Animal Crossing Skorpiony: jak złapać, odrodzić i zdobyć wyspę Scorpion – lub zrobić własne

Startseite » Animal Crossing Skorpiony: jak złapać, odrodzić i zdobyć wyspę Scorpion – lub zrobić własne
17. stycznia 2024
7 minutes
26

By Jhonny Gamer

W cieplejszych miesiącach możesz znaleźć Skorpion Bieganie po twojej wyspie Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Ze względu na ich status rzadkiego błędu, Nie tylko łapiesz Skorpiony dla Muzeum darowizna, ale ponieważ mogą zarobić sporo dzwonków w Crannie Nook.

Ta strona wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć – z podstaw łapanie skorpionów jak zmusić Spawn Skorpiony się.

Na tej stronie:

Jak znaleźć i złapać Skorpiona w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Skorpion to rzadki błąd znalezione w nowych horyzontach w godzinach wieczornych, między 19:00 a 4:00 i od miesiąca maja do października. Nawet wtedy pojawią się na twojej wyspie tylko w rzadkich odstępach czasu.

Skorpiony zastępują tarantule Jako najbardziej niebezpieczny błąd na twojej wyspie w miesiącach jest dostępny i dlatego metoda złapania jednego jest bardzo podobna do tego, jak złapiesz tarantula.


Skorpiony pozostaną na twojej wyspie tylko przez krótki czas, zanim znikną. (Spójrz w lewym górnym rogu.)

Gdy zbliżasz się do Skorpiona, będą patrzeć w ciebie i podnosił przednie pazury. Jeśli będziesz się poruszać po podniesieniu tych pazurów, skorpion rzuci się na ciebie i zaatakuje. Możliwe jest złapanie skorpiona, gdy biegnie w stronę. Jeśli tak się stanie, zostaniesz znokautowany i wrócisz do domu, a Skorpion ucieknie w nocy.


Pozostań w miejscu, gdy skorpion podnosi pazury.

Aby pomyślnie złapać skorpiona, Podejdź powoli z siecią przytrzymaj, co możesz zrobić, przytrzymując przycisk A. Przestań poruszać się za każdym razem, gdy Skorpion podnosi pazury, aż powróci do normy i możesz się poruszać. Kontynuuj to, dopóki nie stoisz całkiem blisko Skorpiona, a kiedy czas jest odpowiedni, zejdź w dół siatki, aby ją złapać.

Jeśli chcesz zobaczyć tę metodę w akcji, sprawdź poniższy film:


Cena skorpionów w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Skorpiony mogą być trudne do złapania, ale podobnie jak Tarantulas, Zdecydowanie są warte kłopotów.

Cena sprzedaży skorpiona w nowych horyzontach wynosi 8 000 dzwonków, co oznacza, że skorpiony o wartości zapasów będzie ci sporo dzwonków.Chociaż możesz rzadko napotykać skorpiona na swojej wyspie, wśród fal, jest wyspa pełna skorpionów, którą możesz odwiedzić podczas Mystery Island Tour. Jeśli tego nie zrobisz, zawsze możesz zmusić skorpiony do odrodzenia w szczególnych okolicznościach.

Co to jest Wyspa Scorpion, jak spawnujesz wyspę Scorpion i w pełni wykorzystać swoją wizytę?

„Scorpion Island” to Scorpion wersja „wyspy Tarantula,„Nazwa nadana przez społeczność fanów na tajemniczą wyspę, którą możesz odwiedzić, która jest domem dla niekończącej się zapasów Tarantulas.

Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę po Mystery Island, musisz najpierw wymienić 2000 mile zakątków za bilet o mile, który można następnie wymienić na lotnisku. Wyspa, którą odwiedzasz, zostanie losowo wybrana, więc nie ma gwarancji, że wylądujesz na Wyspie Scorpion. Zamiast tego musisz po prostu kontynuować odkupienie Nook Miles i używać biletów, dopóki nie będziesz miał szczęścia.Scorpion Island będzie jednak odrodzony w nocy, czyli również wtedy, gdy na twojej wyspie można znaleźć skorpiony, więc nie marnuj biletów w ciągu dnia. Chociaż nadal będziesz w stanie zrobić sporo dzwonków, ponieważ wiele z tych tajemniczych wysp jest domem dla egzotycznych owoców i kwiaty których nie znaleziono na twojej wyspie.

Kiedy w końcu wylądujesz na wyspie Scorpion, powinieneś wypełnić swoje zapasy z jak największą liczbą skorpionów. Zalecamy wyrzucenie wszelkich niepotrzebnych narzędzi lub materiałów, które możesz nosić. Jeśli potrzebujesz więcej narzędzi, zwłaszcza nowej sieci, Następnie możesz kupić narzędzia za 100 mil od pilota.

Nie martw się, jeśli zostaniesz ugrzeczony przez skorpiona na tajemniczej wyspie, ponieważ obudzisz się przez pilota, zamiast w domu. Oznacza to, że możesz podjąć tyle ryzyka, ile chcesz, łapiąc skorpiony na tajemniczej wyspie.Chociaż porady „łapania skorpionów” nadal obowiązują tutaj, musisz upewnić się, że nie jesteś przytłoczony ilością skorpionów. Jedną z metod jest wykopanie okręgu otworów wokół ciebie, a następnie uchwycenie skorpionów, gdy się zbliżają;Upewnij się tylko, że stoisz zbyt blisko krawędzi, Skorpiony nadal mogą się z tobą skontaktować.

Bez względu na to, jak zdecydujesz się uchwycić te śmiertelne błędy, Po pełnym zapasie możesz odwiedzić kranę Nook i zarobić co najmniej 200 000 dzwonków samotnie.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak zmusić Scorpions samodzielnie, aby stworzyć własną wyspę Skorpionową

Jeśli naprawdę chcesz zarobić pieniądze na łapaniu skorpionów w nowych horyzontach, zawsze możesz zmusić te robaki do odrodzenia się na tajemniczej wyspie. Osiąga się to dokładnie w taki sam sposób, jak Tarantulas zostali zmuszeni.

Najpierw musisz wyczyścić wszystko z wyspy – wykop wszystkie drzewa, wybierz wszystkie kwiaty, Rozbij wszystkie skały po zjedzeniu owoców i wszystko, co może spowodować inne owady Spawn. Następnie zrzuć wszystkie te materiały na plaży, ponieważ już ich nie potrzebujesz.

Teraz, gdy wyspa jest wyraźna, jest to bezczynny krajobraz dla skorpionów. Zanim jednak zaczniesz polować, zalecamy utworzenie kilku bezpiecznych obszarów, kopiąc koło otworów. Pozwolą ci to szybko uciec ze skorpiona w razie potrzeby lub zatrzymać skorpiona, jeśli się tam pojawi, co pozwoli ci łatwo złapać.Będziesz także musiał przestraszyć wszelkie błędy, które mogą się odrodzić na wyspie, albo łapiąc je, a następnie zwolnienie lub bieganie wokół błędu, dopóki nie odejdą.

Zalecamy użycie bambusa Wyspa jako twoja baza do tworzenia wyspy Skorpion, ponieważ nie zajmuje dużo czasu, aby oczyścić i jest na jednym poziomie, więc nie musisz się martwić o klify. Brakuje również stawów lub rzek, co oznacza, że nie musisz się martwić o odstraszanie owadów które żyją w wodzie, co znowu ułatwi to zadanie.

Powinieneś jednak pamiętać, że tak jak w przypadku wyspy Tarantula, Trzypoziomowy typ wyspy, który nie odradza żadnych owadów, nigdy nie będzie działać jako wymuszona wyspa Skorpiona:

Próbowałem tego układu bez szczęścia, może robię coś złego? Spróbuję ponownie fotka.świergot.com/yhmrwybkuu

— Lionrioja (@lionrioja) 22 marca 2020 r
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Ostatecznie należy to również wyraźnie wyrażać, że metoda jest zarówno intensywna, jak i żmudna. Oczyszczenie wyspy zajmuje trochę czasu, a tempo, w których skorpion zaczyna się odrodzić.

Jeśli desperacko pragniesz gotówki, nadal jest to skuteczna metoda, jeśli chcesz włożyć wysiłek – choć lepiej będzie szukać rzadkich ryb Jeśli warunki są odpowiednie.

How do you rate Animal Crossing Skorpiony: jak złapać, odrodzić i zdobyć wyspę Scorpion – lub zrobić własne ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *