Animal Crossing Pieniądze: Jak szybko zdobyć dzwonki w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Pieniądze: Jak szybko zdobyć dzwonki w nowych horyzontach
16. stycznia 2024
7 minutes
26

By Jhonny Gamer

Jedna czynność, w której będziesz dużo robić Animal Crossing: Nowe horyzonty zarabia pieniądze lub, aby być dokładnym, tworząc Dzwony.

Istnieje mnóstwo sposobów zarabiania pieniędzy w nowych horyzontach;Może to być tak proste, jak sprzedaż skorup morskich lub tak ryzykowna jak gra na rynku łodygi.

W tym przewodniku znajdziesz różne pieniądze, przepraszam – Bell, tworzenie metod, które odkryliśmy Crossing Animal: Nowe horyzonty, które pomogą ci pozostać jak najbardziej zamożne.

Na tej stronie:

Dzwonki Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Dzwony to jedna z dwóch walut, w których możesz wydać i zarobić Przejście zwierząt: nowe horyzonty. Drugą walutą to Nook Miles.

Użyjesz dzwonków, aby spłacić różne hipoteki, ulepszenia finansowania na wyspę, kupowanie nowych ubrań i mebli, między innymi.Dzwony są w zasadzie tym, co czyni Crossing Animal World Go runda. Z tego powodu spędzisz okropnie dużo czasu na zarobkach i wydatkach, dzwonach.

Możesz znaleźć swój bieżący saldo dzwonka, otwierając zapasy.


Gdzie znaleźć Bell Balance w swoim ekwipunku.

Animal Crossing Pieniądze: jak szybko zdobyć dzwonki w nowych horyzontach

Below you’ll find some money making methods for New Horizons, which will make paying off your mortgage or funding that new addition to your island a lot easier.

 • Kup kupony dzwonowe z Nook Miles. Za 500 mil zakrętów każdy jeden z tych kuponów da ci 3000 dzwonków. To sprawia, że kupony Bell jest świetnym sposobem na zarabianie szybkich pieniędzy, zwłaszcza jeśli zebrałeś dużą liczbę mil zakątków.
 • Zagraj na rynku łodygi. Jeśli szukasz wysokiego ryzyka, wysokiej inwestycji na nagrody, to dla Ciebie rynek łodygi w nowych horyzontach. Co tydzień Daisy Mae odwiedza twoją wyspę, aby sprzedać rzepy po cenie, która będzie się różnić od tygodnia na tydzień. Następnie możesz sprzedać te rzepy do zakątków;Ich ceny będą się jednak różnić z dnia na dzień, więc możesz skończyć stratą.
 • Sprzedaj „gorący przedmiot” dnia w Canny. Po otworze na twojej wyspie Nook’s Canny, Nooklings wybierze „gorący przedmiot” każdego dnia. Jeśli sprzedajesz ten konkretny element noklingom tego dnia, otrzymasz podwójny zysk. „Gorący element” jest losowo wybrany, więc nie zawsze możesz być w stanie skorzystać z tego bonusu.

Możesz sprzedawać różne przedmioty w Canny’s Canny.
 • Całkowite przysługę dla twoich wieśniaków. Zwierzęta, które zaludniają twoją wyspę, zawsze będą szukać pomocnej dłoni, a jeśli zaoferujesz swoje, nagradzają cię. Czasami ta nagroda będzie dzwonkami, innym razem może to być zapasowa odzież lub meble, które można sprzedać.
 • Sprzedaż niechcianych mebli. Przez cały czas pobytu w nowych horyzontach otrzymasz, znajdziesz, kupisz lub stworzył okropnie dużo mebli, z których niektóre nie chcesz. Sprzedaż tych niechcianych mebli to świetny sposób na zdobycie dzwonków. Możesz jeszcze bardziej to za pomocą zapasowych materiałów rzemieślniczych Aby stworzyć meble do sprzedaży również dla zakątków.
 • Łapanie i sprzedaż ryb. Wody wokół twojej wyspy są pełne ryb i, dzięki zaufanej wędkowaniu, możesz szybko zarobić pieniądze, sprzedając je nogomu na usługi Nook’s Cranny lub Residential Services. Nie ma ograniczeń, ile ryb można też złapać każdego dnia, więc jeśli lubisz łowić ryby, jest to świetny sposób na zdobycie dzwonków.

Miej oko na Rock Money Rock!

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

 • Znajdź Rock Money Rock. Money Rock jest, jak sama nazwa wskazuje, skała, która udzieli ci pieniędzy, gdy uderzysz je łopatą. Codziennie jedna ze skał na twojej wyspie przekształci się w skałę pieniężną i to od ciebie zależy, czy go poluje. Zachowaj ostrożność, jeśli używasz cienkiej łopaty – może się zepsuć podczas twojego poszukiwania tego nieuchwytnego skały.
 • Łapanie i sprzedaż błędów. Twoja wyspa jest domem dla różnych owadów, od spokojnych motyli po bardzo gniewne osy, i wszystkie z nich można sprzedać Nooklings w Services Residential i Crannie Nook, gdy się otworzy. Pamiętaj – zawsze dobrym pomysłem jest przekazanie pierwszego nowego rodzaju błędów, które złapiesz w muzeum, aby upewnić się, że zostanie dodany do kolekcji, mimo że blathers nie lubi błędów.
 • Odwiedzanie wyspy Tarantula. To jest nazwa społeczności tajemniczej wyspy wypełnionej Tarantulas – jednego z najrzadszych owadów w grze, z których każdy sprzedaje za 8 000 dzwonków. Choć jest to niezwykle rzadkie, warto spróbować swoich sił w odwiedzaniu, jeśli można – ponieważ jedna podróż może zarobić do 250 000 dzwonków!
 • Sprzedawanie muszli. Codziennie wybór skorup zmywa się na brzegu twojej wyspy, czekając, aż ktoś je odebrał. Ta osoba to ty. Zbieranie i sprzedaż tych skorup może Ci zaspokoić niezawodny, codzienny zysk.

Możesz sprzedawać błędy, aby zarobić pieniądze.
 • Sprzedawanie skamielin. Na szczęście, podobnie jak w przypadku ryb i robaków, musisz przekazać skamielinę tylko raz na rzecz muzeum. Jest to świetne, ponieważ każda skamielina jest warta spora ilość dzwonków, co oznacza, że możesz zarobić solidną kwotę każdego dnia, sprzedając swoje odkrycia archeologiczne.
 • Strzelaj do pływających prezentów. Czasami, gdy wędrujesz po swojej wyspie, możesz zobaczyć prezent przymocowany do balonu unosi się po niebie. Korzystanie z proci, Będziesz mógł zestrzelić te prezenty i zatrzymać je dla siebie. Może to nagrodzić dzwonkami lub przedmiotem, jak meble, które możesz sprzedać.
 • Wstrząsanie drzewami. Będziesz zaskoczony, co możesz znaleźć na drzewach – dzwonki, meble, osa gniazda.
 • Sprzedaj owoce – Zwłaszcza jeśli nie pochodzi to z twojej wyspy. Owoce Twojej wyspy można sprzedawać dla łatwej gotówki i będzie regularnie odrastać, aby zapewnić stałą podaż dochodów. Co więcej, owoce z innej wyspy będą sprzedawać za jeszcze więcej. Odwiedź przyjaciela i przynieś go z powrotem na swoją wyspę, ale pamiętaj, aby ją posadzić zamiast sprzedawać od razu – w ten sposób zawsze będziesz mieć więcej do sprzedaży!
 • Mamy nadzieję, że pomogą ci zbudować ten nowy most lub kupujesz sofę, którą patrzyłeś w Crannie trochę szybciej!


  How do you rate Animal Crossing Pieniądze: Jak szybko zdobyć dzwonki w nowych horyzontach ?

  Your email address will not be published. Required fields are marked *