Animal Crossing Nook’s Cranny: Jak zaktualizować Canny, gorący element i kropla w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Nook’s Cranny: Jak zaktualizować Canny, gorący element i kropla w nowych horyzontach
16. stycznia 2024
7 minutes
34

By Jhonny Gamer

Nook’s Canny jest głównym sklepem na twojej wyspie Animal Crossing: Nowe Horyzonty I jest prowadzony przez Tanuki Twins, Timmy i Tommy.

Z twoją pomocą będą Otwórz ich sklep I ostatecznie być w stanie Ulepszenie kranu Nook, pozwalając im sprzedawać różne nowe przedmioty.

Nook’s Canny ma również Codzienny gorący przedmiot i a Pudełko zrzucane, którego można użyć po zamknięciu sklepu.

Na tej stronie:

Jak otworzyć kranę Nook w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Kiedy po raz pierwszy przyjedziesz na swoją wyspę w New Horizons, Timmy poprowadzi mały sklep w usługach mieszkaniowych. Tutaj będziesz mógł sprzedawać przedmioty, aby zarobić dzwonki i kupić różne przedmioty, w tym nasiona kwiatów.

Po spłaceniu namiotu za pomocą Nook Miles, Załoga Tanuki poprosisz o pomoc w zbudowaniu kranu Nook.

Aby zbudować kranę Nook, musisz zebrać:

 • 30 -krotny drewno
 • 30 -krotny drewno iglaste
 • 30 -krotny drewno liściaste
 • 30 -krotnie żelazne samorodki


Po zebraniu wszystkich tych materiałów wróć do usług mieszkalnych i daj je Timmy’emu. W zamian pozwoli ci wybrać lokalizację nowego sklepu.

Teraz musisz poczekać dzień na budowę sklepu!


Jak ulepszyć kranę Nook Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Chociaż posiadanie odpowiedniego sklepu na swojej wyspie na nowych horyzontach jest świetne, po pewnym czasie możesz być raczej ograniczony tym, co Tommy i Timmy mają w ofercie. Na szczęście Cranny Nook w końcu będzie miał remont.

Aby ulepszyć kranę Nook, musisz:

 • Mają co najmniej 200 000 dzwonków w transakcjach, obejmuje zarówno kupowanie, jak i sprzedaż
 • Zakład Nooka musi być otwarty przez co najmniej 30 dni

Jak widać aktualizację Canny’ego Nooka to głównie gra oczekująca, ponieważ z łatwością osiągniesz cel transakcji 200 000 Bells.

Nie jesteśmy pewni, czy sprzedaje rzepy przyczynia się do celu 200 000 dzwonków, ale biorąc pod uwagę, że jest to nadal transakcja, można bezpiecznie założyć, że tak.

Będziesz wiedział, kiedy Cranny Nook przygotuje się do remontu, ponieważ dzień wcześniej Isabelle wspomina o tym podczas jej porannych ogłoszeń, a jeśli odwiedzisz Cranię Nook, Timmy i Tommy poruszy to.

Isabelle i bliźniaki powiedzą ci, kiedy sklep zostanie odnowiony.

Dzień po tym, jak kranność tego zakątka zostanie zamknięta za remont. W tym czasie nie będziesz w stanie uzyskać dostępu zarówno do sklepu, jak i.


Nie możesz w ogóle uzyskać dostępu do kranu Nook, gdy jest remontowany.

Na szczęście renowacja potrwa tylko dzień i wkrótce będziesz mógł cieszyć się rozszerzonym zapasem, którego zaczyna nowy sklep.Nook’s Cranny Godziny otwarcia i to, co sprzedaje Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Po pomocy w otwarciu sklepu, Canny Nook będzie dostępny każdego dnia tygodnia od 8:00 do 22:00.

Większość stock cranny oferuje zmiany codziennie i od gracza do gracza, co oznacza, że odwiedzanie wyspy przyjaciela pozwoli ci kupować przedmioty, które nie są obecnie na sprzedaż na Twojej wyspie.

Kiedy po raz pierwszy otworzy Canny Nook, będzie miał dwa małe elementy wyświetlania, które można kupić wiele razy, oraz dwa duże elementy wyświetlacza, które można kupić tylko raz dziennie.Będzie też szafka, która zawiera następujące elementy:

 • Cztery tapety
 • Cztery podłogi
 • Sześć kwiatów posiew
 • Jeden papier do pakowania
 • Jeden parasol
 • Medycyna
 • Zestawy dostosowywania
 • Pukawki
 • Saplings
 • Cedar Saplings
 • Rodzime owoce twojej wyspy
 • Narzędzia: Flimsy wędkarski pręt, cienką sieć, cienką puszkę, cienką łopatę, cienką topór, procę
 • Trzy przepis na majsterkowanie Zestawy: DIY dla początkujących, sprawdź swoje umiejętności DIY, najdziksze sny DIY
 • Recepty na majsterkowanie dla: Flimsy topór, cienką łopatę, cienką puszkę podlewania, procę, drabinę, sklepienie bieguna
  • Obie drabiny i sklepienie słupa należy najpierw odblokować, aby ich przepisy pojawiały się w Crannie Nook

Dostępne tapety, podłogi, pakiet papieru i kwiaty będą się zmieniać każdego dnia.

Gabinet zawiera różne przedmioty.

Jeśli Cranny Nook otrzyma wystarczającą sprawę, Tommy i Timmy będą mogli remontować sklep. Po zakończeniu wzrośnie ilość zapasów, które mogą przechowywać.

Oprócz wszystkiego, co pierwotnie było dostępne w Crannie Nook, będziesz teraz mieć wybór:

 • Jeden sezonowy element mebli
 • Jeden luksusowy przedmiot
 • Dwie parasole
 • Dziewięć nasion kwiatów
 • Osiem tapet
 • Osiem podłóg
 • Standardowy poziom narzędzi
 • Timer

Oprócz sezonowego elementu mebli, który zmienia się wraz z porami roku, Timer i standardowe narzędzia, wszystkie te elementy będą się codziennie obracać.

W ofercie nie zawsze może być sezonowy przedmiot, więc upewnij się, że masz oczy otwarte na te rzadkie przedmioty – w tym nieuchwytną kuchnię wyspa.

Wreszcie Timmy i Tommy kupują również rzepy od ciebie codziennie, z wyjątkiem niedzieli. Oferują dwie ceny każdego dnia, a zmiana cen nastąpiła w południe.Pudełko w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli masz coś, co desperacko musisz sprzedać, gdy Cranny Nook jest zamknięty w nowych horyzontach, zawsze możesz umieścić to w polu zrzutu.

Pudełko zrzucane znajduje się po lewej stronie drzwi do Canny’ego, a gdy dodajesz przedmioty do pudełka, będziesz mógł zobaczyć swoje całkowite zarobki z przedmiotów umieszczonych w środku.Istnieją jednak trzy wady do pudełka porzucania.

Po pierwsze, wszystko, co umieścisz w polu zrzutu, będzie sprzedawane za 20%, a następnie zwykłą cenę sprzedaży. Oznacza to, że stracisz dzwonki, jeśli zdecydujesz się umieścić przedmioty w polu zrzutu.

Drugą wadą jest to, że będziesz musiał poczekać do następnego dnia, aby otrzymać dzwonki.

Jeśli umieścisz coś w polu zrzutu, następnego dnia otrzymasz telefon od bliźniaków. Znajdziesz te dzwonki na swoim koncie bankowym na przystanku Nook, które jest w usługach mieszkaniowych.Po trzecie i na koniec rzepa Nie można umieścić w polu zrzucania, ponieważ zgodnie z zasadami rynku łodygi rzepy należy zawsze sprzedawać twarzą w twarz z Tommy i Timmy.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Gorący przedmiot w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Codziennie w New Horizons, Timmy i Tommy będą mieli nowy gorący przedmiot, który kupią za regularną cenę przedmiotu.

Gorący przedmiot zawsze będzie czymś, co można stworzyć za pomocą przepisu na majsterkowanie, Jest więc szansa, że będzie to coś, czego jeszcze nie wiesz, jak zrobić.

Znak zewnętrzny kranu Nook powie ci, jaki jest obecny gorący element.

Po zaktualizowaniu Nooka, w ciągu dnia będą dwa różne gorące przedmioty, co daje możliwość dalszego zwiększenia zysków.

Jeśli wiesz, jak zrobić gorący przedmiot, jest to idealna okazja, aby zdobyć okropnie dużo dzwonków.

How do you rate Animal Crossing Nook’s Cranny: Jak zaktualizować Canny, gorący element i kropla w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *