Animal Crossing Leif: Jak zdobyć Leif i wyhodować krzewy i krzaki w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Leif: Jak zdobyć Leif i wyhodować krzewy i krzaki w nowych horyzontach
15. stycznia 2024
4 minutes
32

By Jhonny Gamer

Leif, Jak Saharah, jest jednym z obracających się kupców który od czasu do czasu odwiedzi twoją wyspę Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

To raczej przerażające lenistwo sprzedaje różne nasiona kwiatów I Rozruszniki krzewów, co w końcu wyrastać w krzaki.

Leif jest w rzeczywistości jedynym kupcem w grze, który sprzedaje rozruszniki krzewów, więc jeśli chcesz wyhodować krzaki, upewnij się, że zapłacisz jego przeciągnięcie wizyty.

Na tej stronie:

Jak uzyskać czas odejścia Leifa i Leifa Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Leif może odwiedzić twoją wyspę każdego dnia i zawsze będzie można go znaleźć w swoim stoisku, poza usługami mieszkaniowymi. Pozostanie na twojej wyspie do 5 rano, czyli czas resetowania na każdą wyspę w nowych horyzontach.

Ważne jest, aby zauważyć, że jeśli chcesz, aby Leif odwiedził swoją wyspę, musisz pobrać 1.2 aktualizacja dla nowych horyzontów – ta sama łatka, która również widziała Redd Dodano do gry. Powinieneś zostać o to poproszony podczas uruchamiania gry.Jak zdobyć krzewy w starcie Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Leif sprzedaje różnorodne nasiona kwiatów i rozruszniki krzewów;Nasiona kwiatów to 240 dzwonków i 1200 dzwonków dla pięciu, a rozruszniki krzewów mają 280 dzwonków i 1400 dzwonów dla pięciu.

Aby dodać krzaki na swoją wyspę, musisz najpierw kupić kilka rozruszników krzewów. W końcu wyrosną na krzaki, a kiedy sezon pozwala na to, kwitną kwiaty.Za każdym razem, gdy odwiedza, Leif będzie sprzedawał cztery różne rodzaje rozruszników krzewów i sześć różnych rodzajów nasion kwiatów.

Większość z tych nasion kwiatów nie będzie rodziła się na twojej wyspie, więc stoisko Leifa to świetny sposób na dywersyfikację dzikiej przyrody wyspy.

Możesz sprzedać wszelkie chwasty, które możesz nosić do Leif za 20 dzwonków, co, jak podkreśla, jest podwójna cena, za którą sprzedają się w Crannie Nook.Jak uprawiać krzewy w krzaki Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Po zakupie kilku startujących krzewów od Leifa w New Horizons, nadszedł czas, aby je posadzić.

Udaj się na obszar swojej wyspy, którą chcesz ozdobić i otworzyć zapasy.

Następnie wybierz rozrusznik krzewów, który chcesz sadzić, i, tak jak zrobiłby to z torbą nasion kwiatów, Wybierz opcję sadzenia.Rozrusznik krzewów pojawi się teraz na lub w pobliżu, na którym obecnie stoisz.

Rośnie krzew zajmie kilka dni, ale ostatecznie znajdziesz buszu, w którym pierwotnie zasadziłeś rozrusznik krzewów. Jeśli jest to właściwy sezon, busz może również mieć wiele kwiatów.Wreszcie, sadzenie krzewów odblokuje również nowe mile z Nook Osiągnięcie, zwane Hubbubbery Shrubbery. To nagradza cię zakątkami mile za sadzenie pewnej liczby krzewów wokół Twojej wyspy.Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Wypełnij listę krzaków w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Below you’ll find a complete list of all the bushes you purchase from Leif in New Horizons:

 • Niebieska hortensja
 • Ostrokrzew
 • Pomarańczowa herbata oliwka
 • Różowa azalia
 • Różowa kamelia
 • Różowa hortensja
 • Czerwona Kamelia
 • Czerwony Hibiscus
 • Biała azalia
 • Żółty hibiskus
 • Żółta herbata oliwka

Powodzenia w uprawie krzewów!

How do you rate Animal Crossing Leif: Jak zdobyć Leif i wyhodować krzewy i krzaki w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *