Animal Crossing Meble kuchenne: Jak zaprojektować kuchnię i zdobyć kuchenkę kuchenną Ironwood w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Meble kuchenne: Jak zaprojektować kuchnię i zdobyć kuchenkę kuchenną Ironwood w nowych horyzontach
16. stycznia 2024
10 minutes
31

By Jhonny Gamer

Animal Crossing ma ogromną liczbę przedmiotów, które pomogą graczom ozdobić, ale meble kuchenne często jest w krótkim dostawie.

Na szczęście istnieją sposoby na obejście tego problemu za pomocą niestandardowej funkcji projektu i za pomocą sprytnych Techniki dekoracji kuchni.

Jeśli chcesz zbudować własną godną Reddit Kitchen Ironwood, mamy również porady, jak zbudować nieuchwyt Kiejnik z Ironwood.

Na tej stronie:

Jak znaleźć przedmioty kuchenne w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Znalezienie mebli kuchennych w Przejście zwierząt może zająć trochę czasu i jeśli nie chcesz handlować z innymi graczami na przedmioty, musisz wypróbować serię różnych metod otrzymywania losowych elementów mebli.

Oto główne sposoby na znalezienie nowych przedmiotów do kuchni i kilka wskazówek, jak zmaksymalizować swoje szanse.

 • Zbierz meble kuchenne z balonów. Balony regularnie przelatują nad twoją wyspą Przejście zwierząt, a każdy będzie zawierał losowy przedmiot, materiały lub przepis na majsterkowanie. Podczas eksploracji zawsze noś stokę i uważaj, aby nie strzelać balonami na wodę lub kwiaty. Możliwe jest uprawianie balonów, wchodząc do budynku, aby rozmawiać z wieśniakiem, Następnie wychodzenie, zanim zegar osiągnie minutę, która kończy się „4” lub „9”, na przykład 2:44 i 2:49.
 • Kup przedmioty z Nook’s Canny. Może to zabrzmieć oczywiście, ale najlepszą szansą na znalezienie mebli kuchennych jest codzienne sprawdzanie kranu Nook. Po zaktualizowaniu Canny’ego Nooka, Będziesz miał dostęp do lepszej gamy mebli kuchennych, takich jak droga wyspa kuchenna, którą można kupić za 170 000 dzwonków.

Wyspa kuchenna nie jest tania!
 • Zbierz przepisy do majsterkowania, aby stworzyć meble. Recepty na majsterkowanie można użyć do tworzenia przedmiotów w Przejście zwierząt , I można je zbierać przez losowe krople balonowe, rozmawianie z wieśniakami oraz w butelkach wiadomości znalezionych na plaży i tajemniczych wyspach, które odwiedzasz, wydając Nook Miles. Ograniczony wybór przepisów na majsterkowanie można również wymienić z Nook Mile. Wsi.
 • Wstrząsnąć drzewami.Masz gwarancję dwóch losowych przedmiotów z wstrząsania drzewami wyspy dziennie, a każda wyspa Nook Miles z drzewami (chyba że wszystkie one przyniosą owoce) będzie miał jeden przypadkowy przedmiot w gałęziach. Trząś się i uważaj na osy.


Wskazówki dotyczące zaprojektowania Przejście zwierząt: New Horizons Kitchen

Nie ma jednego sposobu na zaprojektowanie kuchni Przejście zwierząt, ale te wskazówki z pewnością pomogą ci na drodze do stworzenia kuchni, z której możesz być dumny.

 • Zdecyduj o schemacie kolorów przed rozpoczęciem. Zbieranie jednego lub dwóch kolorów, aby przetoczyć kuchnię, pomoże utrzymać spójność projektu. Warto również zastanowić się, jakie meble, tapety i podłogi masz dostępne przed podjęciem tej decyzji. Nie bój się używać ciemnych kolorów: gdy używane konsekwentnie, kuchnie z czarnej roli mogą wyglądać świetnie.
 • Sprawdź opcje dostosowywania wszystkich mebli i przedmiotów. Wiele przedmiotów w Crossing Animal można dostosować na stole warsztatowym za pomocą zestawów dostosowywania, które można kupić od kranu Nook gabinet. Dostosowywanie przedmiotów pomoże utrzymać spójną kolorystykę, zapewni większy wybór podczas dekorowania i pozwolą stworzyć niestandardowe wzory, aby zapewnić swoje przedmioty kuchenne niepowtarzalny wygląd.
 • Unikaj zaśmiecania powierzchni kuchennych przedmiotami. Podczas gdy jest wiele przedmiotów dekoracyjnych Przejście zwierząt, umieszczanie ich na każdej powierzchni kuchni sprawi, że będzie się zaśmiecić. Wybór kilku wyróżniających się dekoracji, na których można się skupić.


 • Użyj roślin i kwiatów do dekoracji. Kilka przedmiotów lub kwiatów roślinnych może często rozjaśnić poczucie pokoju. Preted Ivy jest dostępny na początku gry za pośrednictwem testu Pakiet umiejętności DIY z Nook’s Cranczyk, i można je dostosować do różnych kolorów. Możesz także zawiesić wieńce kwiatowe na ścianach w domu, które można wykonać za pomocą przepisów na majsterkowanie. Jeśli nie masz żądanego koloru kwiatów, być może będziesz musiał hodować własne hybrydowe kwiaty.
 • Użyj ubrań do dekoracji ścian. Jeśli starasz się wypełnić przestrzeń na ścianie, umieszczanie odzieży, takich jak fartuchy i czapki szefa kuchni na ścianach, może pomóc Twojemu pomieszczeniu bardziej jak kuchnia. Korony kwiatowe można również zawiesić na ścianie jako alternatywa dla wieńców.
 • Pomyśl o oświetleniu. Oświetlenie jest zawsze czymś, co należy wziąć pod uwagę Przejście zwierząt, ponieważ może drastycznie zmienić nastrój pokoju. Pozycje takie jak piece opalane drewnem i piekarniki z cegły mogą stworzyć przytulny blas.
 • Stwórz pokój żywy w kuchni. Jeśli przekształcasz jeden ze swoich większych pokoi w kuchnię, zastanów się nad zamieniem go w pokój żywy w kuchni, umieszczając sofy i stoliki oddzielone do strefy kuchennej. Dywany i panele często działają dobrze, aby oddzielić dwie przestrzenie, ale niestandardowe projekty umieszczone jako kafelki również załatwi sprawę.
 • Bądź kreatywny! Nie każda kuchnia musi być wypełniona meblami Ironwood: jak widać na Reddit i Twitterze, można to zrobić średniowieczny Skyrim –, Diners, Koreańskie restauracje i więcej, będąc pomysłowym z zebranymi elementami.

Niestandardowe sztuczki projektowe do dekoracji kuchni Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Podobnie jak poprzednie gry z serii, New Horizons pozwala graczom dostosowywać przedmioty do własnych projektów, a nawet pobieranie projektów wykonanych przez innych graczy za pośrednictwem kodu QR i niestandardowego portalu projektowego. Gracze wymyślili już pomysłowe sposoby wykorzystania tego do rozwiązania problemu mebli kuchennych.

Utwórz fałszywe szafki z niestandardowym stoiskiem

Stoiska to element możliwy do rzemiosła dostępny wcześnie jako przepis na majsterkowanie, który można wymienić z Nook Mile. Możliwe jest zmiana zarówno koloru drewna na straganach, jak i ich wzorze, co oznacza, że możesz użyć straganów jako fałszywych szafek, aby wyświetlić wszystkie oprogramowanie kuchenne.

Zainspirowany jednym graczem Fałszywa szafka kuchenna Ironwood, Postanowiłem stworzyć własną wersję, aby dopasować moją kuchnię, którą można pobrać za pomocą poniższego kodu. Jako dodatkowy bonus, pejte Ivy zacisnę się w górę straganu, gdy zostanie umieszczona bezpośrednio nad nim, co tworzy niezły omszały efekt.

Twórz fałszywe plubacki i półki

Sieczenie i gotowanie w prawdziwym życiu staje się nieuporządkowane – a wiele kuchni ma panele splashback, które zapobiegają wejściu na ściany bałaganu. Dlaczego więc nie zaprojektować własnego Przejście zwierząt? Po prostu użyj niestandardowego narzędzia do projektowania, a następnie wyświetl je jako płótno w domu. Zaprojektowałem jeden na tylną część mojego zasięgu gazu, który łączy się z kuchnią, ale ta metoda działałaby również na dowolnym liczniku kuchennym. Wzory w stylu mozaiki są szczególnie skuteczne.

Wzdłuż podobnych linii do Splashback, gracze stworzyli urocze wzory płócienne, które mogą być używane jako fałszywe półki. Ten przez Gracz Elena na Reddit nadaje się do lekkiej kuchni lub przestrzeni życiowej i można je pobrać za pomocą poniższego kodu.Zrób dwupoziomowy pokój z iluzją optyczną

Projekty pokoju w Przejście zwierząt może czasem wydawać się dość płaskie, ale jednym sposobem jest stworzenie złudzenia optycznego z niestandardowymi wzorami, aby oszukać oko do wierzenia, że pokój ma dwa poziomy. Inspirowane przez Yamaji_Maya na Twitterze (dla których możesz Znajdź kody pobierania tutaj), Stworzyłem własny dwupoziomowy pokój loży przy użyciu trzech osobnych niestandardowych wzorów projektowych i indywidualnie umieszczając je jako maty płytek do pokrycia pół podłogi.

Jasne, to nie jest kuchnia, ale zasada jest taka sama – i jest to świetny sposób na oddzielenie kuchni i salonu.

Jeśli chcesz to wypróbować sam, wybierz ciemniejszy kolor dla dolnej podłogi i zachowaj górne i dolne sekcje podobnie, ponieważ pomaga to utrzymać iluzję optyczną. Umieszczenie elementów mebli przed zrzuceniem również pomoże iluzji wydawać się bardziej naturalne.Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak stworzyć aneks kuchenny Ironwood i zdobyć inne przedmioty z Ironwood Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Meble Ironwood stały się niezwykle popularne w Crossing Animal społeczność dla projektów kuchennych, a kuchenka Ironwood jest jednym z najbardziej poszukiwanych przedmiotów. Niestety jest to również trudne do zrobienia, ponieważ wymaga dwóch innych rzadkich rzeczy do wykonania.

Przepis na aneks kuchenny Ironwood można znaleźć w pakiecie Drukest Dreams DIY, którą można kupić za pośrednictwem szafki Canny Canny dość wcześnie w grze. Aby stworzyć aneks kuchenny Ironwood, potrzebujesz czterech drewna, trzech żelaznych samorodków, Komoda Ironwood i deska krojenia.Komoda Ironwood i deska krojenia to przepisy DIY, które można znaleźć losowo w grze Poprzez zwykłe metody (takie jak rozmowa z wieśniakami i otwieranie butelek wiadomości), ale mogą być dość trudne do zdobycia. Jeśli chcesz bardziej bezpośredni sposób na znalezienie przedmiotów, łatwiej jest poprosić znajomych o sprawdzenie, czy mają przepisy, czy udać się na witryny handlowe, takie jak Nookazon gdzie inni gracze wymieniają swoje przedmioty do handlu.

Po znalezieniu przepisów potrzebujesz siedmiu drewna i czterech żelaznych samorodków Aby stworzyć komodę Ironwood, a deska krojenia wymaga dwóch drewna i jednego żelaznego samorodka.

Choć trudno znaleźć, po wykonaniu kuchenki z Ironwood, Twój dom będzie rozmową o mieście. Powodzenia w wyszukiwaniu!

How do you rate Animal Crossing Meble kuchenne: Jak zaprojektować kuchnię i zdobyć kuchenkę kuchenną Ironwood w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *