Animal Crossing Złoty pstrąg: Jak złapać złote pstrąg i znaleźć lokalizację rzeki Clifftop w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Złoty pstrąg: Jak złapać złote pstrąg i znaleźć lokalizację rzeki Clifftop w nowych horyzontach
18. stycznia 2024
3 minutes
34

By Jhonny Gamer

Łapanie Złoty pstrąg W Animal Crossing: Nowe Horyzonty może być dość czasochłonne.

Złoty pstrąg to nie tylko jedna z rzadszych ryb, Jak Blue Marlin, w nowych horyzontach, ale można je tylko złapać Rzeki Clifftop.

W tym przewodniku znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o łapaniu złotego pstrąga, w tym kilka przydatnych wskazówek i miesięcy, w których będziesz mógł złapać złotego pstrąga.

Na tej stronie:

Gdzie i kiedy mogę złapać złote pstrąg Przejście zwierząt: nowe horyzonty?Below you’ll find everything you need to know about Golden Trout in New Horizons, including its location and time:

  • Złoty pstrąg miesięcy – Od marca do maja i września do listopada
  • Złote czasy pstrągów – 16:00 do 9:00
  • Złote Pstrąg Lokalizacja – Rzeki Clifftop
  • Cena sprzedaży złotych pstrągów – 15 000 dzwonków

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Gdzie są rzeki Clifftop i jak złapać tam złoty pstrąg?

Złoty pstrąg można znaleźć tylko w rzekach Clifftop w nowych horyzontach. Są to rzeki znajdujące się na drugiej lub trzeciej warstwie klifów na twojej wyspie.Jeśli na twojej wyspie brakuje przyzwoitej części rzek Clifftop, zawsze możesz sam ją zbudować za pomocą aplikacji Island Designer. (Upewnij się tylko, że osiągnąłeś trzygwiazdkową ocenę wyspy, więc najpierw odblokowałeś terraforming!) Upewnij się, że ta nowa rzeka ostatecznie spłynie do jednej z ujścia rzeki na twojej wyspie.


Nie rób przypadkowo stawu!

Z rzeką Clifftop, kolejnym zadaniem jest stworzenie przynęty rybnej. Ponieważ możesz zmusić spawn złoty pstrąg, odstraszając inne ryby, technicznie nie potrzebujesz tyle przynęty ryb. Mimo to, jeśli potrzebujesz tego złotego pstrąga do swojego muzeum, Następnie sugerujemy zrobienie około 30 do 50 worków przynęty rybnej.

Nie ma gwarancji, że złapiesz złoty pstrąg z tą ilością przynęty rybnej, ale zapobiegnie to żmudnym zadaniu. Nie chcesz stracić, dodając tę rybę do swojego muzeum, po prostu dlatego, że masz już dość połowów.


Złoty pstrąg można znaleźć w rzekach Clifftop na twojej wyspie między miesiącami marca do maja a wrześniem do listopada. Jak wszystkie rzadkie ryby, jak Blue Marlin, Złapanie złotego pstrąga wymaga również dobrego szczęścia, ale jeśli będziesz kontynuować, w końcu złapiesz jeden.

How do you rate Animal Crossing Złoty pstrąg: Jak złapać złote pstrąg i znaleźć lokalizację rzeki Clifftop w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *