Animal Crossing WISP: Jak złapać ducha Wisp i nagrodę w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing WISP: Jak złapać ducha Wisp i nagrodę w nowych horyzontach
18. stycznia 2024
4 minutes
28

By Jhonny Gamer

Wiecheć jest łatwo przerażonym duchem, który od czasu do czasu prześladuje twoją wyspę Animal Crossing: Nowe Horyzonty. Jest także jednym z specjalnych gości Kto pojawi się na twojej wyspie.

Rozmowa z tym duchem spowoduje, że polujesz i Łapanie pięciu kawałków ducha Wisp Ta ucieczka, gdy Wisp, duch, mylnie cię, żyjący człowiek, dla ducha.

Warto jednak kłopoty, ponieważ Wisp nie zapomni nie nagroda Ty.

Na tej stronie:

Wyjaśnione czas i lokalizacja WISP w nowych horyzontach

Jak inni specjalni wieśniacy, tacy jak Guliwer, WISP losowo pojawi się na twojej wyspie w nowych horyzontach. Nie będziesz wiedział, że odwiedza, dopóki nie wpadniesz na niego podczas jednego z nocnych spacerów.WISP po raz pierwszy pojawi się po kilku pierwszych dniach na wyspie. Pojawia się tylko w nocy i unosi się wokół losowej lokalizacji na twojej wyspie, dopóki nie rozmawiasz z nim, albo nadchodzi poranek.


Jak złapać ducha Wisp w nowych horyzontach

Jeśli zdecydujesz się porozmawiać z WISP w nowych horyzontach. Ponieważ jest to twoja wina, że jest w tym stanie, słusznie to naprawić.Aby zrobić tę wędrówkę po twojej wyspie i całej pięciu duchów Wisp.

Każdy będzie wyglądał jak mały niebieski płomień i możesz je złapać w dowolnej sieci, tak jak zrobiłby to z błędem.

Te fragmenty ducha Wisp mogą swobodnie podróżować przez twoją wyspę, więc po prostu spaceruj, co dbasz o siebie od czasu do czasu, a w końcu znajdziesz wszystkie pięć.

Znajdź i złap każdy kawałek ducha Wisp za pomocą sieci.

Nie martw się, jeśli chcesz wejść do budynku, Wisp i jego kawałki ducha nadal będą tam, kiedy wyjdziesz.

Po zebraniu wszystkich pięciu kawałków duchów nadszedł czas, aby wrócić do WISP na swoją nagrodę.Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Nagroda za pomoc WISP w nowych horyzontach wyjaśnionych

Za pomoc WISP znów stać się całością w nowych horyzontach, zaoferujesz wybór dwóch nagród.

Te nagrody to:

  • Coś nowego
  • Coś drogiego


Chociaż kosztowny przedmiot może być kuszący, polecamy „coś nowego”.

WISP jest szczery co do tego, że nie jest zbyt dobry w ocenianiu wartości przedmiotów, więc możesz skończyć z czymś, co jest naprawdę tanie. Istnieje również szansa, że otrzymasz przedmiot, który już posiadasz.

Nagroda, którą otrzymujesz od „czegoś nowego”, może jednak nie być droga, ale będzie to zupełnie nowy dodatek do kolekcji przedmiotów.

Zarabiasz także Nook Miles Jeśli pomożesz Wisp.

Powodzenia z polowaniem na ducha!

How do you rate Animal Crossing WISP: Jak złapać ducha Wisp i nagrodę w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *