Animal Crossing May Day Maze 2022: Jak ukończyć wycieczkę May Day i ponownie uruchomić labirynt

Startseite » Animal Crossing May Day Maze 2022: Jak ukończyć wycieczkę May Day i ponownie uruchomić labirynt
16. stycznia 2024
13 minutes
41

By Jhonny Gamer

1 Maj, Jak dzień przyrody, jest wydarzeniem ograniczonym, które odbywa się wiosną w Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Aby uczcić May Day, Tom Nook zbudował specjalny May Day Maze na jednej z opuszczonych wysp. Maza w 2022 roku może być znana, gdybyś grał w nowych horyzontach w 2020 roku.

Jeśli ty Ukończ labirynt Dnia May, Istnieje dodatkowy zestaw zagadek, aby odblokować kupony dzwonowe, do których ta strona może poprowadzić. Jeśli utkniesz, wiedz, że będziesz musiał Uruchom ponownie labirynt i spróbuj ponownie – przez co również przejdziemy, jeśli potrzebujesz.

Na tej stronie:


Dziesięć najlepszych leniwych wieśniaków w Crossing Animal: Nowe horyzonty – o których marzysz?

May Day 2022 Rozwiązanie labiryntów w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli wracasz, aby zrobić wydarzenie May Day w 2022 roku, labirynt może wyglądać dla ciebie. To dlatego, że jest to projekt labiryntów z 2020 roku!

Przybywając na specjalną wyspę May Day w New Horizons, odkryjesz, że jest to mniej relaksujące święto i bardziej labirynt.

Aby rozwiązać ten labirynt, musisz nie tylko odkryć właściwą trasę przez jego skręcające żywopłoty, ale także prawidłowe materiały ukryte po wyspie, aby stworzyć narzędzia Musisz postępować. Zalecamy odbieranie za każdym razem, gdy widzisz w podróży przez labirynt, abyś nie musiał wycofać się.

Ostrzegaj – poniżej znajdziesz wskazówki, jak rozwiązać labirynt Day Day, który zawiera spoilery, więc jeśli chcesz go rozwiązać, nie czytaj dalej.

Twoje dążenie do rozwiązania May Day Maze zaczyna się od podnoszenia łopaty i użycia jej do wykopania krzaka po lewej stronie, co pozwoli ci odebrać owoce trzymano za tym. Ten owoc będzie również rodzimym owociem twojej wyspy.Zjedz owoce i użyj łopaty, aby zbierać pobliskie drzewo do zapasów.Maja Maja jest pełna dziur, które musisz przeskoczyć. Aby to zrobić, musisz po prostu podchodzić do nich, a następnie kontynuować chodzenie – twój awatar po prostu automatycznie przeskoczy dla ciebie dziurę.

Pierwsza dziura, którą musisz przeskoczyć, jest bezpośrednio na północ od ciebie, a po tym musisz przeskoczyć przez trzy otwory z rzędu po prawej stronie. To doprowadzi do trzech kawałków drewna, które musisz odebrać.Kontynuuj podążanie ścieżką, przeskakując przez dziury, gdy się spotykasz. W końcu znajdziesz się na środku labiryntu, ale tym razem będziesz powyżej trzech dziur z rzędu.Płyń ścieżką, aż stoisz nad trzema otworami z rzędu.

Przeskocz po trzecim i najdalszym otworze, aby zebrać trochę materiałów, po czym skakał z powrotem.Następnie przeskocz przez środkową otwór, aby znaleźć drugą gałąź drzewa i zużyty topór.Po zdobyciu tych przedmiotów musisz wskoczyć z powrotem przez otwór i odstać stopnie na zachód, aż dotrzesz do drzewa w górnym północno-zachodnim rogu.


Posiekaj to drzewo.

Tutaj musisz posiekać to drzewo za pomocą zużytego topora, które go złamie, i użyć łopaty, aby usunąć pnia drzewa. Chwyć gałąź drzewa i dwa kawałki owoców, do których zyskujesz, po czym wrócisz na środek labiryntu.

Wreszcie, możesz przeskoczyć przez pierwszą dziurę z trzech w rzędu i pójść ścieżką zachodnią, na której cię umieści.Dotrzysz do skały, którą musisz złamać. Aby to zrobić, zjedz jeden z twoich fragmentów owoców, wybierając go w ekwipunku, a następnie wybierając opcję jeść. Teraz wszystko, co musisz zrobić.Czas ponownie odtworzyć swoje kroki! Wróć do miejsca, w którym zbierasz trzy kawałki drewna, a znajdziesz kolejną skałę, którą możesz rozbić.


ROZBIĆ!

Po zniszczeniu skały, podnieś owoc, a jeśli jeszcze ich nie znasz, przepisy DIY dla cienkiego topora i topora.

Kontynuuj ścieżkę, aż twoja droga zostanie zablokowana przez inne drzewo, które możesz oderwać po zjedzeniu nowego kawałka owoców.Zapewni to dostęp do DIY Workbench, w którym możesz użyć zebranych materiałów, aby zrobić cienki topór, który następnie można zaktualizować do topora.

Zalecamy, abyś wrócił do trzech dołków w rzędu i przeskoczyli na nich, dopóki nie dotrzesz do drzewa. Posiekaj to drzewo nowym toporem i zbierz owoc po drugiej stronie – będziesz chciał później tego owocu.


Upewnij się, że złapiesz ten owoc.

Po zrobieniu tego, przeskocz do dziury bezpośrednio na północ od ciebie i idź ścieżką, aż stajesz przed trzema halami w rzędu po raz ostatni.

Przeskocz przez pierwszą otwór i idź ścieżką, aż dotrzesz do innego drzewa, które możesz posiekać toporem.


Udaj się do tego drzewa.

W ten sposób zapewni Ci dostęp do nowej dziury, abyś mógł przeskakiwać, co prowadzi do ostatniego kawałka owoc.To prowadzi cię do ostatniego zadania w labiryncie – odcinając trzy drzewa z rzędu. Ani twój topór, ani łopata nie pęka, więc możesz się zniszczyć. Nie spożywaj żadnego z twoich owoców – będziesz chciał tego później.Gratulacje! Dotarłeś do końca labiryntu!

Dotarcie do końca May Day Maze w New Horizons doprowadzi cię do Rover the Cat. Możesz rozpoznać Rovera z przeszłości Animal Crossing gry, zwłaszcza jeśli grałeś w wersję GameCube, w której jest pierwszą postacią, z którą rozmawiasz.

Poświęć trochę czasu na rozmowę z Roverem, a on da ci teczkę Rovera jako nagrodę za rozwiązanie labiryntu. Jeśli otrzymałeś teczkę w zeszłym roku, zamiast tego zdobędziesz zdjęcie Rovera.Możesz zdobyć kolejne nagrody, wykopując krzak w pobliżu ogniska Rovera, aby uzyskać dostęp do czterech kuponów dzwonowych. Po wykonaniu tego wykop krzaki za drzewem, które znajduje się również w pobliżu ogniska, abyś mógł biec po lewej stronie labiryntu.


Biegać wokół lewej wielkości labiryntu.

Po osiągnięciu początku labiryntu znajdziesz trzy skały. Wreszcie możesz zjeść trzy owoce, które oszczędzałeś i zniszczyć każdą z tych skał, aby dotrzeć do dodatkowych pięciu kuponów dzwonowych.


Rozbij te skały, aby zdobyć więcej kuponów dzwonowych.

To prowadzi do dziewięciu kuponów dzwonowych, które można wymienić na 27 000 dzwonków.

Po zebranych ostatnich kuponach dzwonowych zdobyłeś również wszystkie wydarzenia Majowe, co oznacza, że nadszedł czas, aby opuścić tę małą wyspę.

Wykop dwa krzaki znajdujące się po prawej, przeskocz przez dziurę i wyrzucaj końcowy krzak, abyś mógł wrócić do Wilbur. Wyjaśni, że nie będziesz w stanie wrócić na tę wyspę, więc zdecydowanie upewnij się, że zebrałeś wszystko przed wyjazdem.


Wykop te krzaki, abyś mógł odejść.

Twoim pierwszym przystankiem po powrocie na wyspę powinien być Twoje pudełko pocztowe. Wewnątrz przekonasz się, że Dodo Airlines wysłał ci teczkę Rovera lub zdjęcie Rovera, jak i kupony dzwonowe, które zarobiłeś.

May Day 2022 datuje się w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

May Day 2022 w nowych horyzontach odbywa się Piątek, 29 kwietnia do soboty, 7 maja. To pod względem czasu zaczyna się i kończy o 5 rano w tych dniach, czyli czas wspólnego resetowania dla każdej wyspy.Jeśli jednak chcesz świętować May Day, musisz najpierw upewnić się, że pobrałeś najnowszą łatkę Do Animal Crossing: Nowe horyzonty, do których należy zrobić monitowanie podczas rozpoczęcia gry. I tak, nawet jeśli grałeś w zeszłym roku, musisz zdobyć najnowszą łatkę – ponieważ rozwiązanie labiryntowe jest nowe.

Jak rozpocząć trasę May Day Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Aby wziąć udział w obchodach Dnia Maja w nowych horyzontach, musisz najpierw odwiedzić usługi mieszkalne I porozmawiaj z Tom Nook.

Wyjaśni, że ma dla ciebie specjalny specjalny dzień maja i powie ci, żebyś udał się do Dodo Airlines.Gdy dotrzesz na lotnisko, porozmawiaj z Orville, a on powie, że czeka na Ciebie specjalny bilet majowy.

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu Majowym, powiedz Orville, że chcesz latać, a następnie wybierz „Użyj biletu majowego dnia.’Ważne jest, aby pamiętać, że możesz uczestniczyć tylko w wydarzeniu Majowym Raz w roku, więc upewnij się, że masz czas, aby właściwie ukończyć tę aktywność. Orville zabierze również Twój ekwipunek w ramach wydarzenia, ale nie martw się, wszystko odzyskasz po powrocie do domu.

Jak ukończyć May Day 2021 Maze w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Poniżej znajduje się rozwiązanie labiryntu 2021 – które zachowamy na tej stronie na wypadek, gdyby było to istotne dla przyszłych lat. Przeczytaj pierwszą sekcję tej strony, aby ukończyć labirynt 2022, który jest tym samym labiryntem użytym w 2020 roku.

Na początek zbierz łopatę, wyposaż ją i wykop żywopłot blokujący drogę do owocu.

Zjedz owoce, a dostaniesz siłę, by wykopać całe drzewa lub rozbić skały. Tutaj wykopmy drzewo na północ.

Chwyć tutaj dwa kawałki drewna, a następnie idź na wschód i podnieś dwa kawałki owoców na końcu.

Teraz udaj się na zachód, obok wejścia i wykop żywopłot. Na końcu jest trochę drewna i przepis na drabinę.

Jedz dwa kawałki owoców – użyj tych, aby rozbić skałę na północ, i wykop drzewo, idąc na wschód, a następnie z powrotem na zachód.

Zakryj dziurę, a następnie idź na południe i podnieś dwa kawałki owoców.

Idź na północ i nie rozbijaj rocka. Na zachodzie znajduje się stół roboczy. To, co teraz zrobiliśmy, odzyskano tę samą ilość owoców, jaką mieliśmy przed wejściem do tego obszaru labiryntu, ale daje nam dostęp do stołu roboczego. To powiedziawszy, nie mamy jeszcze zasobów, aby coś stworzyć – więc znajdźmy to wszystko teraz.Wróć na wschód i zjedz dwa kawałki owoców, pozwalając rozbić skałę i wykopać drzewo i zebrać między nimi kawałek owoców.

Zjedz także ten owoc, a następnie przejdź przez dziurę na północ i wykop inne drzewo.W tej sekcji znajdziesz trzy kawałki drewna – jeden na południowy zachód i dwa na północ – i kawałek owoców. Chwyć te wszystkie.Teraz nie ruszaj się tu jeszcze. Wróć do warsztatu. Nadal potrzebujemy dwóch kawałków drewna do drabiny – które możemy złapać, jedząc owoc, które właśnie zebraliśmy, rozbijając skałę i jeżdżąc na północ. Teraz wykonaj drabinę w stole warsztatowym.

Za pomocą drabiny użyj go, aby wspiąć się na platformę na południe, gdzie dostaniesz zużyty topór.

Wróć na wschód, do tego obszaru z trzema otworami. Przeskocz nad środkową dziurą, przechodząc od prawej do lewej i użyj zużytego topora na drzewie. Złamie po tym jednym użyciu. Możesz teraz wskoczyć na pnia drzewa i zsunąć się.

Użyj drabiny, aby skalować klif tutaj, aby zdobyć dwa kawałki owoców.Teraz wróć do trzech dołków i przeskakuj nad wszystkimi trzema z południa na północ, na drzewo. Zjedz kawałek owoców, aby wykopać drzewo, i użyj łopaty, aby wykopać tutaj dwa żywopłoty. Możesz teraz użyć drabiny, aby dotrzeć do Rovera.

Możesz ukończyć, ale możesz zdać sobie sprawę, że masz kawałek owoców. To ma pomóc w uzyskaniu opcjonalnych kuponów dzwonowych – które warto odebrać jako dodatkową nagrodę.

Aby to zrobić, skieruj się w lewo z klifu z drabiną, wykop żywopłot i chwyć cztery kupony dzwonowe na południe.

Skieruj się na północ i idź na zachód po zewnątrz labiryntu, aż zobaczysz kamień blokujący dwa kawałki owoców. Spożywaj swój pojedynczy owoc na skałę, aby uzyskać dwa w zamian.Kontynuuj na południe na zewnątrz labiryntu, a zobaczysz pozostałe kupony dzwonowe zablokowane za trzema skałami. Nie jedz swoich owoców i nie rozbij ich – ponieważ będziesz jednym krótkim i nie możesz wydostać kuponów.Zamiast tego wróć do stołu roboczego i idź na północ. Są tutaj dwa drzewa, których można użyć swoich owoców do wykopania. Poza nimi znajduje się klif z trzema kawałkami owoców, które można dotrzeć do swojej drabiny.

Wróć teraz na zewnątrz labiryntu na południowy zachód i zjedz trzy kawałki owoców, aby rozbić trzy skały i zdobądź kupony dzwonowe.

Teraz wszyscy skończyliśmy! Wróć teraz do Rovera, aby ukończyć labirynt. Jeśli to twój pierwszy raz, otrzymasz teczkę. Jeśli ukończysz go w zeszłym roku, Rover będzie zachwycony, że znów cię zobaczy – i opublikuje swoją nagrodę (czyli – spoilery – zdjęcie Rovera).Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak ponownie uruchomić labirynt dnia Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli kiedykolwiek zagubiłeś się w maju labiryncie lub nie możesz się rozwijać, możesz użyć! Aplikacja Service Service na telefonie Nook, aby przywrócić Cię do wejścia.Po ukończeniu labiryntu May Day możesz również użyć! Usługa ratunkowa w celu ponownego uruchomienia labiryntu. Jest to szczególnie zwykle, jeśli chcesz zebrać wszystkie kupony dzwonowe, ale zużyłeś wszystkie owoce dostępne na wyspie.

How do you rate Animal Crossing May Day Maze 2022: Jak ukończyć wycieczkę May Day i ponownie uruchomić labirynt ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *