Animal Crossing Nowi wieśniacy: Jak zapraszać wieśniaków, sprawić, by wieśniacy opuszczali, zostali najlepszymi przyjaciółmi i wymienionych wsi ze wszystkich nowych horyzontów

Startseite » Animal Crossing Nowi wieśniacy: Jak zapraszać wieśniaków, sprawić, by wieśniacy opuszczali, zostali najlepszymi przyjaciółmi i wymienionych wsi ze wszystkich nowych horyzontów
16. stycznia 2024
23 minutes
47

By Jhonny Gamer

Wieśniacy są czującymi zwierzętami mieszkającymi na twojej wyspie Animal Crossing: Nowe Horyzonty. Mają zakres Persona i niektóre są super urocze (Bob), podczas gdy inne są przerażające (Pietro).

Podczas życia na wyspie otrzymasz możliwość Zaproś nowych wieśniaków, stać się najlepsi przyjaciele z Twoim ulubionym i, miejmy nadzieję, pomóż tym, których nie lubisz Zostawić.

Wymieniliśmy również wszystkie Nowi i powracający wieśniacy w nowych horyzontach na tej stronie, aby pomóc Ci zaplanować idealną wyspę.

Na tej stronie:


Nowi wieśniacy i ich Persona litości Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Ver.2.0 Patch Dla nowych horyzontów do gry jest dodawane ośmiu nowych wieśniaków.

Ci wieśniacy mogą pojawić się na twoim kempingu lub na tajemniczej wyspie, jeśli masz bezpłatną działkę na swojej wyspie. Więc jeśli nie chcesz kupować żadnych kart amiibo, zbierz te mile I trochę szczęścia, jeśli chcesz znaleźć którykolwiek z tych wieśniaków!

Oto nowi wieśniacy wraz z ich gatunkami i Persona Lities, w nowych horyzontach:

Nazwij AnimalbirthdayPersonaLity
Cefalobot Ośmiornica


Kołtuński
Ione Wiewiórka


Normalna
Marlo Chomik


Zepsuty
Petri Mysz


Snobistyczny
Quinn Orzeł


Siostrzany
Sasha Królik


Leniwy
Shino Jeleń


Pełen werwy
Tiansheng Małpa


Jock

Jak zdobyć trzy pierwsze nowe wieśniacy w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

W poprzednim Krzyżowanie zwierząt, wieśniacy po prostu przeprowadziliby się do twojego miasta i założyli dom. Nowe horyzonty zmieniły jednak ten system, aby uczynić go bardziej zgodnym z opuszczonym motywem gry w grze.

Kiedy po raz pierwszy przyjedziesz na swoją wyspę, towarzyszy ci dwóch wieśniaków, a gdy powoli postępujesz w grze, będziesz mógł zaprosić więcej wieśniaków na swoją wyspę.

Maksymalna liczba wieśniaków, które możesz mieć na swojej wyspie, wynosi 10.Po raz pierwszy będziesz mógł zaprosić nowych wieśniaków na twoją wyspę po otwarciu Canny’ego Nooka. Tom Nook da ci trzy zestawy mieszkaniowe do umieszczenia wokół wyspy. (To także ten sam punkt, który odblokujesz drabinę i twój pierwszy most.)

Gdy zdecydujesz, gdzie umieścić te zestawy, musisz następnie zbudować trzy kawałki mebli wewnętrznych i trzy meble zewnętrzne dla wieśniacy, którego dom będzie to.


Jeden z trzech zestawów mieszkaniowych, który został ukończony.

Po rzemierze Te meble, twoi nowi wieśniacy osiedli się na twojej wyspie jeden dzień po drugiej. Oznacza to, że jeśli zbudujesz wszystkie meble w ciągu jednego dnia, przybycie każdego wieśniacza zajmie trzy dni.

To jedyny moment, w którym musisz budować meble, aby wieśniacy przeprowadzali się na twoją wyspę. Zamiast tego musisz po prostu odłożyć na bok działkę, aby mogli żyć.

Jak odłożyć na bok działkę dla domu wieśniacza

Będziesz teraz musiał poczekać, aż uaktualisz usługi mieszkaniowe i zaprosić więcej wieśniaków na swoją wyspę. Podczas usług mieszkaniowych jest zaktualizowany, Tom Nook zaoferuje różnorodne opcje infrastruktury wyspy. Jednym z nich będzie przypisanie działek do mieszkań Villager.

Odkładanie działki dla nowego wieśniacza kosztuje 10 000 dzwonków.

Na szczęście nie będziesz musiał budować żadnych nowych mebli dla tych wieśniaków. Tom Nook zadzwoni do ciebie, gdy spisek ziemi zostanie sprzedany wieśniakowi. Może to być albo zaproszony lub losowo wybrany wieśniak.

Zostaniesz również nagrodzony kilkoma milami Gdy się wprowadzą.


Możesz kupić działki w zaktualizowanej wersji usług mieszkaniowych.

Jak zaprosić nowych wieśniaków Przejście zwierząt nowe horyzonty

Teraz, gdy odłożyłeś ziemię na mieszkanie na swojej wyspie na nowych horyzontach, czas zaprosić nowych wieśniaków.

Możesz nie ingerować, a jeśli to zrobisz, fabuła ziemi zostanie ostatecznie przyniesie. Możesz odkryć, kto przyniósł fabułę ziemi, czytając sprzedany znak.

Jeśli wolisz trochę ćwiczyć Kontrola nad tym, kto przenosi się na twoją wyspę, są trzy sposoby, które nie obejmują kart amiibo, aby zaprosić wieśniaków na wyspę w nowych horyzontach:

Zapraszanie wieśniaków z tajemniczych wysp

Jeśli masz bezpłatną działkę na swojej wyspie, na każdej tajemniczej wyspie, którą odwiedzasz, pojawi się losowo wybrany wieśniak. Będą nadal pojawiać się, dopóki ten działek nie zostanie sprzedany, a jeśli nie masz gruntów na sprzedaż, każda tajemnicza wyspa, którą odwiedzasz.

Aby wybrać się na tajemniczą wycieczkę na wyspę, musisz najpierw kupić bilet o mile, który kosztuje 2000 mil zakątków, Od kroku Nook w usługach mieszkaniowych. Zabierz ten bilet na lotnisko, a zostaniesz przewieziony na losowo wybraną wyspę, która będzie zawierać jednego wieśniacza, jeśli masz działkę na sprzedaż.Nie ma gwarancji, którą Villager odwiedzi tę wyspę, więc jeśli szukasz konkretnej postaci, zalecamy oszczędzanie dużej liczby mil zakrętów. To pozwoli ci odwiedzić wiele tajemniczych wysp z rzędu. Nadal będzie to szczęście, ale bez kart amiibo jest to najłatwiejszy sposób na znalezienie swojego ulubionego wieśniacza bez po prostu czekania.

Jeśli lubisz wieśniak zamieszkujący tajemniczą wyspę, zacznij z nimi rozmawiać. W końcu otrzymasz opcję zachęcania lub zniechęcania ich do przeprowadzki na swoją wyspę. Jeśli tak naprawdę nie chcesz, aby wieśniak w ogóle przeprowadził się do twojego domu, sugerujemy całkowicie ich zignorowanie.

Jeśli zachęcisz ich do przeprowadzki, kupią działalność ziemi, którą obecnie masz na sprzedaż i przeprowadzisz się na swoją wyspę w następnych dniach.

Obozowisko

Po zaktualizowaniu usług mieszkaniowych Tom Nook poprosi cię o zbudowanie kempingu na swojej wyspie.

Po uruchomieniu kempingu istnieje szansa, że wieśniak odwiedzi kemping. Isabelle powie ci w swoich porannych ogłoszeniach, jeśli ktoś biwakuje na twojej wyspie, więc nie musisz się martwić o brak gościa.Rozmowa z kamperem może doprowadzić do gry z nimi w grze, a jeśli wygrasz, zostaniesz nagrodzony nowym meblem lub przedmiotem odzieży. Nie ma żadnych konsekwencji, jeśli przegrasz, więc nie martw się, jeśli tak się stanie!

W pewnym momencie obozowicz może zdecydować, że chce przeprowadzić się na twoją wyspę i, w zależności od tego, czy masz dostępną działkę, wydarzy się dwie rzeczy.

Jeśli masz działkę na sprzedaż, obozowicz kupi tę ziemię i wprowadzi.

Jeśli tego nie zrobisz, obozowicz zadzwoni do usług mieszkaniowych, tylko po to, aby odkryć, że twoja wyspa jest pełna. Zdenerwowany, obozowicz zapyta, czy znasz jakiekolwiek wieśniaka, który chciałby się przeprowadzić – otrzymasz opcję odpowiedzieć na tak lub nie.

Wybór tak spowoduje, że obozowicz wybierze jednego z obecnych wieśniaków, a następnie możesz zgodzić się na to, czy ten wybrany wieśniak pozostawia. Ty nie masz Kontrola, na którym wioski wybiera obozowicz, więc bądź przygotowany na wybór jednego z twoich ulubionych.Jeśli zdecydujesz się eksmitować wieśniak na korzyść obozowicza, zwierzę to zacznie od razu pakować swój dom. Ich fabuła domowa będzie pusta następnego dnia, a obozowicz przejdzie na twoją wyspę następnego dnia.

Jeśli obozowicz nie jest w twoim guście, nie martw się, znikną oni do czasu resetowania wyspy. Zresetuje to również szansę na wizytę obozowiczów na twojej wyspie, która wzrośnie, od 0% pierwszego dnia, do 20% w szóstym dniu od czasu odejścia obozowicza.

Należy również zauważyć, że szanse obozowiczów na ponowne powrót do wyspy są niskie, podobnie jak możliwość, że były wieśniak odwiedzi twój kemping.

Zapraszanie wieśniaków z wyspy znajomych

Wreszcie, można również zaprosić wieśniaka, który mieszka na wyspie twojego przyjaciela, aby przejść do twojego. Aby to zrobić, musisz poczekać, aż wybrany wsi.

Dzień po tym, jak twój przyjaciel zachęci wieśniak do odejścia, to twój czas na uderzenie.


Poczekaj, aż wieśniak będzie w pudełkach, aby zaprosić ich na swoją wyspę.

Odwiedź wyspę twojego przyjaciela i udaj się do domu wieśniaka, tutaj znajdziesz ich pakiet, umieszczając ich dóbr w pudełkach. Zacznij rozmawiać z wieśniakiem, a ostatecznie otrzymasz opcję zachęcania ich do przeprowadzki na swoją wyspę.

Jeśli zachęcisz wieśniak do przybycia na twoją wyspę, następnego dnia rozpoczną przeprowadzkę w ruchu.

Pamiętaj – musisz mieć działkę na sprzedaż na swojej wyspie.


Korzystanie z kart amiibo

Po zbudowaniu kempingu na twojej wyspie przystanek Nook otrzyma również aktualizację. Będziesz teraz mógł użyć go do skanowania zarówno kart amiibo, jak i amiibo w nowych horyzontach. Chociaż możesz to zrobić tylko raz dziennie.Korzystając z wioski Amiibo, takiej jak ta dla Boba, spowoduje, że wieśniak odwiedzi twój kemping następnego dnia, a jeśli chcesz, rozpocznij proces przeniesienia ich na swoją wyspę na stałe.

Kiedy przyjedzie obozowicz, poprosi cię o stworzenie ich konkretnego meble. Jeśli nie masz przepisu na majsterkowanie W przypadku tego mebli dadzą ci to. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zrobić i dać im ten mebel.

Musisz powtórzyć ten proces w sumie trzykrotnie, aby wioski wizytę na wyspę trzy razy, za każdym razem zapraszany za pomocą karty Amiibo.

Po zrobieniu tego będziesz w stanie z powodzeniem zaprosić wieśniaka, aby przyszedł i mieszkał na twojej wyspie.

Jeśli masz dostępną fabułę ziemi, z radością się do tego wprowadzą. Jeśli nie, cóż, czas wybrać hołd. W przeciwieństwie do zwykłych obozowiczów, wieśniacy, których zapraszasz przez amiibo, pozwolą ci wybrać, który wieśniak chcesz eksmitować.

Po podjęciu decyzji Twoja nowa wioska przejdzie na twoją wyspę za dwa dni.

Jak zaprzyjaźnić się z wieśniakiem Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Chociaż jest ukryty, w New Horizons jest mechanik przyjaźni, co pozwoli ci zaprzyjaźnić się z ulubionymi wieśniakami. Możesz zaznaczyć swój postęp przyjaźni z wieśniakami przez różne interakcje, które stopniowo odblokujesz.

Te interakcje obejmują:

 • Możliwość dawania im prezentów
 • Wieśniak zaoferuje Ci sprzedaż przedmiotu
 • Wioska dająca ci pseudonim
 • Możliwość zmiany hasła
 • Możliwość zmiany powitania
 • Wieśniacz podejdzie do ciebie, aby kupić przedmiot

Gdy przyjaźń rośnie z wieśniakami, będziesz mógł dać im prezenty.

Będziesz wiedział, kiedy naprawdę zaprzyjaźniłeś się z wieśniakiem, ponieważ dadzą ci sformułowane zdjęcie, które możesz wyświetlić w swoim domu. Nie należy ich mylić z plakatami, które można odblokować w Photopia, które nie mają ramek.

Istnieje wiele działań, które możesz zrobić, aby pomóc Ci zwiększyć poziom przyjaźni z wieśniakiem, na przykład:

 • Rozmowa z nimi codziennie
 • Pozbywanie ich pcheł
 • Sprzedaż ich przedmiotu, który oferuje do zakupu
 • Obdarowując te przedmioty (idealnie meble i owinięte)
 • Dając im prezent urodzinowy (ponownie zapakowany!)
 • Dawanie lekarstw na wieśniaka, gdy są chorzy (upewnij się, że masz go przed rozmową)
 • Wykonanie zadań wioski

Dawanie zwierząt medycyny, gdy będą chore, pomoże ci się z nimi zaprzyjaźnić.

Zadania wieśniowe to działania, które będą miały miejsce losowo przez cały czas, grając w grę, ale bardziej prawdopodobne jest, że przyjazne jest, że jesteś z wioską. Te zadania mogą być od łapania określonego błędu lub ryby po poszukiwanie skarbów. Możesz także znaleźć utracony przedmiot na swojej wyspie, który wymaga powrotu do właściciela.

Pamiętaj – przyjaźń to niewidzialna statystyka w nowych horyzontach, więc nie zawsze będziesz wiedział dokładnie, jaki jest twój poziom przyjaźni z każdym wioską. Nie martw się, po prostu bądź przyjazny, a w końcu otrzymasz zdjęcie wieśniaka.

Jak usunąć wieśniaków i sprawić, że zostawili Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Może miałeś ich dość Persona lity, a może po prostu nie lubisz ich twarzy (patrząc na ciebie admirała), w każdym momencie wsi, którego nie lubisz, może przenieść się na twoją wyspę.

Należy zauważyć, że omówienie rezydenta z Isabelle w usługach mieszkalnych robi nie Pracuj nad eksmitowaniem wieśniacy. Zamiast tego pozwala to po prostu zresetować hasło lub odzież wieśniaków. Ignorowanie wieśniaków i uderzenie ich w sieć również nie zachęci ich do odejścia.


Dlaczego nie opuścisz admirała?

Pozbycie się wieśniaków w nowych horyzontach to trudny proces, który głównie obraca się wokół szansy i czekając, aż wieśniacy zdecydują, że chcą odejść. Mamy jednak kilka wskazówek, które ci pomogą Kontrola populacja twojej wyspy.

Poszukaj wieśniaków z bąbelkami myślowymi nad głowami

W pewnym momencie znajdziesz jednego z twoich wieśniaków chodzących z zaskoczonym wyrazem twarzy i bańką myślową unoszącą się nad głową.

Jeśli z nimi porozmawiasz, istnieje szansa, że wyjaśnią, że rozważają przeprowadzkę. (Istnieje również szansa, że spróbują sprzedać ci kapelusz, więc bądź na to przygotowany.) Podczas tej rozmowy będziesz miał okazję zachęcić ich do odejścia lub zostania.

Jeśli powiesz im, żeby zostali, będą nadal mieszkać na twojej wyspie, jakby nic się nigdy nie wydarzyło. Jednak każe im odejść, spowoduje, że spakują dom następnego dnia, a za nimi opuścili wyspę i tworzą pustą działkę.


Zwróć szczególną uwagę na nastroje swoich wieśniaków.

Eksmisja przez kemping

Możesz eksmitować wieśniaka, zapraszając obozowicza do życia na swojej wyspie. Jeśli wybrany obozowicz przybył przez ich woli, nie będziesz w stanie wybrać, który wieśniak będzie oferowany do eksmisji. Jednak jeśli używasz karty amiibo, będziesz mógł wybrać, który wieśniakom eksmitował.

Możesz dowiedzieć się więcej o kempingu w dedykowanych sekcjach na tej stronie.

Skoncentruj się na wieśniakach, których chcesz zostać

Nowe horyzonty losowo wybierają, kiedy i który wieśniak chce opuścić twoją wyspę, ale istnieje nieco mniejsza szansa na wieśniaków, którzy mają wysoki poziom przyjaźni, prosząc o opuszczenie. Z tego powodu zalecamy skupienie się na budowaniu przyjaźni z wieśniakami, a nie niszczeniem życia tych, których nie masz.

Na przykład miałem do tej pory trzech wieśniaków o opuszczenie mojej wyspy – Curlos, który opuścił, admirał, którego przypadkowo kazałem zostać, a Dom, który nigdy nie wolno odejść. Wiem, że miałem niski poziom przyjaźni z Admirałem, ponieważ nie mogę nawet dać mu prezentów, ale Dom i ja jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi.

Możesz zignorować wieśniaków, których nie lubisz, ale nie gwarantuje, że będą chcieli odejść, więc lepiej skupić się na znajomych.

Wieśniak Persona litości Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Zanim przejdziemy do listy wszystkich Crossing Animal wieśniacy w nowych horyzontach, wyjaśnijmy rodzaje dostępnych wieśniaków – i kim oni są.

Wieśniacy to przyjaciele zwierząt, którzy mogą przeprowadzić się na twoją wyspę Przejście zwierząt: nowe horyzonty.

Obecnie w nowych horyzontach jest 397 mieszkańców wieśniaków i 35 różnych gatunków zwierząt.

Każdy wieśniak ma swój własny Persona litość i jest ich osiem Persona w sumie lity – cztery dla męskich wieśniaków i cztery kobiety wieśniaczy.

Czterech mężczyzn Persona typy lity to:

 • Zepsuty
 • Jock
 • Leniwy
 • Kołtuński


Cztery kobiety Persona typy lity to:

 • Normalna
 • Pełen werwy
 • Siostrzany
 • Snobistyczny

Warto zaprzyjaźnić się z każdym wieśniakiem, który przybywa na twoją wyspę, ponieważ mogą podarować ci różnorodne przepisy DIY, meble, odzież i reakcje.

Od czasu do czasu proszą cię o załatwienie spraw, co może zdobyć przyzwoitą ilość dzwonków.Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Animal Crossing Lista wieśniaków: Wszyscy nowi i powracający wieśniacy w nowych horyzontach

Dzięki Wyciek opublikowany na Pastebin przez Kaphotics 17 marca wiemy dokładnie, który Crossing Animal Wieśniacy wrócili w nowych horyzontach.

Meryto wsi Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W powrocie siedmiu merytory Przejście zwierząt: Nowe horyzonty, które są:

 • Anabelle
 • Annalisa
 • Antonio
 • Cyrano
 • Olaf
 • Pango
 • Snobistyczny

Niedźwiedź wieśniaków Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Istnieje 15 możliwych wieśniaków, w tym nowy wieśniak Megan, którzy mogą przenieść się na twoją wyspę w nowych horyzontach, które są:

 • Beardo
 • Charlise
 • Chow
 • Lakoniczny
 • Siwy
 • Groucho
 • Ike
 • Klaus
 • Megan
 • Nate
 • Paula
 • mały palec
 • Miś
 • Tutu
 • Ursala

Ptakowie wieśniacy w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Poniżej znajdziesz 13 ptaków, którzy mogą przeprowadzić się na twoją wyspę w nowych horyzontach:

 • Admirał
 • Anchois
 • Jacques
 • Jakey
 • Sójka
 • Trema
 • Lucha
 • Komar
 • Dziobać
 • Dudziarz
 • Rudzik
 • Sparro
 • Twiggy

Wsi byka w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Oto sześciu mieszkańców byków, którzy mogą przyjść i mieszkać na twojej wyspie w nowych horyzontach:

 • Angus
 • Trener
 • Rodeo
 • Stu
 • T-Bone
 • Vic

Kotek wieśniaków Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Istnieje w sumie 23 kotów, w tym nowy wieśniak Raymond, które można spotkać w nowych horyzontach, w tym:

 • Ankha
 • Pion
 • Szczęście
 • Kabuki
 • Katt
 • Kid Cat
 • Kiki
 • Koteczek
 • Lolly
 • Radosny
 • Mitzi
 • Moe
 • Monique
 • Olivia
 • Mocne
 • Purrl
 • Raymond
 • Rosie
 • Rudy
 • Śmierdzące
 • Mora
 • Pikantne
 • Tomek

Wsi wsi Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Poniżej znajdziesz 17 mieszkańców wsi, w tym nowy wieśniak Judy, który może zamieszkać na twojej wyspie w New Horizons:

 • Barold
 • BlueBear
 • ukochana
 • Chester
 • Judy
 • Czerwiec
 • Kody
 • Klon
 • Marty – wymaga karty Sanrio Amiibo
 • Murphy
 • Oliwa
 • Pekoe
 • Poncho
 • Niski grubas
 • Szwy
 • Tammy
 • Vladimir

Wieśniacy z kurczaka Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Dziewięciu wieśniaków z kurczaka można znaleźć w nowych horyzontach, w tym:

 • Ava
 • Becky
 • Benedykt
 • Broffina
 • Egbert
 • Gęś
 • Rozpoznać
 • Knox
 • Dzielny

Wieśniacy krowie Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W nowych horyzontach jest tylko czterech wieśniaków krów, w tym:

 • Naomi
 • Norma
 • Pierożek
 • Bibosz

Krokodyli wieśniacy Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Oto siedem możliwych krokodyli, które mogą przenieść się do twojego miasta Przejście zwierząt: Nowe horyzonty:

 • Alfonso
 • Wszystko ja
 • Buty
 • Del
 • Drago
 • Gayle
 • Chytry

Jeleni wieśniacy Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Below you’ll find the 11 deer villagers that might come and live on your island in New Horizons:

 • Bam
 • Amant
 • Bruce
 • Chelsea – wymaga karty Sanrio amiibo
 • Diana
 • Deirdre
 • Erik
 • Fauna
 • Fuksja
 • Lopez
 • Shino
 • Zell

Dog wieśniacy w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Oto 16 mieszkańców psów, którzy mogą przeprowadzić się na twoją wyspę w New Horizons, w tym:

 • Bea
 • Benzoes
 • Biskit
 • Kości
 • Lesbijka
 • wiśnia
 • Ciastko
 • Stokrotka
 • Goldie
 • Mający szczęście
 • Prochowiec
 • Maddie
 • Marcel
 • Portia
 • Shep
 • Piechur

Duck Villagers In Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chodzi o wieśniaków z kaczkami, w nowych horyzontach jest 17 różnych możliwości:

 • Rachunek
 • Deena
 • Derwin
 • Kaczor
 • Piegi
 • Gloria
 • Joey
 • Keczup
 • Maelle
 • Mallaria
 • Miranda
 • Pedał
 • Łeb
 • Pompom
 • Quillson
 • Wiać
 • Weber

Eagle Villagers In Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Istnieje dziewięć różnych orłów, które mogą przenieść się na twoją wyspę w nowych horyzontach, w tym:

 • Amelia
 • Apollo
 • Avery
 • Brzęczeć
 • Celia
 • Szczery
 • Keaton
 • Przebić
 • Quinn
 • szterling

Elephant Villagers In Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Masz jeden lub więcej z tych 12 słoni, w tym nowy wieśniak CYD, przenieś się na swoją wyspę w nowych horyzontach, w tym:

 • Axel
 • Namiot cyrkowy
 • Chai – wymaga karty Sanrio amiibo
 • Cyd
 • Oszołomiony
 • Ellie
 • Eloise
 • Margie
 • Opal
 • Paolo
 • Tia
 • Wielkie żarcie

Wieśniacy żab Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chodzi o wieśniaczy żab w nowych horyzontach, istnieje do 18 różnych wieśniaków, z którymi możesz się spotkać:

 • Camofrog
 • Cousteau
 • Croque
 • Diwa
 • Dryf
 • Frobert
 • Gigi
 • Henz
 • Huck
 • Jambette
 • Jeremiasz
 • Lilia
 • Książę
 • Kałki
 • Lubryka
 • Wstacka
 • Berbeć
 • Wart Jr

Kozi wieśniacy Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Możesz mieć kilka z tych ośmiu kóz, w tym nowy wieśniak Sherb, przeprowadzić się na swoją wyspę w nowych horyzontach:

 • Menażka
 • Chevre
 • Gburowaty
 • dziecko
 • Nan
 • Paszmina
 • Sherb
 • Velma

Gorilla Villagers In Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Istnieje dziesięć wieśniaków gorylowych, abyś mógł zaprzyjaźnić się w nowych horyzontach, a ich nazwiska to:

 • Glin
 • Boone
 • Boyd
 • Cesar
 • Hans
 • Louie
 • Siku
 • Rilla – wymaga karty Sanrio amiibo
 • Rakieta
 • Fioletowy

Wieśniacy chomika Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Ośmiu mieszkańców chomików powróciło w nowych horyzontach, a te chomiki to:

 • Jabłko
 • Glina
 • Poruszenie
 • Graham
 • Mała wioska
 • Hamphrey
 • Marlo
 • Rodney
 • Soleil

Hippo Villagers In Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Możesz spotkać jednego z tych siedmiu mieszkańców Hippo w nowych horyzontach, w tym:

 • Kołnierz koronkowy
 • Szturchaniec
 • Bitty
 • Bąbelki
 • Złupić
 • Hippeux
 • Rocco

Wieśniacy koni Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W tym New Villager Reneigh, jest 15 różnych wieśniaków, którzy mogą stworzyć dom na twojej wyspie w New Horizons:

 • Annalise
 • Bryknięcie
 • Cleo
 • Clyde
 • Colton
 • Wyd
 • Elmer
 • juliański
 • Papi
 • Brzoskwinie
 • Reneigh
 • Roscoe
 • Savannah
 • Wiktoria
 • Kubuś

Wieśniacy kangurów Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Możesz mieć jeden lub więcej z tych ośmiu wieśniaków Kangaroo, którzy przeprowadzają się na swoją wyspę w nowych horyzontach:

 • Astrid
 • Carrie
 • Kitt
 • Mathilda
 • Marcie
 • Rooney
 • Sylvia
 • Walt

Wieśniacy Koala w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jest dziewięciu różnych wieśniaków Koala, którzy mogliby przeprowadzić się na twoją wyspę w nowych horyzontach:

 • Alice
 • Canberra
 • Eugene
 • Gonzo
 • Lyman
 • Melba
 • Ozzie
 • Sydnej
 • Yuka

Lion wieśniacy w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W nowych horyzontach możesz spotkać jednego lub więcej z tych siedmiu mieszkańców lwów w nowych horyzontach:

 • Pączek
 • Elvis
 • Leopold
 • Lionel
 • Mott
 • Rex
 • Rory

Małpa wieśniacy Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Below you’ll find the names of eight monkey villagers who could move to your island in New Horizons:

 • Garmażeria
 • Elise
 • Trzepnięcie
 • Monty
 • Nana
 • Shari
 • Szymon
 • Tammi
 • Tiansheng

Mysich wieśniaków Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Below you’ll find the 15 mouse villagers that made their way into Przejście zwierząt: Nowe horyzonty:

 • Anicotti
 • Bella
 • Bettina
 • Bree
 • Broccolo
 • Candi
 • Klacz
 • Dora
 • Greta
 • Limberg
 • Mysz
 • Penelopa
 • Petri
 • Pręt
 • Rizzo
 • Samson

Ośmiornicy wieśniacy w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W New Horizons są tylko trzech mieszkańców ośmiornicy, których można spotkać:

 • Cefalobot
 • przystań
 • Octavian
 • Zucker

Ekstich wieśniacy w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli lubisz strusie, masz szczęście. Istnieje 10 opcji wioski, które mogłyby być na twojej wyspie w nowych horyzontach:

 • Blanche
 • Cranston
 • Flora
 • Gladys
 • Julia
 • Phil
 • Phoebe
 • Queenie
 • Piaszczysty
 • Koło zębate

Wieśniacy pingwinów Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Poniżej znajdziesz 13 mieszkańców Penguin, którzy są obecni w nowych horyzontach:

 • Zorza polarna
 • Boomer
 • Sześcian
 • Friga
 • Flo
 • Gwen
 • Zbiornik
 • Iggly
 • Krążek do hokeja
 • Roald
 • Posypać
 • Tex
 • Przebrnąć

Świnia wieśniacy w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chodzi o wieśniaków świń w nowych horyzontach, możesz mieszkać obok jednego, a nawet kilku z 15 mieszkańców poniżej:

 • Agnieszka
 • Boris
 • Cobb
 • Kotlety
 • Crackle (znany również jako Spork)
 • Kręcony
 • Gala
 • Hugh
 • Kevin
 • Lucy
 • Maggie
 • Pancetti
 • Peggy
 • Zraz
 • Trufle

Rabbit Villagers In Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W New Horizons jest wielu królików wieśniaków, 21, więc nie zdziw się, jeśli przeniesie się na twoją wyspę:

 • Cukierek
 • Bunnie
 • Carmen
 • Chrissy
 • Claude
 • Kokosowiec
 • Kapusta
 • Doc
 • Durnowaty
 • Francine
 • Gabi
 • Gaston
 • Genji
 • Hopkins
 • Mira
 • O’Hare
 • Pippy
 • Rubin
 • Sasha
 • Wąż
 • Muślin
 • Toby – wymaga karty Sanrio amiibo

Rosno -wieśniacy w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Sześciu wieśniaków nosorożca dotarło do nowych horyzontów i są:

 • Hornsby
 • Merengue
 • Renée
 • Rhonda
 • Kolec
 • Czołg

Wieśniacy owce Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W sumie jest 14 owiec, którzy mogą przyjść i mieszkać na twojej wyspie Przejście zwierząt: Nowe horyzonty:

 • Baabara
 • Kaszmir
 • Curlos
 • Dom
 • étoile – wymaga karty Sanrio amiibo
 • Eunice
 • Frita
 • Muffy
 • Pietro
 • Stella
 • Timbra
 • Vesta
 • Wendy
 • Wierzba

Wiewiórki wieśniacy Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Istnieje w sumie 18 różnych wieśniaków wiewiórki, którzy mogą przeprowadzić się na twoją wyspę w nowych horyzontach:

 • Agent s
 • Blaire
 • Cally
 • Karolina
 • Leszczyna
 • Leszczyna
 • Ione
 • Marszałek
 • Mennica
 • Nibbles
 • Arachid
 • Pikan
 • MAK
 • Ricky
 • Wypad
 • Sheldon
 • Statyczny
 • Sylvana
 • Tasha

Tiger Villagers In Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W świecie nowych horyzontów jest siedem tygrysów, które mogą przyjechać i mieszkać na twojej wyspie:

 • Bransoletka
 • Bianca
 • Claudia
 • Leonardo
 • Rolf
 • Jarzębina
 • Tybalt

Wolf Villagers In Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Istnieje 11 różnych wieśniaków wilków, w tym nowy wieśniak Audie, którzy mogą przyjść i mieszkać na twojej wyspie w nowych horyzontach:

 • Audie
 • Szef
 • Dobie
 • Kieł
 • Freya
 • Kyle
 • Lobo
 • Skye
 • Vivian
 • Whitney
 • Wolfgang

How do you rate Animal Crossing Nowi wieśniacy: Jak zapraszać wieśniaków, sprawić, by wieśniacy opuszczali, zostali najlepszymi przyjaciółmi i wymienionych wsi ze wszystkich nowych horyzontów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *