Będzie wybór ubrań do wyboru, a automatycznie zmieniasz się w to, co wybrałeś za każdym razem, gdy zdecydujesz się na pracę. Nie martw się, jeśli nie podoba ci się to, co wybrałeś – możesz to zmienić, gdy chcesz używać szafki.Istnieje również lustro do zmiany wyglądu fizycznego i szafka, która łączy się z przechowywaniem domu.Kiedy jesteś zadowolony ze swojego munduru, wróć po schodach i przyjedzie pierwszy klient Paradise Planning – Eloise the Elephant.

Lottie (wydra, a nie ja) rozpocznie twoją pierwszą konsultację z klientem. Tutaj Eloise ujawni motyw, który chce zaprojektować swój dom wakacyjny – moja relaksująca czytelnia – i trzy meble, które musiała mieć w domu. Lottie wybierze wyspę Eloise będzie żył w tym czasie, ale możesz to zmienić później.Dzięki temu przyjedziesz do nowego domu wakacyjnego Eloise i możesz zacząć projektować. Możesz dowiedzieć się więcej o projektowaniu wnętrz w Happy Home Paradise w poniższej sekcji, ale na razie upewnij się, że podajesz jej wymagane meble do swojego projektu.Po skończeniu porozmawiaj z Eloise i powiedz jej, że projekt jest kompletny. Następnie wrócisz do Paradise Payment, gdzie Lottie udzieli pierwszej płatności w Poki – walucie używanej wyłącznie w Happy Home Paradise – i zdecydujesz się znaleźć nowego klienta!Znalezienie klienta i wybranie fabuły w Happy Home Paradise dla Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Pierwszym krokiem w projektowaniu domu wakacyjnego w Happy Home Paradise jest znalezienie klienta. Aby to zrobić, odwiedź plażę na południe od biura planowania Raju, gdzie znajdziesz wybór mieszkańców wioski Czekam na domy.

Kiedy podchodzisz do wieśniacy, nad ich głową pojawi się monit, który da ci pomysł na temat wakacyjnego domu, którego szukają. Poświęć trochę czasu na odwiedzenie każdego wieśniacza i wybierz, który z nich najbardziej interesuje, zanim porozmawiał z wieśniakiem, który chcesz pomóc.

Wieśniacy na plaży zmienią się codziennie, więc nie martw się, jeśli nie ma nikogo, kto cię interesuje!Możesz także odblokować zielone pudełko amiibo na biurku w siedzibie głównej rajskiej planowania Przejście zwierząt Figurki i karty Amiibo do zaproszenia określonych wieśniaków do ośrodka. Obejmuje to zwierzęta, takie jak Isabelle i Przeboce, które są również na świątecznym rynku domowym.Wreszcie, możesz kupić czekoladki pamiątkowe na 800 Poki w centrali Paradise Planning i dać je mieszkańcom wieśniacy na swojej wyspie. To zachęci ich do odwiedzenia archipelagu, w którym one również będą chcieli domu wakacyjnego.Po wybraniu wioski, usiądziesz z nimi, aby dowiedzieć się motywu ich wakacyjnego domu i konkretnych mebli, które chcą, abyś uwzględnił w projekcie.Teraz masz klienta, czas zdecydować, gdzie chcesz zbudować wakacje. Każda wyspa i działka mają inne cechy – niektóre są na pustyni lub na zamrożonych pustkowiach, podczas gdy inne są ustawione w różnych porach roku.

Należy zauważyć, że teren fabuły jest nie zmienny, co oznacza, że nie możesz dodać wodospadu lub klifu, więc upewnij się, że jesteś zadowolony z układu terenu przed wybraniem działki.Ostatecznie nawet odblokujesz możliwość zalecenia, aby dwóch wieśniak.Po zbudowaniu domu wakacyjnego klienta mogą pojawić się na północnej plaży. Tutaj możesz porozmawiać z nimi o ich domu, jeśli mają z nim jakieś problemy i możesz je odwiedzić samodzielnie. Mogą nawet dać ci przedmiot w podziękowaniu za całą ciężką pracę!Będziesz także mógł odwiedzić domy klienta za pomocą aplikacji Happy Home Network, która jest odblokowana po pomocy drugiego klienta.

Projektowanie wnętrz w Happy Home Paradise dla Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Podczas Kontrola S Designing the Winetior of wakacyjny dom w Happy Home Paradise są takie same jak te używane we własnym domu, istnieje wiele różnic, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz w Happy Home Paradise.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz po wejściu do domu wakacyjnego, jest to, że wymagane meble będą gotowe i czekają na Ciebie. Po prostu rozpakuj meble i umieść je, gdzie myślisz, że najlepiej pasuje.Kiedy to się stanie, czas zacząć resztę domu w kolejności – od zmiany tapety lub podłogi po umieszczenie większej liczby mebli.

Pierwszą różnicą, którą zauważysz, to menu zamówienia na ekranie wyboru trybu dekoracji. Obejmuje to wymagane meble – pomagając pamiętać, jeśli umieściłeś – i inne przedmioty, które pomogą pasować do motywu klienta. Możesz z łatwością użyć tych mebli i nic więcej do stworzenia ich domu, ale jest też wybór niezmawidłowych mebli do wyboru.Zalecane meble będą miały obok czerwonej kropki, dzięki czemu zawsze możesz określić, które przedmioty spodobają się klientowi.


Poszukaj przedmiotów z czerwoną kropką.

Możesz także swobodnie dostosować większość mebli!Ważne jest, aby pamiętać, że wybór mebli wzrośnie w miarę tworzenia większej liczby domów świątecznych, a dodane meble są oparte na tym, na które klienci przyjmujesz. Oznacza to, że jeśli szukasz konkretnego rodzaju mebli, musisz znaleźć wieśniaka, którego motyw jest w linii z tym typem.Będziesz także mógł eksperymentować z nowymi funkcjami projektowymi, takimi jak ściany akcentu, które zostaną odblokowane, gdy pomożesz większej liczbie klientów. Na przykład ściany akcentujące i światła sufitowe zostaną odblokowane podczas trzeciego domu wakacyjnego, a meble do polerowania zostaną odblokowane na czwartym miejscu.Gdy pomyślisz, że dom jest zakończony, porozmawiaj z klientem i powiedz im tak. Pamiętaj tylko, aby zaprojektować zewnętrzną część domu! Następnie będziesz mógł zrobić zdjęcie aplikacji Happy Home Network i wrócić do Lottie na płatność Poki.

Projekt zewnętrzny w Happy Home Paradise Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Po zaprojektowaniu domu, dlaczego nie stworzyć pięknego ogrodu dla swojego klienta? Na szczęście Happy Home Paradise ma wiele różnych funkcji, które pomagają to osiągnąć.

Na początek możesz zarówno przenieść wakacyjny do domu, jak i zmienić jego zewnętrzną stronę, aby pasować do motywu klienta.

Możesz sprawić, by dom pasował do motywu!

Gdy dom wygląda idealnie, możesz dodać drzewa, kwiaty, krzaki, chwasty i meble do zadowolenia.

Udekoruj ziemię florą i meblami.

Możesz nawet umieścić ścieżki i ogrodzenia na fabule!

Wreszcie, możesz stworzyć idealne siedlisko dla swojego klienta, zmieniając sezon, pogodę i czas.

Zostań mistrzem czasu!

Pamiętaj – sam teren może nie Zmodyfikować za pomocą aplikacji Island Designer, więc upewnij się, że jesteś zadowolony z układu krajobrazu, zanim zaczniesz projektować!

Tylko dlatego, że skończyłeś projektować dom wakacyjny, nie oznacza, że nie można go zmienić.


Śliczny.

Przebudowa domów wakacyjnych w Happy Home Paradise for for for for for Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Możliwe jest przebudowa zarówno wnętrza, jak i na zewnątrz domu wakacyjnego, gdy tylko chcesz w Happy Home Paradise.

Możesz przebudować, rozmawiając z klientem na północnej plaży i wybierając „Chcę przebudować” lub odwiedzić ich w ich domu, wybierając „Jak twój dom?„A potem„ porozmawiajmy o przebudowie.’

Porozmawiaj z klientem, aby rozpocząć przebudowę.

Potem będziesz mógł ponownie zmienić wnętrze i zewnętrzną stronę domu wakacyjnego! Otrzymasz nawet więcej Poki za ciężką pracę.

Zarabiasz także więcej Poki za przebudowę domu klienta.

Przenoszenie domów wakacyjnych w Happy Home Paradise for for for for for Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Nie podoba mi się, gdzie mieszka klient lub chce umieścić tam kogoś innego? Bez obaw! W Happy Home Paradise możesz przenieść dom wakacyjny, o ile dostępna jest bezpłatna fabuła.

Aby przenieść wieśniaka, musisz odwiedzić je w ich wakacyjnym domu, a podczas rozmowy z nimi wybierz „Jak tam twój dom?„A potem„ Porozmawiajmy o przeprowadzce.’Wrócisz przed biurem planowania Paradise z Lottie i musisz zdecydować, gdzie chcesz przenieść ich dom. Po podjęciu decyzji udasz się do tej nowej fabuły.

To od Ciebie zależy, czy wybierzesz nową fabułę domu.

Przeniesienie domu wakacyjnego, podobnie jak przebudowa, pomoże Ci również zdobyć Poki.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Techniki projektowania domu odblokowane w Happy Home Paradise dla Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Podczas projektowania domów świątecznych w Happy Home Paradise DLC dla nowych horyzontów, stopniowo odblokujesz nowe techniki projektowania domu do eksperymentowania.

Te techniki projektowania domu to:

  • Umiejętność zmiany szerokości i długości pokoju
  • Liczniki – dwa różne wysokości do wyboru
  • Oświetlenie – zmień jasność i kolor
  • Ściany działowe
  • Polskie meble – daje pewne efekty specjalne meble
    • Odblokowany podczas czwartego klienta
  • Filary
  • Kapety dźwiękowe dla hałasu w tle, takie jak stadion lasu, deszczu lub sportowy


Odblokuj nowe techniki projektowe!

Niektóre z tych technik, takie jak ściany partycji i pejzaże dźwiękowe, można odblokować do użytku w domu. Co najważniejsze, w końcu odblokujesz zdolność do przebudowy domów wieśniaków, którzy mieszkają na twojej wyspie.

Ciesz się projektowaniem domów wakacyjnych!

How do you rate Animal Crossing Happy Home Paradise Guide: Jak uzyskać dostęp, projektowanie wnętrz i zewnętrznych, przebudowy i przenoszenia domów świątecznych w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *