Apex Legends Data premiery międzyplatformowej, jak dodać znajomych i lobby międzyplatformowe

Startseite » Apex Legends Data premiery międzyplatformowej, jak dodać znajomych i lobby międzyplatformowe
19. stycznia 2024
5 minutes
30

By Jhonny Gamer

Apex Legends Splatform krzyżowy Wsparcie było jednym z najczęściej zadawanych pytań, kiedy został wydany Strzelca Free-to-Play.

Między Apex Legends Wypuszczanie na wielu platformach jednocześnie, gatunek Battle Royale, który ma poprzedni formularz do oferowania wieloosobowej gry wieloosobowej (patrz Fortnite ) i jest bardzo popularny, Wszyscy chętnie ukończą wraz z przyjaciółmi, niezależnie od wybranego systemu.

Dobra wiadomość jest taka Rozegrana platforma dla Apex Legends dzieje się – Oto jak to działa.

Na tej stronie:

Apex Legends Data premiery międzyplatformowej: kiedy będzie Apex Legends Otrzymuj wieloosobowy tryb wieloosobowy?

Apex Legends będzie miał wieloosobowy tryb wieloosobowy od wtorku 6 października. To ten sam dzień, co wydarzenie kolekcji rynku wtórnego.


Chociaż początkowo będzie to wdrażanie jako beta, a programista nie ustanawia daty zakończenia funkcji, dla wszystkich celów i celów crossplatform może zostać tutaj, aby zostać.

Wieloosobowy tryb wieloosobowy został dokuczany przed premierą gry. W wywiadzie dla Eurogamer, Respawn wyjaśnił, że wieloosobowa grafika była w pracach.Zostało to zaktualizowane o ujawnienie w EA Play 2020, Potwierdzanie odtwarzania międzyplatformowego byłoby na PS4, Xbox One, PC i nowo przybywającej wersji przełącznika.

Jak Udziały wieloosobowe Apex Legends

Wieloosobowy gracz międzyplatformowy w Apex Legends działa następująco:

  • Odtwarzanie międzyplatformowe będzie domyślnie włączone.
  • W Matchmaking Console będzie grał przeciwko sobie, a gracze PC będą grać tylko z graczami PC. „Chcemy upewnić się, że klawiatury i myszy odtwarzacze PC nie są dopasowani do graczy konsolowych, z powodów, które powinny być oczywiste” – powiedział Respawn.


  • Jeśli impreza jest mieszanką graczy PC i konsoli, wówczas zostaną dopasowane do tej samej puli, co gracze PC. „Zapewnia to, że gry konsolowe nie mają w nich graczy komputerowych, ale nadal pozwala na konsolę grać z przyjacielem komputera, jeśli zdecydują się.”
  • Możliwe jest wyłączenie zapałek międzyplatformowych – które można wykonać w menu Ustawienia lub na Xbox, w „podobnym ustawieniu w ustawieniach systemowych, poza grą”. W ten sposób oznacza to, że istnieje „duża szansa na zrobienie czasu w kolejce” – ponieważ prawdopodobnie większość innych graczy będzie grała w mieszanych lobby.
  • Możesz użyć czatu głosowego w grze między platformami.
  • Aby grać z kimś na innej platformie, musisz najpierw dodać je jako znajomego w grze – zobacz następną sekcję o tym, jak to działa.

Jak dodać znajomych LEGENDY APEX wieloosobowy tryb wieloosobowy

Dzięki domyślnie międzyplatformowej grafiki, musisz tylko dodać je jako przyjaciół, a następnie dołączyć. Oto jak zacząć:

  1. Przejdź do znajomych i wybierz „Znajdź znajomego”, a następnie wyszukaj ich nazwę użytkownika i wyślij prośbę. Następnie otrzymają powiadomienie, w którym mogą zaakceptować żądanie.
  2. Gdy znajdziesz przyjaciół, pojawią się na liście znajomych, niezależnie od platformy. Ich aktualnie rozgrywana platforma zostanie również wspomniana na liście znajomych-przydatne, więc wiedział, że wprowadzisz tylko lobby na konsoli lub.
  3. Następnie musisz wysłać im zaproszenie za pośrednictwem tej listy znajomych, aby dołączyć do Twojej imprezy. Zwróć uwagę, jeśli znajdują się na innej platformie, powiadomienie o zaproszeniu pojawi się tylko w grze, a nie na poziomie systemu (i.mi. za pośrednictwem Xbox Live, PSN lub Origin) – więc upewnij się, że nie przegapisz tego.
Chcesz poznać najlepszą legendę na ten sezon? Sprawdź nasze Apex Legends Lista poziomów legendy sezonu 16 Te szczegółowe informacje na temat najlepszych dla biesiadowania i dlaczego.
Nasi pozostali przewodnicy mogą pokazać, jak wykonać prywatne mecze i wyjaśnij, jakie są konsole pierścieniowe. Spójrz także na nasze wydarzenie w zawoalowanej kolekcji Strona, aby dowiedzieć się o najnowszym wydarzeniu ograniczonym.

Będzie Apex Legends oferują programy krzyżowe lub zakłady krzyżowe?

Chociaż Apex Legends obsługuje odtwarzanie międzyplatformowe, twoje konto i postępy będą nadal ograniczone do każdej poszczególnych platform.

Oznacza to, że w praktyce twoje odblokowanie, zakupy i statystyki będą ograniczone do każdej poszczególnych platformy, więc nie możesz zacząć od PS4, a następnie uzyskać dostęp do tych samych szczegółów konta na PC. Więc zanim dokonasz poważnych inwestycji w grę lub pieniądze, upewnij się, że wybierzesz platformę, z której będziesz zadowolony.

Podczas premiery główny producent Drew McCoy powiedział Eurogamer Ta funkcja nie była w pracach: „Niestety nigdy nie będziemy w stanie wykonywać krzyżowych ani zakładów krzyżowych, co jest bummer, ale ze względu na sposób ustawiania systemów nie możemy go pogodzić, nie możemy tego pogodzićpo fakcie.”


Jednak w ramach ogłoszenia międzyplatformowej wersji beta, Respawn podał następującą aktualizację, która sugeruje, że pewnego dnia może być możliwa: „Chociaż uważamy, że jest to cenna funkcja, niestety nie jest dostępna dla Apex Legends w tym czasie. Porozmawiamy jednak o tym podczas naszej premiery Steam w dalszej części roku.”

How do you rate Apex Legends Data premiery międzyplatformowej, jak dodać znajomych i lobby międzyplatformowe ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *