Animal Crossing Pro Dekorowanie Licencja: Jak używać ścian akcentujących, wiszących przedmiotów i świateł sufitowych w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Pro Dekorowanie Licencja: Jak używać ścian akcentujących, wiszących przedmiotów i świateł sufitowych w nowych horyzontach
17. stycznia 2024
4 minutes
28

By Jhonny Gamer

Pro Dekorowanie licencji pozwala odblokować nowe techniki projektowe dla domu w domu Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Techniki projektowe, o których mowa ściany akcentujące i możliwość użycia wiszące przedmioty, Jak na przykład światła sufitowe, w Twoim domu.

Na tej stronie dokładnie omawiamy Jaka licencja na dekorowanie jest i jak używać zarówno ścian akcentujących, jak i dekoracji sufitu.

Na tej stronie:


Animal Crossing: Nowe horyzonty – ver. 2.0 bezpłatna aktualizacja – Nintendo Switch

Jaka jest licencja na dekorowanie Przejście zwierząt: nowe horyzonty?

Licencja Pro Decorating odblokowuje możliwość posiadania w domu ścian akcentujących i sufitowych w nowym horyzoncie.

Aby to uzyskać, musisz udać się do usług mieszkaniowych i użyj przystanku Nook. Następnie musisz wybrać „Wykup Nook Miles” i przewiń w dół, aż znajdziesz opcję licencji Pro Decorating.

Będzie to kosztować 2500 mil zakrętów I musisz go kupić tylko raz. Teraz możesz wrócić do domu i zacząć eksperymentować z nowymi projektami!

Ważne jest, aby pamiętać, że nie musisz kupować licencji na dekorowanie pro, jeśli odblokujesz ściany akcentu i wiszące przedmioty za pośrednictwem Happy Home Paradise.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Akcent ściany w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Ściany akcentujące są wtedy, gdy w pokoju jedna ściana ma inny kolor niż inne, a dzięki licencji na dekorowanie Pro możesz je teraz mieć w nowych horyzontach.

Aby dodać ścianę akcentującą do pokoju, musisz wprowadzić tryb dekoracji i upewnić się, że aparat jest skierowany do ściany, którą chcesz zmienić.


Spójrz na ścianę, którą chcesz zmienić.

Następnie przejdź do menu wyboru tapety w pamięci i znajdź tapetę, z którą chcesz eksperymentować. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć X, aby ustawić go jako ścianę akcentującą.Naciśnięcie X ponownie usunie ścianę akcentującą, podobnie jak próba umieszczenia jej na innej ścianie. Należy również zauważyć, że jeśli wybierzesz tapetę zawierającą okno, każde meble pokrywające wspomniane okno zostanie zwrócone do przechowywania przedmiotu.Wiszące przedmioty i światła sufitowe Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Dzięki licencji Pro Decorating możesz teraz zawiesić światła sufitowe i określone wiszące przedmioty z sufitu domu w nowych horyzontach.

Aby to zrobić, najpierw musisz znaleźć wiszące przedmioty lub lampki sufitowe. Na szczęście oboje pojawiają się w Canny oraz sklep z planowaniem raju Happy Home Paradise DLC, co ułatwia zakup.

Możesz łatwo odkryć, jakie masz wiszące przedmioty, otwierając przechowywanie przedmiotów i przewijając do dekoracji sufitu, który jest reprezentowany przez wiszące światło.Po uzyskaniu tych mebli wróć do domu i wprowadź tryb dekoracji. Następnie naciśnij przycisk + dwa razy, aby dotrzeć do sufitu.Stąd otwórz przechowywanie przedmiotów, przewiń do listy wystroju sufitu i wybierz meble, które chcesz umieścić.Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zorganizować lub usunąć jak każdy stary mebel!Mam nadzieję, że dobrze się bawisz z tymi nowymi technikami projektowymi!

How do you rate Animal Crossing Pro Dekorowanie Licencja: Jak używać ścian akcentujących, wiszących przedmiotów i świateł sufitowych w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *