Animal Crossing REDD: Kiedy wizyta statek Redda i jak otworzyć galerię sztuki w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing REDD: Kiedy wizyta statek Redda i jak otworzyć galerię sztuki w nowych horyzontach
17. stycznia 2024
7 minutes
37

By Jhonny Gamer

Zrobić porządek jest sprzedawcą wprowadzonym w Crossing Animal New Horizon’s 1.2 aktualizacja w kwietniu 2020 r. I odwiedza twoją wyspę, aby sprzedać ci dzieła sztuki.

Dla fanów serii Redd to znajoma twarz i nieco niesławna. To dlatego, że – niewielkie spoilery do przodu – nie należy go całkowicie ufać, ponieważ jego towary są często fałszywe.

Ale jako główny handlarz sztuki, Musisz z nim pracować, aby otworzyć, a następnie wypełnić muzeum’S Galeria Sztuki.

Redd jest również jednym z rotacyjnych gości Kto odwiedzi twoją wyspę.

Ta strona wyjaśnia Jak zdobyć Redd, Odwiedź statek Redda I Otwórz galerię sztuki.

Na tej stronie:

Jak znaleźć Redda po raz pierwszy Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Redd zacznie pojawiać się na twojej wyspie wraz z przybyciem Crossing Animal New Horizon’s 1.2 aktualizacja, wprowadzone w kwietniu 2020 r., Co dodaje również Leif I wydarzenie Nature Day do gry.

Jak w przypadku Saharah i etykieta, Redd pojawi się na twojej wyspie.

Istnieją dwa sposoby, aby wiedzieć, że się pojawił. Po pierwsze, Isabelle może ogłosić swoją obecność jako część porannej aktualizacji jako „podejrzanej postaci”, ale Redd może również pojawić się bez żadnego ostrzeżenia. W takim przypadku sprawdź swoją mapę, aby sprawdzić, czy jego statek pojawił się na północnym brzegu wyspy, jak wskazuje ikona.

Redd może również pojawiać się wraz z innymi dostawcami. Dla nas po raz pierwszy pojawił się tego samego dnia co Leif – Więc nie pomijaj go, jeśli ktoś inny stacjonuje poza usługami mieszkalnymi.Jeśli walczysz, niektóre raporty sugerują, że musisz porozmawiać z blatherami raz po 1.2 przybywa aktualizacja, w której wzmianka o darowizn sztuki zobaczy go następnego dnia. Choć nie potwierdzono dla wszystkich, tak się z nami stało się. Tak czy inaczej, zalecamy rozmowę z blatherami, a następnie codziennie spać oku, kiedy grasz. Mógłby trochę czasu, ale nie martw się – Redd w końcu się pojawi!

Kiedy pojawi się Redd, jego statek będzie zaparkowany na „tajnej” plaży na dalekiej północy wyspy, za klifami. Jednak podczas tej pierwszej wizyty statek będzie niedostępny.Zamiast tego musisz wyśledzić Redda, który wędruje po wyspie. Gdy to zrobisz, on się przedstawiał i sprzedajesz swój pierwszy dzieło sztuki dla 4980 dzwonów. Kup to. Gratulacje – jesteś teraz kolekcjonerem sztuki!

Jak otworzyć galerię Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Wraz z pojawieniem się Redd pojawia się możliwość rozszerzenia muzeum Aby pomieścić galerię sztuki. Jeśli rozmawiasz z blatherami po 1.2 Aktualizacja, wspomina o możliwości zbierania dzieł sztuki.Jedyne miejsce na zdobycie sztuki, i w ten sposób zacznij rozszerzać muzeum, odbywa się na spotkaniu Redd.

Kiedy po raz pierwszy spotkasz Redda i nabyłeś swoje pierwsze dzieło sztuki, przekazaj je na muzeum. Działa to tak samo, jak ze skamielinami – musi zostać przeanalizowany, a następnie przekazany.

Po pierwszej darowiznie muzeum zamknie się na jeden dzień, więc będziesz musiał zawiesić się na skamielinach lub innych darowizn, dopóki nie otwarcie. Gdy to zrobi, skrzydło galerii sztuki będzie dostępne.

Znajdziesz go na górnym piętrze muzeum, naprzeciwko miejsca, w którym po raz pierwszy wejdziesz przez przednie wejście.Podobnie jak w przypadku innych obszarów muzeum, Na początku większość skrzydła będzie pusta i wymaga hojnego przekazania kolejnych elementów, aby go wypełnić, od obrazów po posągi.

Wymaga to więcej wizyt w Redd, więc ilekroć pojawia się na twojej wyspie, koniecznie odwiedzaj i uzyskaj nowy przedmiot, który można dać blatherom.Jak wejść na pokład statku Redda w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Po swojej pierwszej wizycie Redd będzie nadal pojawiać się na wyspie w przypadkowe dni. Znowu będzie się obracać i wychodzić z innymi dostawcami i sprawdzając mapę, aby sprawdzić, czy jego statek zadokował na północnym brzegu, powie ci, że jest w mieście, czy Isabelle.Znajdź ponownie Redda i porozmawiaj z nim, gdzie następnie zaprosi cię na ten statek, aby odkryć jego pełną gamę towarów.

Odbywa się to od rzadkich mebli po dalsze dzieła sztuki, choć pamiętaj, że możesz kupić tylko jeden kawałek dziennie, więc wybierz mądrze.Aby pomóc Ci zdecydować, możesz dokładnie sprawdzić każde dzieło sztuki przed jego zakupem. Jest to ważne, ponieważ Redd jest znany z sprzedaży fałszerstw.

Nasza zdecydowana strona na temat fałszywych vs prawdziwych obrazów i posągów może pomóc w uniknięciu kosztownych błędów z zakupami. Nie daj się złapać!


Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak często odwiedza Redd Przejście zwierząt: nowe horyzonty?

Po pierwszej wizycie Redd, a po raz pierwszy odwiedziłeś jego statek – co zwykle jest w ciągu następnego dnia – czekanie na przyszłe wizyty Redda może być zaskakująco długie.

Chociaż goście będą się regularnie obracać, Redd jest bliżej takich jak CJ i Flick w on jest jednym z rzadszych przybyszów na twoją wyspę. Co to oznacza, że możesz poczekać tydzień lub dwa między wizytami Redd.

Następujący obraz według 8bitbish on Reddit wyjaśnia, jak obracają się goście. Krótko mówiąc, jeśli Redd nie odwiedzi w ciągu tygodnia, bardziej prawdopodobne będzie, że pojawią się w następnym tygodniu.


Kredyt obrazu: 8bitbish on Reddit

Jest to szczególnie frustrujące, ponieważ galeria ma wiele przestrzeni do wypełnienia, a Redd jest jednym z niewielu źródeł sztuki w grze.

Istnieją dwie rzeczy, które możesz robić każdego dnia, jeśli szczególnie chcesz spotkać się z Redd:

  • Upewnij się, że codziennie sprawdzasz mapę statku Redda. Ponieważ jest schowany z tyłu wyspy, łatwo jest przegapić, zwłaszcza jeśli Isabelle nie wspomina o tym podczas porannego odprawy.
  • Porozmawiaj z przyjaciółmi, aby usłyszeć, czy Redd odwiedził swoją wyspę. Jak w przypadku każdego gościa, możesz sam podróżować i dokonać zakupu – sprzedaż Redda jest ograniczona do jednej osoby na dzień (na wszystkich wyspach), a nie jednej na wyspę. Więc jeśli Redd jest na ich wyspie, ale nie twój, odwiedź wizytę!

Poza tym kolejnym źródłem sztuki w grze jest rzadka szansa, że wieśniacz poczuje ci coś – a sztuka, którą otrzymasz, opiera się na ich Persona lity. Oto _Ninji na Twitterze Wyjaśnienie, jak to działa:

Dzisiejszy dziwny #Acnh Fakt: możesz losowo otrzymać dzieła sztuki pocztą od wieśniaków

Zakładając, że poprawnie zrozumiałem system:
– Jock i Lazy mogą wysłać każdy kawałek, prawdziwy lub fałszywy
– Sutug wyśle tylko fałszywe elementy
– Cranky wyśle tylko rzeźby (prawdziwe lub fałszywe)

— @[email protected] (@ninji) 22 maja 2020
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Oczywiście trudno jest to polegać. Ostatecznie, jak w przypadku każdego innego gościa, pojawia się Redd, jest przypadkiem cierpliwości i szczęścia. Graj dalej, a on w końcu pokaże!

How do you rate Animal Crossing REDD: Kiedy wizyta statek Redda i jak otworzyć galerię sztuki w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *