Apex Legends dokucza umiejętnościom ferrofludowym Nowego Hero Catalyst w filmowej zwiastunie

Startseite » Apex Legends dokucza umiejętnościom ferrofludowym Nowego Hero Catalyst w filmowej zwiastunie
19. stycznia 2024
2 minutes
33

By Jhonny Gamer

Apex Legends„15. sezon, Eclipse, jest tuż za rogiem, a zwykły promocyjny Blitz rozpoczął się przed swoim przylotem 1 listopada – tym razem przynosi nowy film filmowy, który po raz pierwszy spojrzał na niedawno ujawnione zdolności GOOPY NOWEGO CATALIST CATALIST.

Catalyst – „doświadczony terraformer i podmiot obrony” oraz pierwsza legenda trans, która dołączyła do Skład Apex Legends – wprowadziła swoje wprowadzenie na początku tego tygodnia W nowym animowanym odcinku opowiadań z Outlands. Tutaj rzuciliśmy okiem na jej wczesne lata na planecie Boreas – gdy nieświadomie uwikłana w eko -terrorystyczną fabułę, aby uratować księżyc Boreasa – ale najnowszy zwiastun programisty Respawn przeskakuje do debiutu Catalyst’s Apex Games.

Jest wiele do orła Apex Legends fanów do rozpakowywania w Nowy zwiastun filmowy – w tym sprawiedliwe spojrzenie na to, co prawie na pewno jest wcześniej drażniona w nowiu w sezonie 15 – ale skupiono się na katalizatorze i jej nowych umiejętnościach.


Apex Legends: Eclipse – zwiastun startowy.

Widzimy, jak trąbia Ferrofluid Gloopy na sufit, podrzucając coś, co wygląda jak granat ferrofluidowy, który rozprzestrzenia się na uderzeniu z ziemią – zatrzymując wszelkie przeciwnicy złapane w powstałą kałużę – i wszystko to kończy się katalizatorem przywoływającym ogromną, wieżą ścianę ferrofluidu.wszelkiego rodzaju problemy dla osób po złej stronie.

Jeśli Apex Legends „Przed sezon ujawnia ten sam wzór, co wcześniej, nie powinno minąć długo, zanim Respawn będzie gotowy na podzielenie się pełnymi szczegółami zestawu umiejętności Catalyst. Zwłaszcza, że jesteśmy teraz zaledwie tygodniowo od pierwszego sezonu 1 listopada przybycia na wszystkie platformy.

How do you rate Apex Legends dokucza umiejętnościom ferrofludowym Nowego Hero Catalyst w filmowej zwiastunie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *