Animal Crossing Lista błędów: wszystkie ceny błędów, lokalizacje i jak złapać wyjaśnione rzadkie błędy

Startseite » Animal Crossing Lista błędów: wszystkie ceny błędów, lokalizacje i jak złapać wyjaśnione rzadkie błędy
15. stycznia 2024
17 minutes
30

By Jhonny Gamer

Łapanie błędów jest kluczowym działaniem w Animal Crossing: Nowe Horyzonty. Nie tylko pomaga ukończyć muzeum, Ale to także świetny sposób na zdobycie dzwonków, jeśli uda ci się je złapać rzadkie robaki.

Możesz także odblokować przepis na majsterkowanie na złotą sieć łapiąc każdy błąd w nowych horyzontach. Całkiem zadanie, ale warto nagrody!

Jak ryba i inne aspekty gry, wiele błędów, które pojawiają się na twojej wyspie, co oznacza, że na twojej wyspie pojawią się różne błędy, w zależności od miesiąca.

Ten Animal Crossing Lista błędów Koncentruje się na półkuli północnej na pora roku owady przychodzą i odchodzą, ale jeśli chcesz skróconego spojrzenia na nadchodzące tygodnie, przybywamy dedykowane nowe ryby i owady w tym miesiącu strona.

Na tej stronie:


Jak zwiększyć swoje szanse na złapanie błędów Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jak w przypadku połowów, Podstawy łapania błędów w nowych horyzontach są dość proste.

Najpierw musisz stworzyć sieć, Następnie wyrusz na swoją wyspę. Nie potrwa dużo czasu, zanim znajdziesz błąd, a kiedy już masz dwa opcje.

Pierwszym z nich jest po prostu podejście do błędu i zamachowanie siatki, próbując ją złapać. Jest to dobre podejście do robaków, które poruszają się dość szybko, takie jak motyle lub te, które rzadziej uciekają, jak Bagworms. Jednak ryzykuje zmienił błąd na twoją obecność i zmusić go do odlatowania.Jeśli chcesz upewnić się, że twoja ofiara nie ucieknie, musisz wziąć drugie, znacznie bardziej podstępne, podejście do polowania na błędy.

Kiedy zauważysz błąd, chcesz złapać przycisk A. Pozwoli ci to powoli wkradać się do błędu i uchwycić go, zanim zdoła uciec.

Podkradanie błędów może wymagać trochę praktyki, ponieważ niektóre błędy, takie jak Tarantulas, mieć możliwość dostrzegania cię i zapobiegania ich złapaniu.Po opanowaniu podstaw łapania błędów nadszedł czas, aby złapać sieć i zacząć wypełniać wpisy w Critterpedia. Poniżej znajdziesz więcej wskazówek, które pomogą ci złapać je wszystkie:

  • Jeśli nie polujesz na błędy, dobrze jest chodzić, a nie biegać. Błędy łatwiej cię zauważyć, jeśli biegasz, co pozwoli im uciec.
  • Wiele robaków, zwłaszcza motyli, przyciąga kwiaty. Z tego powodu dobrym pomysłem jest ustawienie kilku ogrodów kwiatowych na całej wyspie. W ten sposób możesz szybko odwiedzić i sprawdzić, czy są jakieś rzadkie błędy, które możesz złapać. Ponadto, im rzadszy kolor, tym bardziej prawdopodobne będzie rzadkie owady.
  • Jak z rybami, Niektóre błędy zależą od pogody. Na przykład ślimaki pojawią się tylko na skałach.


  • W przeciwieństwie do ryb, Błędy mogą pojawić się w dowolnym miejscu na twojej wyspie. Oznacza to twój słup sklepienia i drabina są niezbędnymi narzędziami na każdym dobrym polowaniu na błędy. Nie chcesz stracić na złapaniu rzadkiego motyla, zwłaszcza gdy leci po klifie lub przez rzekę.
  • Miej nie tylko obrane oczy, ale uszy ostre, ponieważ nigdy nie wiesz, jakie działanie może ujawnić nowy błąd. Możesz zbierać żelazne samorodki ze skały lub po prostu spacerując, gdy zobaczysz lub usłyszysz znak nowego błędu.
  • Niektóre błędy wymagają specjalnych elementów lub działań, które należy wykonać, aby umożliwić je złapać lub pojawić. Osy, Na przykład pojawi się tylko wtedy, gdy gniazdo osa spadnie z drzewa podczas drżania lub siekania, podczas gdy muchy mogą pojawić się tylko wtedy, gdy zostawisz kawałek śmieci na ziemi. Nasza lista błędów na końcu tej strony wyjaśnia ich różne źródła, ale jeśli nie chcesz, aby dla ciebie rozpieszczały się, warto eksperymentować z rzeczami, które mogą przyciągnąć je w prawdziwym życiu. Błędy mogą pojawiać się na różne sposoby!

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak złapać rzadkie błędy i najlepsze ceny błędów w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Łapanie rzadkich błędów w nowych horyzontach to świetny sposób na zdobycie dzwonków, zwłaszcza jeśli jesteś bliski spłaty jednego z wielu hipotek.

Jednak, jak sugeruje słowo rzadkie, błędy te mogą być bardzo trudne do złapania;Musisz być światłem stopy i szybkiej ręki, aby złapać wiele z nich. Będziesz także chciał, aby Lady Luck była po twojej stronie, ponieważ ze względu na ich rzadkość błędy mają niski wskaźnik wyglądu.Możesz jednak stworzyć własne szczęście, odstraszając błędy, których nie chcesz złapać. Każda wyspa może utrzymać tylko pewną liczbę błędów jednocześnie;Łapanie lub odstraszanie błędów spowoduje, że nowe będą się odrodzić, z których niektóre mogą być błędami, których szukasz.

Należy zauważyć, że istnieje więcej lukratywnych metod zarabiania pieniędzy w nowych horyzontach, takich jak sprzedaż rzepy.

Mimo to zawsze dobrym pomysłem jest złapać rzadki błąd, gdy go zobaczysz.

Below you’ll find our recommendations for which bugs you should focus on catching in New Horizons:

Orchid Mantis (cena robaków – 2400 dzwonów) – Orchid Mantis pojawi się na kwiatach między miesiącami marca do listopada od 8:00 do 17:00. Dzięki ich różowej kolorystyce powinny łatwo wyróżniać się na tle kwiatów. Mimo to zawsze upewnij się, że się na nich zakradniesz, bo inaczej szybko ucieknie.Peacock Butterfly (cena błędu – 2500 dzwonków) – Motyle pawowe odwiedzą twoją wyspę od marca do końca czerwca i pojawią się w godzinach od 4:00 do 19:00. Jeśli masz problem ze znalezieniem tych motyli, poproś przyjaciela o przesłanie ci nasion z ich wyspy, ponieważ rzadszy kwiat, im bardziej prawdopodobne pojawią się te motyle.Osa (Cena błędu – 2500 dzwonków) – Bez względu na miesiąc, bez względu na czas, zawsze istnieje szansa, że znajdziesz osy gniazdo w nowych horyzontach. Wszystko, co musisz zrobić, to potrząsnąć tymi drzewami i ostatecznie upadnie, obniżając na ciebie gniew osy. Łapanie osy jest trudną częścią – opiera się na szybkich reakcjach i nie przypadkowo wpadając na drzewa.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy w zakresie os, sprawdź naszą dedykowaną osę strona.Tarantula (Cena błędu – 8000 dzwonków) – Tarantulas może pojawić się w dowolnym miejscu na twojej wyspie od początku listopada do końca kwietnia od 19:00 do 4:00. Jeśli już słyszałeś o legendarnej wyspie Tarantula, Wtedy już wiesz, że złapanie tych pająków jest jednym z najlepszych sposobów na bardzo szybkie zarobki. Tylko upewnij się, że zwracasz szczególną uwagę na Tarantula, którą próbujesz złapać.

Jeśli masz problem z złapaniem Tarantulas, sprawdź naszą dedykowaną Tarantula strona.Animal Crossing: Nowe błędy horyzontu i lista cen

Oto lista wszystkich błędów w Przejście zwierząt: nowe horyzonty, a także ich warunki tarła i inne zachowania, o których należy pamiętać.

Pamiętaj, że błędy pojawią się i wychodzą z rotacji przez cały rok, więc nie można zdobyć wszystkiego w danym momencie. Jeśli masz nadzieję, że weźmiesz je wszystkie i chcesz zobaczyć, co jest pilne – rzeczy, które zamierzają odejść i co się pojawia – nasze oddane nowe ryby i owady przybywają w tym miesiącu Strona może pomóc Ci je zobaczyć na pierwszy rzut oka.

Należy zauważyć, że następne miesiące dotyczą półkuli północnej. Jeśli Twoja wyspa znajduje się na półkuli południowej, każdy zestaw dat będzie różny o sześć miesięcy.

Oto wszystkie błędy w Przejście zwierząt: Nowe horyzonty, w kolejności pojawiają się w Critterpedia:

Animal Crossing BugsMonths Dostępne czasy dostępna lokalizacja cena Bug
Wspólny motyl Od września do czerwca (półkula północna)
Od marca do grudnia (półkula południowa)
4:00 do 19:00 Latanie 160
Żółty motyl Od marca do czerwca / września do października (półkula północna)
Od marca do kwietnia / września do grudnia (półkula południowa)
4:00 do 19:00 Latanie 160
Tiger Butterfly Marzec do września (półkula północna)
Od września do marca (półkula południowa)
4:00 do 19:00 Latanie 240
Peacock Butterfly Od marca do czerwca (półkula północna)
Od września do grudnia (półkula południowa)
4:00 do 19:00 Latanie wokół kwiatów 2500
Common Bluebottle Od kwietnia do sierpnia (półkula północna)
Od października do lutego (półkula południowa)
8:00 do 16:00 Latanie 300
Papier Kite Butterfly Cały rok 8:00 do 19:00 Latanie 1000
Świetny fioletowy cesarz Maj do sierpnia (półkula północna)
Listopad do lutego (półkula południowa)
4:00 do 19:00 Latanie 3000
Monarch Butterfly Od września do listopada (półkula północna)
Marzec do maja (półkula południowa)
4:00 do 17:00 Latanie 140
Cesarz Butterfly Od grudnia do marca / czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca / czerwca do września (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Latanie wokół kwiatów 4000
Agrias Butterfly Od kwietnia do września (półkula północna)
Listopad do marca (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Latanie 3000
Rajah Brooke’s Birdwing Od kwietnia do września / grudnia do lutego (półkula północna)
Listopad do marca / czerwca do sierpnia (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Latanie 2500
Królowa Aleksandra’s Birdwing Od maja do września (półkula północna)
Listopad do marca (półkula południowa)
8:00 do 16:00 Latanie 4000
Ćma Cały rok 19:00 do 4:00 Latanie wokół światła 130
Atlas Moth Od kwietnia do września (półkula północna)
Od października do marca (półkula południowa)
19:00 do 4:00 Na drzewach 3000
Madagascan-Sunset Moth Od kwietnia do września (półkula północna)
Od października do marca (półkula południowa)
8:00 do 16:00 Latanie wokół kwiatów 2500
Długa szarańcza Od kwietnia do listopada (półkula północna)
Listopad do maja (półkula południowa)
8:00 do 19:00 Na ziemi 200
Szarańcza migracyjna Od sierpnia do listopada (półkula północna) / luty do maja (półkula południowa) 8:00 do 19:00 Na ziemi 600
Ryż Grasshopper Od sierpnia do listopada (półkula północna) / luty do maja (półkula południowa) 8:00 do 19:00 Na ziemi 400
Konik polny Od lipca do września (półkula północna)
Styczeń do marca (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Na ziemi 160
Krykiet Od września do listopada (półkula północna)
Marzec do maja (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Na ziemi 130
Bell Cricket Od września do października (półkula północna)
Marzec do kwietnia (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Na ziemi 430
Modliszka Marzec do listopada (półkula północna)
Od września do maja (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Na kwiatach 430
Orchid Modlantis Marzec do listopada (półkula północna)
Od września do maja (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Na kwiatach 2400
Pszczoła miodna Od marca do lipca (półkula północna)
Od września do stycznia (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Latanie wokół kwiatów 200
Osa Cały rok Cały dzień Wstrząśnij drzewa, aż gniazdo osa nie spadnie, a następnie złap je, zanim cię użądli 2500
Brown Cicada Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Na drzewach 250
Solidna cykada Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Na drzewach 300
Giant Cicada Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Na drzewach 500
Walker Cicada Sierpień do września (półkula północna)
Luty do marca (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Na drzewach 400
Cykada wieczorna Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
4 rano do 8 rano
16:00 do 19:00
Na drzewach 550
Cycada Shell Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
Cały dzień Na drzewach 10
Red Dragonfly Od września do października (półkula północna)
Marzec do kwietnia (półkula południowa)
8:00 do 19:00 Latanie 180
Darner Dragonfly Od kwietnia do października (półkula północna)
Marzec do kwietnia (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Latanie 230
Zespół Dragonfly Od maja do października (półkula północna)
Listopad do kwietnia (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Latanie 4500
Damselfly Listopad do lutego (półkula północna)
Maj do sierpnia (półkula południowa)
Cały dzień Latanie 500
Robaczek świętojański Czerwiec (półkula północna)
Grudzień (półkula południowa)
19:00 do 4:00 Latanie 300
Mole krykiet Listopad do maja (półkula północna)
Listopad do marca (półkula południowa)
Cały dzień Słuchaj jego brzęczącego szumu, a następnie wykop dziury, aż się pojawi 500
Sterzater Od maja do września (półkula północna)
Listopad do marca (półkula południowa)
8:00 do 19:00 Na stawach i rzekach 130
Nurkowanie Bettle Od maja do września (półkula północna)
Listopad do marca (półkula południowa)
8:00 do 19:00 Na stawach i rzekach 800
Giant Water Bug Od kwietnia do września (półkula północna)
Od października do marca (półkula południowa)
19:00 do 8:00 Na stawie 2000
Stinkbug Od marca do października (półkula północna)
Od września do kwietnia (półkula południowa)
Cały dzień Na kwiatach 120
Śmierdzący błąd twarzy Od marca do października (półkula północna)
Od września do kwietnia (półkula południowa)
19:00 do 8:00 Na kwiatach 1000
Biedronka Od marca do czerwca / października (półkula północna)
Od września do grudnia / kwietnia (półkula południowa)
Od 8:00 do 17:00 Na kwiatach 200
Tiger Bettle Luty do października (półkula północna)
Od sierpnia do kwietnia (półkula południowa)
Cały dzień Na ziemi 1500
Jewel Beetle Od kwietnia do sierpnia (półkula północna)
Od października do lutego (półkula południowa)
Cały dzień Pojawia się na pniach drzew 2400
Skrzypowe chrząszcz Od maja do czerwca / września do listopada (półkula północna)
Od marca do maja / listopada do grudnia (półkula południowa)
Cały dzień Pojawia się na pniach drzew 450
Cytrusowy chrząszcz Cały rok Cały dzień Pojawia się na pniu drzewa 350
Rosalia Batesi Beetle Od maja do września (półkula północna)
Listopad do marca (półkula południowa)
Cały dzień Pojawia się na pniu drzewa 3000
Blue Weevil Beetle Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
Cały dzień Pojawia się na pniu drzewa 800
Chrząszcz odchodów Od grudnia do lutego (półkula północna)
Od czerwca do sierpnia (półkula południowa)
Cały dzień Na ziemi toczące się śnieżki 3000
Chrząszcz gnojowy Od lipca do września (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
Cały dzień Na ziemi 300
Chrząszcz skarabeusz Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
23:00 do 8:00 Na drzewach 10000
Drone Beetle Od czerwca do sierpnia (półkula północna)
Od grudnia do lutego (półkula południowa)
Cały dzień Na drzewach 200
Goliath Beetle Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Na drzewach 8000
Zobaczyłem jeleń Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
Cały dzień Na drzewach 2000
Stag Miyama Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
Cały dzień Na drzewach 1000
Gigantyczny jeleń Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
23:00 do 8:00 Na drzewach 10000
Jeszcze tęczowa Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
19:00 do 8:00 Na drzewach 6000
Cyclommatus Stag Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Na drzewach kokosowych 8000
Złoty jeleń Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Na drzewach kokosowych 12000
Jeleń żyrafy Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Na drzewach 12000
Rogaty dynastid Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Na drzewach 1350
Rogaty atlas Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Na drzewach kokosowych 8000
Rogaty słonia Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Na drzewach kokosowych 8000
Rogaty Hercules Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
17:00 do 8:00 Na drzewach kokosowych 12000
Kula inwalidzka Od lipca do listopada (półkula północna)
Styczeń do maja (półkula południowa)
4 rano do 8 rano
17:00 do 19:00
Na drzewach 600
Walking Leaf Od lipca do września (półkula północna)
Styczeń do marca (półkula południowa)
Cały dzień Pod drzewami ukrytymi za liście 600
Bagworm Cały rok Cały dzień Wstrząśnij drzewa, aż ktoś się zawiesi 600
Mrówka Cały rok Cały dzień Pojawi się na zepsutych rzepie 80
Biernatek Cały rok 19:00 do 8:00 Na plaży – wygląda jak skorupa 1000
Wharf Roach Cały rok Cały dzień Pojawia się na płaskich skałach w pobliżu morza 200
Latać Cały rok Cały dzień Na śmieci pozostawionym na ziemi 60
Komar Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
17:00 do 4:00 Latanie 130
Pchła Od kwietnia do listopada (półkula północna)
Od października do maja (półkula południowa)
Cały dzień Na zarażonym wieśniaku 70
Ślimak Cały rok Cały dzień Musi padać – na skale 250
Błąd pigułki Od września do czerwca (półkula północna)
Od marca do grudnia (półkula południowa)
23:00 do 16:00 Uderzył w skałę łopatą, dopóki nie pojawi się 250
Skolopendra Od września do czerwca (półkula północna)
Od marca do grudnia (półkula południowa)
16:00 do 23:00 Uderzył w skałę łopatą, dopóki nie pojawi się 300
Pająk Cały rok 19:00 do 8:00 Wstrząśnij drzewa, aż ktoś się zawiesi 600
Tarantula Listopad do kwietnia (półkula północna)
Maj do października (półkula południowa)
19:00 do 4:00 Na ziemi 8000
Skorpion Od maja do października (półkula północna)
Listopad do kwietnia (półkula południowa)
19:00 do 4:00 Na ziemi 8000

Powodzenia polowanie na robaki!

How do you rate Animal Crossing Lista błędów: wszystkie ceny błędów, lokalizacje i jak złapać wyjaśnione rzadkie błędy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *