Animal Crossing Ulepszenia zapasów i przechowywania: jak rozszerzyć i zarządzać wyjaśnionymi zapasami

Startseite » Animal Crossing Ulepszenia zapasów i przechowywania: jak rozszerzyć i zarządzać wyjaśnionymi zapasami
18. stycznia 2024
8 minutes
29

By Jhonny Gamer

Jeśli jest jedno zadanie, w którym chcesz ustalić priorytety Animal Crossing: Nowe Horyzonty, jego Rozszerzanie zapasów i przechowywania.

Wkrótce odkryjesz, że bardzo łatwo jest wypełnić swój ekwipunek, zwany Pockets in w grze, w nowych horyzontach z różnorodnymi przedmiotami z błędów do skamielin.

Czy tworzysz lub wędkarstwo, wtedy będziesz chciał Ulepsz swoje kieszenie tak szybko, jak to możliwe. Rozszerzenie przechowywania pozwoli Ci również przechowywać więcej mebli, ubrań lub cokolwiek innego, czego możesz potrzebować w domu.

Na tej stronie:

Inwentaryzacja w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W nowych horyzontach zapasy jest określane jako twoje kieszenie, do których można uzyskać dostęp, naciskając x. W tych kieszeniach trzymasz wszystkie materiały, błędy, ryba, kwiaty, odzież i inne przedmioty, które zbierasz podczas gry.Kiedy zaczniesz grać w nowe horyzonty, będziesz mógł pomieścić tylko 20 przedmiotów w kieszeniach. W trakcie kontynuowania jednak będziesz w stanie rozszerzyć swój ekwipunek;Najpierw do 30 i później do 40.

Kupisz te ulepszenia zapasów za pomocą Nook Miles W sumie będziesz potrzebować 13 000 mil zakrętów, aby kupić oba ekspansje. Chociaż musisz odblokować możliwość ich zakupu.


Przechowywanie w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Nowe horyzonty znacznie ułatwia zarządzanie zapasami, zapewniając przestrzeń do przechowywania, która jest niezależna od zapasów i domu. Oznacza to, że chętnie przechowujesz wszystkie meble, z którymi nie jesteś jeszcze pewien, co zrobić.

Możesz uzyskać dostęp do tego miejsca do przechowywania tylko, naciskając prawy przycisk na D-Pad, gdy jesteś w domu.

Oprócz zakładki „Everything”, która pozwala zobaczyć wszystko, co obecnie masz w pamięci, istnieje dziewięć różnych kategorii w przestrzeni pamięci:

 • Artykuły gospodarstwa domowego
 • Różnorodny
 • Naścienny
 • Tapeta
 • Podłogi
 • Dywan
 • Przedmioty modowe
 • Stworzenia
 • Inne – zawiera narzędzia, materiały i instrumenty muzyczne


W lewym dolnym rogu ekranu pamięci, znajdziesz mały licznik, który rejestruje dokładnie, ile masz elementów w pamięci w porównaniu z limitem pamięci.

Jak zaktualizować swój zapas w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz rozszerzyć swój zapas w nowych horyzontach, musisz najpierw odblokować Nook Miles Kupuj na przystanku Nook. Aby to zrobić, musisz spłacić 5000 mil zakrętów, którego jesteś winien Tom Nook za namiot.

Kiedy to zrobisz, nie tylko odblokujesz swój pierwszy ulepszenie domu, Ale odblokujesz sklep z Nook Miles w usługach mieszkaniowych.

Uzyskaj dostęp do tego sklepu, a przekonasz się, że jeden z przedmiotów na sprzedaż nazywa się Pocket Organization Guide, który przywróci Ci 5000 mil Nook Miles.

Jest to pierwsza z dwóch aktualizacji zapasów w Nook Miles i uaktualni Twój zapas z 20 miejsc do 30.

Zdecydowanie zalecamy dokonanie tego pierwszego zakupu na przystanku Nook, ponieważ będzie to znacznie łatwiejsze wysiłki na wyspę.Aby kupić drugą ekspansję zapasów w nowych horyzontach, musisz najpierw zaktualizować usługi mieszkaniowe.

Po otwarciu nowo zbudowanego ratusza, udaj się prosto do zakątka przystanku w środku. Tam odkryjesz, że sklep Nook Miles ma wiele nowych przedmiotów do zakupu.

W tym zaktualizowanym sklepie znajdziesz drugie i ostatnie rozszerzenie zapasów. Nazywa się to Ultimate Pocket Schinging i kosztuje 8000 mil zakrętów.Po zakupie tego aktualizacji zapasy rozszerzy się do 40 automatów, co pozwala zbierać jeszcze więcej przedmiotów niż wcześniej.

Jak ulepszyć przestrzeń do przechowywania Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Twoje miejsce do przechowywania w nowych horyzontach będzie automatycznie rozszerzać się za każdym razem, gdy zaktualizujesz swój dom.

Oznacza to również, że kiedy po raz pierwszy wylądujesz na swojej wyspie i mieszkasz w namiocie, nie będziesz mieć dostępu do tej przestrzeni magazynowej. Na szczęście bardzo łatwo jest zdobyć ten pierwszy ulepszenie domu i wkrótce znajdziesz się pod odpowiednim dachem.Below you’ll find out how much your storage will grow as you upgrade your house:

 • Dom zbudowany – 80 przestrzeni magazynowej
 • Pierwsza aktualizacja domu – 120 przestrzeni do przechowywania
 • Ulepszenie drugiego domu – 240 miejsca do przechowywania
 • Ulepszenie trzeciego domu – 320 przestrzeni do przechowywania
 • Ulepszenie czwartego domu – 400 miejsca do przechowywania
 • Ulepszenie domu piątego – 800 przestrzeni do przechowywania
 • Ulepszenie szóstego domu – 1600 przestrzeni do przechowywania

Bezpłatna aktualizacja zimowa, Wydany w czwartek, 19 listopada 2020 r., zawierał nową aktualizację przechowy.

Aby uzyskać rozszerzenie przechowywania, najpierw musisz spłacić ostateczną pożyczkę W twoim domu – ogromne 2 498 000 dzwonków – a następnie odwiedź usługi mieszkalne.


Tak blisko!

Po przyjeździe Tom Nook wspomina, że chce porozmawiać o swoim domu, więc odwiedź na jego krześle i zacznij rozmawiać.


Tak blisko!

Zanim to zrobisz, będziesz chciał zebrać 500 000 dzwonków i upewnij się, że masz te pieniądze w kieszeniach, a nie na koncie bankowym. Nic z Tom Nook nie jest naprawdę wolne!

Gdy masz dzwonki, wróć do usług mieszkalnych i porozmawiaj z Nook;Najpierw będziesz chciał wybrać „o moim domu…„A potem” rozszerz moją pamięć.’Nook sprawdzi wtedy, że jesteś zadowolony z wydawania 500 000 dzwonków, a jeśli się zgodzisz, twoje miejsce będzie gotowe następnego dnia po codziennym resetowaniu czasu na wyspę. Otrzymasz list pocztą od Nook Inc. Następnego dnia potwierdzając, że Twoja pamięć została rozszerzona.

Zawsze pamiętaj, aby mieć oko na swój licznik magazynowy – nie chcesz go przypadkowo wypełniać!

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Wszystko inne, co musisz wiedzieć o zarządzaniu pamięcią Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić w nowych horyzontach, które pomogą Ci zarządzać pamięcią, oprócz aktualizacji.

Po pierwsze, nie można przechowywać rzepy w przechowywaniu domu. Przypuszczalnie ma to na celu powstrzymanie cię przed oszukiwaniem na rynku łodygi poprzez ukrywanie ładunków rzepy do momentu wysokiej ceny rynkowej.

Oznacza to, że albo musisz trzymać rzepy w ekwipunku, albo zostawić je na ziemi.

Po drugie, ponieważ możesz umieszczać większość przedmiotów w dowolnym miejscu na wyspie, oznacza to, że możesz ograniczyć małą przestrzeń do dodatkowego przechowywania. (Lub po prostu zrzuć go przed swoim domem…)

Jest to bardzo przydatne, jeśli czekasz na muzeum Aby zakończyć modernizację lub nie chcę stracić żadnych dzwonków, używając kranu z kranu.Twoje kieszenie mają również więcej do zaoferowania niż zwykłe trzymanie przedmiotów, tam również znajdziesz portfel, który może pomieścić do 99 999 dzwonków. Jeśli ostatecznie trzymasz więcej niż tę kwotę, pozostałe dzwonki pojawią się jako worki dzwonowe w kieszeniach.

Możesz także wyciągnąć z portfela pewną ilość dzwonków i przytrzymać w torbach dzwonowych. Te kwoty to:

 • 100 dzwonów
 • 1000 dzwonków
 • 10 000 dzwonków
 • Do najbliższej rundy dzwonków, które obecnie trzymasz

Możliwe jest również wyciągnięcie najbliższej rundy do bieżącej ilości trzymanych dzwonów. Jeśli na przykład trzymasz 69 699 dzwonków, możesz wyjąć 69 000 dzwonków.Wreszcie, jest też specjalne miejsce na twoje ubrania, które obecnie nosisz w ekwipunku. Aby uzyskać do tego dostęp, wybierz ikonę niebieskiej koszuli obok portfela.

To pozwoli ci zobaczyć wszystkie ubrania, które obecnie wyposażono. Istnieje dziewięć miejsc, które można wypełnić, aby stworzyć strój. Nie oznacza to jednak, że wypełnisz każdy.

Jeśli wyposażysz przedmiot, który wypełnia miejsce, który już nosisz, powiedz na przykład nowy kapelusz, to zastąpi on obecny przedmiot, który nosisz, ponieważ niestety nie możesz nosić wielu czapek w nowych horyzontach.Powodzenia we wszystkich programach zarządzania przedmiotami!

How do you rate Animal Crossing Ulepszenia zapasów i przechowywania: jak rozszerzyć i zarządzać wyjaśnionymi zapasami ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *