Animal Crossing Pływanie: jak pływać, zdobyć kombinezon i nurkować w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Pływanie: jak pływać, zdobyć kombinezon i nurkować w nowych horyzontach
16. stycznia 2024
4 minutes
27

By Jhonny Gamer

Pływanie pozwala odkrywać morze otaczające twoją wyspę Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Po przyniesieniu się Netes, Możesz odkrywać ocean, a nawet iść nurkowanie.

Pływanie i nurkowanie pozwoli ci zacząć zbierać różne stworzenia morskie które żyją pod falami, a możesz nawet spotkać się z Pascal wydra.

Na tej stronie:

Gdzie kupić kombinezon Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Zanim będziesz mógł popływać w nowych horyzontach, musisz kupić piaskowy.

Aby to zrobić, skieruj się do kranu lokalnego zakątka i zajrzyj do szafki. Tam znajdziesz kombinezon sprzedający 3000 dzwonków.Możesz także kupić specjalny kombinezon zasięgu Nook, odwiedzając przystanek Nook w usługach mieszkaniowych i wybór opcji „Wykup Nook Miles.’

Czarny i turkusowy garnitur mokry cofnie 800 mil zakątków I, jak w całej odzieży Nook, pojawi się pocztą dzień po jej zakupu.

Za dodatkowe 500 mil zakrętów możesz również kupić Nook Inc. rurka do nurkowania.Gdy przyniosłeś wybrane ubrania pływackie, czas na pływanie!


Jak pływać Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Po przyniesieniu kombinezonu nadszedł czas, aby zwiedzić morze otaczające twoją wyspę w nowych horyzontach.

Po pierwsze jednak musisz założyć swój kombinezon, który jest wykonywany dokładnie tak, jak zmieniasz się na każdy inny element odzieży. Po prostu znajdź go w swoim ekwipunku, wybierz go, a następnie wybierz opcję – „Zużycie.’Istnieją inne ubrania o tematyce pływackiej, takie jak maska do puszu, którą można nosić podczas pływania. Te przedmioty nie będą miały wpływu na zdolności pływania lub nurkowania.

Teraz, gdy wszyscy jesteście odpowiednie, czas udać się na brzeg i dostać się do wody.

Możesz po prostu wejść do fal lub nurkować z jednej ze kamienistych platform rozsianych wokół wyspy, naciskając.Aby pływać, musisz nacisnąć A, a następnie użyć lewego analogowego drążka, aby zdecydować, w którym kierunku chcesz wejść;Po prostu zdecyduj, w którym kierunku chcesz wejść i udać się w ten sposób.Jak nurkować Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Gdy jesteś w falach, czas eksperymentować z nurkowaniem.

W nowych horyzontach możesz nurkować podczas pływania, naciskając Y.Zrobienie tego pozwoli ci zniknąć pod falami przez pewien czas, a może nawet znaleźć stworzenie morskie lub dwa.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Dlaczego powinieneś pływać i nurkować Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Oprócz relaksującego sposobu spędzenia leniwego popołudnia, istnieje kilka doskonałych powodów, dla których powinieneś spędzić trochę czasu na pływaniu w nowych horyzontach.

Po pierwsze, nurkowanie pozwoli ci zebrać różne stworzenia morskie które żyją na dnie morza. Te stworzenia można albo sprzedać Canny’emu Nook lub przekazane muzeum.Po drugie, szukając stworzeń morskich, możesz spotkać się z Pascal, Kto z radością da ci nowe przepisy DIY W zamian za niektóre stworzenia morskie.Baw się dobrze pływanie!

How do you rate Animal Crossing Pływanie: jak pływać, zdobyć kombinezon i nurkować w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *