Animal Crossing Szopa pamięci: jak odblokować szopę magazynową i jak to działa w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Szopa pamięci: jak odblokować szopę magazynową i jak to działa w nowych horyzontach
17. stycznia 2024
4 minutes
28

By Jhonny Gamer

Jest teraz Animal Crossing Szopa do przechowywania Dostępne dzięki nowemu Horizonowi 2.0 Aktualizacja.

Gdy odkrywasz swoją wyspę, nigdy nie brakuje przedmiotów do odebrania. Niestety, twoje kieszenie nie mają nieskończonego pokoju, aby nosić wszystko jednocześnie, co ostatecznie ogranicza twoje wycieczki, gdy nieuchronnie wracasz do domu, aby upuścić przedmioty tam. Ale nowy dodatek może być tylko rzeczą, której potrzebujesz.

Ta strona wyjaśnia Jak odblokować szopę magazynową w Przejście zwierząt: nowe horyzonty, a także Jak działa szopa pamięci więc możesz odpowiednio przygotować się przed uzyskaniem jednego.

Na tej stronie:


Jak odblokować szopę magazynową Przejście zwierząt nowe horyzonty

Szopa pamięci to nowy element, który pozwala zdalnie uzyskać dostęp do pamięci domowej. Szybko stanie się ważnym punktem, aby zwolnić zapasy lub zabrać wszelkie potrzebne przedmioty bez potrzeby wycofania się do domu.

Aby odblokować szopę do przechowywania Crossing Animal: Nowe horyzonty, musisz najpierw w pełni zaktualizować swój dom, Następnie zapłacił dodatkowe 500 000 dzwonków, aby rozszerzyć przechowywanie dalej.


RIP SWOIM BANK BALIKA.

Po zakończeniu powinieneś otrzymać pocztę następnego dnia na temat zakupu szopy magazynowej za pomocą Nook Miles. Odwiedź ratusz, a następnie sprawdź przystanek Nook.

Stąd dostępne są dwie szopy magazynowe – drewniana szopa do przechowywania (z przepisu DIY, dostępna natychmiast dla 6000 dzwonków) i szersza szopa do przechowywania (dostępna również na 6000 dzwonków, ale następnego dnia przybywa pocztą).

W szczególności drewniana szopa do przechowywania wymaga 30 -krotnej drewna, drewna twardego, drewna igłowia 10x tworzyć.Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak działa szopa pamięci Przejście zwierząt Wyjaśnione nowe horyzonty

Szopa do przechowywania można umieścić w dowolnym miejscu na wyspie, co stanowi niezbędne narzędzie, które zdecydowanie powinieneś realizować jak najszybciej.

Gdy znajdziesz pożądane miejsce, idź je. (Nie martw się, możesz go odebrać i przenieść ponownie później, tak jak w każdym innym elemencie!) Następnie zobaczysz dwie monity podczas interakcji: odłóż coś i coś wyciągnij.Pierwszy pozwala na przechowywanie przedmiotów, które znajdują się w kieszeniach twojej postaci. Tak długo, jak masz miejsce w magazynie domu, możesz je tam umieścić.


Masz rację, trzymanie kuchenki ryżu na plaży to głupi pomysł.

Drugi robi coś przeciwnego: możesz wyciągnąć dowolny z elementów z pamięci, powiedzmy, szybką sesję rzemieślniczą lub po prostu zrobić dodatkową łopatę. Stanowi to dość pomocny skrót dookoła, a konkretne zastosowania będą się różnić w zależności od sytuacji i potrzeb.

Wreszcie, podobnie jak w przypadku większości innych elementów zapasów, możesz dostosować wygląd w stole roboczym.To wszystko! Ciesz się nowymi elastycznymi opcjami przechowywania.

Zainteresowany innymi nowymi funkcjami podczas oczekiwania na przybycie szopy pamięci? Mamy tłumaczy na wycieczkach do łodzi Kapp’n, Żyroskop, gdzie znaleźć Brewster, Orduian i rozciąganie grupy.

How do you rate Animal Crossing Szopa pamięci: jak odblokować szopę magazynową i jak to działa w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *